Dyskusja na temat nowej aplikacji (hybrydowej) Grepolis

Wszystko co mogło pójść nie tak z nowym wyglądem aplikacji to tak poszło.
1. Brak zegara
2. Brak widocznego stanu wojsk
3. Bez zarządcy trzeba szukać ruchów wojsk. Ikonka w której one się znajdują przyzwyczaiły do podglądu aktywnych czarów w mieście.
To takie z podstawowych problemów które wiem że przeszkadzają graczom.
Zmiana tak nagła tej aplikacji w wielu graczach tylko wywołała totalna flustracje.
Warto byłoby wprowadzać zmiany stopniowo a nie tak nagle wszystko zmieniać. Z tego co pamiętam zanim wyszła aplikacja hybrydowa, to było mówione że będziecie się zbliżać do wyglądu z przeglądarki i co ? Było super, wystarczyły tylko niewielkie poprawki i byłoby idealnie. Tymczasem Wy jak zwykle musieliście coś zepsuć (by nie użyć tu mniej kulturalnych słów).
Jednego dnia na kilka godzin nie było mnie na grze i dostalam sporo wiadomości od grepolisowych "znajomych" typu czy widziałam co zrobili z apka, albo co się z nią stało.
Wielu graczy wszystko szuka i pyta innych na komunikatorach gdzie jest coś bo znaleźć nie mogą.
Dodatkowo nie każdy przeszedł jeszcze ze starej apki na hybrydowa, a tu na niej jeszcze tak kolosalna i nie intuicyjna zmiana.

W baaardzo dużym skrócie. Zmiana która dokonaliście jest ogromnym minusem a większość graczy których znam chciałoby powrotu poprzedniej wersji.


Dziękujemy, wszystkie uwagi zostały przekazane naszym technikom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Gdzie jest podgląd wojsk stacjonujących w miastach
Gdzie jest widoczna kolejka budowy w miastach
Gdzie jest zegar
Jak korzystać z zarządcy?

Jak możecie to oddajcie poprzednią wersję apki


Dziękujemy, wszystkie uwagi zostały przekazane naszym technikom
 
Po kliknięciu w grupe miast ta grupa sie nie aktywuje i możesz dalej przeklikać sie na inne miasto nie z grupy.
Cofanie miast nie działa. Działa tylko przycisk do przewijania miast do przodu, ale do tyłu nie.
Ruchome nie działają nie da sie wkleić bbc na forum ani ruchomych nie widać ich w podglądzie.


//przekazane//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Po kliknięciu w grupe miast ta grupa sie nie aktywuje i możesz dalej przeklikać sie na inne miasto nie z grupy.
Cofanie miast nie działa. Działa tylko przycisk do przewijania miast do przodu, ale do tyłu nie.
Ruchome nie działają nie da sie wkleić bbc na forum ani ruchomych nie widać ich w podglądzie.
Wyjątkowo dużo błędów.


//opinia przekazana//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
przekażcie taką prośbę do tych "programistów" xD
najpierw pograjcie w grę a potem bierzcie się za zmiany o które nikt nie prosił xD
 
Po wysłaniu ataku nie odswieza sie podgląd polecen wiec nawet nie wiadomo na ktora atak/wsparcie leci i trzeba okienka przeskakiwac..

Było dobrze to trzeba bylo ...


//przekazane//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
W starej aplikacji po zalogowaniu przechodziliśmy od razu do ostatnio używanego miasta, w nowej mi tego brakuje.

Proszę o przekazanie dev teamowi.
 
Kiedy niedziałające przyciski przejścia do widoku wyspy / podglądu poleceń i innych zostaną naprawione? Pomaga tylko restart aplikacji.
 
Forum sojuszu - zamiast publikowania wiadomosci, odpala sie quota i cytuje ostatnia wiadomosc.

iPhone 11/iOS 17.1

-
Nie chce byc zbyt cierpki w slowach, ale ta apka przypomina troche spisywanie zadania na kolanie od kolegi z podstawowki.

Nie wiem co robi magazyn w raportach i czemu magicznie wyskakuja okienka, ktore nie chca sie potem zamknac.

IMG_0157.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Forum sojuszu - zamiast publikowania wiadomosci, odpala sie quota i cytuje ostatnia wiadomosc.

iPhone 11/iOS 17.1

-
Nie chce byc zbyt cierpki w slowach, ale ta apka przypomina troche spisywanie zadania na kolanie od kolegi z podstawowki.

Nie wiem co robi magazyn w raportach i czemu magicznie wyskakuja okienka, ktore nie chca sie potem zamknac.

View attachment 16718
Te same problemy u mnie. Dodatkowo po ostatniej aktualizacji, przy zamykaniu okna otwiera się nowe okno z jaskinią.
 
Do góry