Dyskusja na temat nowego świata

DeletedUser34448

Guest
Nie wiem. Chcialem zasiać odrobinę grozy.
Swoja drogą nie wiem czy dobrze pamiętam ale bywały serwery że nie dało sie na nie wejśc bo wyskakiwała info że pełne. Czy coś pomerdałem?
 

DeletedUser24557

Guest
w każdym razie zmierza w przeciwnym kierunku, ludzi coraz mniej na każdym kolejnym świecie, chyba największy buum ostatnich lat to był Emporion. Mam nadzieję, że ten również będzie na tyle ekscytujący (pomijam lockdown), że wejdzie tyle osób
 

DeletedUser32517

Guest
U nas największa była jedenastka, Czwórka (Delta) była też wielkościowo podobna ale znacznie bardziej przerzedzona. A przynajmniej tak mi się wydaje na oko xd

Najbliżej zapełniania wszystkich mórz był Serwer Amerykańsko Brytyjski. Jeśli dobrze pamietam był to pierwszy lub drugi serwer w ich wydaniu o tak imponującej wielkości.
Obecnie wielkość światów na wszystkich zagranicznych serwerach jest podobna do naszych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32517

Guest
Nie wiem czy jest wszystko widoczne, (wrzucane z telefonu)

I tak serwer wydaje się dość mocno przerzedzony być może funkcjonował inny system dyslokacji graczy wtedy. Nie jestem tego pewny
 
U nas największa była jedenastka, Czwórka (Delta) była też wielkościowo podobna ale znacznie bardziej przerzedzona. A przynajmniej tak mi się wydaje na oko xd

Najbliżej zapełniania wszystkich mórz był Serwer Amerykańsko Brytyjski. Jeśli dobrze pamietam był to pierwszy lub drugi serwer w ich wydaniu o tak imponującej wielkości.
Obecnie wielkość światów na wszystkich zagranicznych serwerach jest podobna do naszych.
Na alfie na morzu 59 było kilka kont, a na 58 normalnie się jakieś tam walki toczyły :p
 

DeletedUser32517

Guest
Wtedy to dopiero było ciężko akcje zorganizować :3 Ciekawe jak sobie z tym radzono jeśli sojusz był rozciągnięty na kilkanaście mórz… sojusze kiedyś liczyły po 500 graczy nawiasem mówiąc
 
Do góry