Dyskusja na temat nowych rang na forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Może uda mi się zrobic jakąś fajną rangę dla zbanowanych graczy :rolleyes:
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

No coś nowego. Tamte nie bardzo mi się podobały, miałem napisać propozycję ze zmianą ich, a tu proszę. Super zmiana.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Zmiana ilości postów wynikła przez przeniesienie zakończonych zabaw offtopowych do działu archiwum konkursów, w którym są liczone posty. Możliwe, że powstanie oddzielne podforum na archiwum zabaw, żeby uniknąć takiej sytuacji w przyszłości :)
Myślę że oddzielne podforum nie jest potrzebne przynajmniej jest jakaś nagroda za udział w konkursach ;)

Może uda mi się zrobic jakąś fajną rangę dla zbanowanych graczy :rolleyes:
No to rób ;) czekamy :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Elastynka kiedy zrobisz tą rangę dla zbanowanych?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Powinna być tzw. melankolijna, żeby nikt nie chciałby dostać takiej rangi. ;)
 
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Powinna być tzw. melankolijna, żeby nikt nie chciałby dostać takiej rangi. ;)
No, obecnie ranga zbanowanego użytkownika na tyle brzydko wygląda, że mam nadzieję, że też nikt jej nie chce ;) A na serio, to jednak nie przewidujemy, aby ranga graficzna dla zbanowanych została wprowadzona.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

A na serio, to jednak nie przewidujemy, aby ranga graficzna dla zbanowanych została wprowadzona.

Dlaczego nie? Obecna ranga nie pasuje do pozostałych, według mnie napis powinien być napisany greckimi literami jak w innych ranga i to wystarczy ;)

Mam jeszcze jedno pytanie dlaczego nie jesteś już herosem i nie zajmujesz się działem pytania i błędy w grze?
 
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Dlaczego nie? Obecna ranga nie pasuje do pozostałych, według mnie napis powinien być napisany greckimi literami jak w innych ranga i to wystarczy ;)
Dzięki za opinię, jednak zbanowany to zbanowany - nie zasłużył sobie na ładną rangę ;)

Mam jeszcze jedno pytanie dlaczego nie jesteś już herosem i nie zajmujesz się działem pytania i błędy w grze?
Nie róbmy off-topu - zapraszam do mojego tematu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Można by dać np. czaszkę i obok niej dać napis Zbanowany.

Nowe rangi są fajnie wykonane, szkoda, że nie ma autorskich grafik (zamiast tych widzianych w grze), ale i tak świetne :D
 

DeletedUser17439

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

Mi również się podoba :D
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowych rang na forum

A możecie mi powiedzieć, gdzie znajduje się opis poszczególnych rang Teamu, np heros, kapłan?
 

DeletedUser24848

Guest
Jaka ranga najleprza

Jaka waszym zdaniem na forum ranga jest najlepsza?
 
Do góry