Dyskusja na temat nowego świata

yakamoz

Zespół Grepolis
Chciałem podziękować Wszystkim, którzy pomogli w osiągnieciu tego ambitnego celu. Wszystkim, którzy dopingowali i którzy prowadzili dyskusję i wszystkim którzy po prostu trzymali kciuki, że się uda. 5 lat zajęło osiągniecie tego celu, ale było warto, zapemniam.
Mam nadzieję też, że support stanie na wysokości zadania i pojawią się jakieś gratulacje, bo myślę, że to jest jedyny swego rodzaju moment.
Jeszcze raz dziękuję, kocham Was <3.
Gratulujemy osiągnięcia tej unikatowej rangi i dziękujemy za wieloletni, aktywny udział na Forum.
Jednocześnie życzymy samych sprzyjających wiatrów na morzach Grepolis.
Pozdrawiamy!
Grepolis Team
 
Gratulujemy osiągnięcia tej unikatowej rangi i dziękujemy za wieloletni, aktywny udział na Forum.
Jednocześnie życzymy samych sprzyjających wiatrów na morzach Grepolis.
Pozdrawiamy!
Grepolis Team
alphahydranoid jesteś niepowtarzalny . Gratuluję.
Jednak zastanawiam się co będzie dalej

Bez ciebie to forum "zamrze" więc działaj.

p.s.
zastanawiam się kiedy powstanie świat z super bonusami do obrony, bo póki co producenci gry nastawiają się na bonusy dla atakujących.
więc Panie Grepo pomyśl
 
alphahydranoid jesteś niepowtarzalny . Gratuluję.
Jednak zastanawiam się co będzie dalej

Bez ciebie to forum "zamrze" więc działaj.

p.s.
zastanawiam się kiedy powstanie świat z super bonusami do obrony, bo póki co producenci gry nastawiają się na bonusy dla atakujących.
więc Panie Grepo pomyśl
Dzięki!
Można zrobić taki świat, ale obawiam się, że będzie to martwy świat, bardzo statyczny i podboje będą bardzo trudne.
Natomiast zgadzam się, że można raz dla odmiany taki zrobić, pytanie czy jest sens na jesień, a nie lepiej jednak na jakąś wiosnę/lato.
 
Gratulujemy osiągnięcia tej unikatowej rangi i dziękujemy za wieloletni, aktywny udział na Forum.
Jednocześnie życzymy samych sprzyjających wiatrów na morzach Grepolis.
Pozdrawiamy!
Grepolis Team
Ślicznie dziękuje.
Uważam, że to genialny moment na zorganizowanie jakiegoś specjalnego, wyjątkowego konkursu na forum.
Nawet mógłbym 10k golda zasponsorować(aczkolwiek nie wiem, czy to wykonalne, żeby pobrać z mojego konta na potrzeby konkursu, pewnie nie xd).
 
Chciałem podziękować Wszystkim, którzy pomogli w osiągnieciu tego ambitnego celu. Wszystkim, którzy dopingowali i którzy prowadzili dyskusję i wszystkim którzy po prostu trzymali kciuki, że się uda. 5 lat zajęło osiągniecie tej rangi, ale było warto, zapewniam.
Mam nadzieję też, że support stanie na wysokości zadania i pojawią się jakieś gratulacje, bo myślę, że to jest jedyny swego rodzaju moment.
Jeszcze raz dziękuję, kocham Was <3.
Gratulacje :) ale o co kaman :) ? Ja ciemny czasami :)
 
Chciałem podziękować Wszystkim, którzy pomogli w osiągnieciu tego ambitnego celu. Wszystkim, którzy dopingowali i którzy prowadzili dyskusję i wszystkim którzy po prostu trzymali kciuki, że się uda. 5 lat zajęło osiągniecie tej rangi, ale było warto, zapewniam.
Mam nadzieję też, że support stanie na wysokości zadania i pojawią się jakieś gratulacje, bo myślę, że to jest jedyny swego rodzaju moment.
Jeszcze raz dziękuję, kocham Was <3.
Gratulacje alpha :D
 
ciebie to solo rozjade przeciez grac nie umiesz
Na świecie Istros gdzie postanowileś zrobiś swój wielki sojusz to nie radziłeś sobie do tego stopnia, że zostałeś wchłonięty i uratowany przez jakiniowców. Następnie uklęknąłeś pocałowałeś berło oszczepa i na kolejne światy już pod jego rządami grałeś. Odechciało ci się robić pseudo sojusze i dostawać lanie. Usamodzielnisz się jeszcze kiedyś i oderwiesz od cyca oszczepa? Bo najpierw pod cycem Mularda grałeś i jak widać bez opiekuna nie umiesz sam nic stworzyć xD
 
Samiec lekki zadymiarz z Ciebie :) Teraz Sigma w modzie chyba nie jesteś na bieżąco z nickiem :p Czas na zmianę i teraz pytanie beta, czy sigma?
 
Dziwne, do niedawna panowała narracja, że to my zostaliśmy uratowani przez bladego xd teraz sytuacja się z deka odwraca
No bo jego koalicja dostawala od nas lanie ale byla wieksza od nas i mimo slabej organizacji mieli dobrych graczy co walczyli dobrze ale narzekali na brak ogarniecia sojuszu przez bladego. Wy weszliscie i to wystarczylo by przewaga waszej koalicji byla za duza. Natomiast wy sami bez ich koalicji nie wygralibyscie. Mieliscie okolo 30 graczy czy 35 i w MDG było sporo dobrych graczy bez problemu bysmy z wami powalczyli na rownych szansach ale wiecej nas bylo i cuda bysmy luzem zbudowali przed wami. Wy tez doskonale to wiedzieliscie i dlatego wchodzac na ten swiat od razu zrobiliscie koalicje z naszymi wrogami. Nawet nie probowaliscie tam walczyc jako odrebny sojusz jak zrobilo to MDG wchodzac tam. Wy mimo ogromnej koalicji na koniec jeszcze pakt z nocnym pociagiem z miesem zorbiliscie na naszych tylach xD A Blady jeszcze inny sojusz probowal namawiac do waszej koalicji. Takze tam zachowawczo zagraliscie aby tylko łatwo wygrać.
No serio wielki klan wchodzi na świat i pierwsze co robi to na zielono polowe świata i front tylko z akademia krukora z nikim wiecej. Gdybyscie mieli jaja to byscie dobili z nami bladego bo my to robilismy a wy od dolu z nimi graniczyliscie i potem byloby MDG vs wy i fajna walka. No ale po co ryzykowac lepiej polowe swiata na zielono i na piatego zrobic front MDG po miesiacu lania akademii krukora a zeby jeszcze czasem nie bylo niepewnosci to przyjecie do siebie naszego trzonu sojuszu w postaci rady i kilku topowych graczy co zakonczylo ten swiat bez walki. Moj brak obecnosci tam tez nie dawal szans na nic. Aczkolwiek nawet jakbym gral to i tak wasza koalicja byla za wielka na nas.
My w ten sam sposob was zlalismy wczesniejszym swiecie gdzie narzekaliscie ze walczycie "sami" na koalicje futer oslej MDG i grenvera. No ale ja chociaz nie wypieram sie przegranej na Istros bo przegralismy.
 
Na świecie Istros gdzie postanowileś zrobiś swój wielki sojusz to nie radziłeś sobie do tego stopnia, że zostałeś wchłonięty i uratowany przez jakiniowców. Następnie uklęknąłeś pocałowałeś berło oszczepa i na kolejne światy już pod jego rządami grałeś. Odechciało ci się robić pseudo sojusze i dostawać lanie. Usamodzielnisz się jeszcze kiedyś i oderwiesz od cyca oszczepa? Bo najpierw pod cycem Mularda grałeś i jak widać bez opiekuna nie umiesz sam nic stworzyć xD
zobacz SIDE jak zlalem krolika
jakos sie udalo a weszlem sam na serwer
 
Do góry