Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5408

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Heh, jedynym problemem jaki do tej pory miałem przy logowaniu z komórki to przeglądanie forum i wiadomości (brak paska do przewijania). Forum rozwiązali koncertowo, problemów na pewno już mieć nie będę...:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

A mnie nie działa . Wyskakuje błąd i wiadomość proszę spróbować ponownie później .
 

DeletedUser7318

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

U mnie to samo, dziala tylko wylogowanie a pozostale ikony nie reaguja:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

U mnie to samo, działa jedynie "wyloguj się" pozostałe ikonki w ogóle nie działją:x
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

u mnie z komórki LG dziala wszystko oprócz przeglądania wiadomości
 

DeletedUser7318

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Wie moze ktos co moze byc tego wszystkiego przyczyna??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Myślę że ruscy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Witam też marzę żeby grepolis mógł bym sobie wszędzie odpalić nie zależnie od tego gdzie będę :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Na Samsungu Galaxy Mini wszystko w porządku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

nokia 5220 wszystko spoko
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Witam, mam prośbę, proszę, aby ktoś kro po kroku opisał mi co trzeba zrobić, aby uruchomić wersję mobilną grepolis, wykupiłem sobie pakiet 25 mb internetu, na test, telefon to Samsung Avilla, co trzeba pobrać, co uruchomić, zainstalować itp :) Będę ogromnie wdzięczny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Od kroku nie chce tego starego chcę tego co zrobił yakamoz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

DObra, już wiem jak, ale mój problem to to, iż działa tylko przycisk "wyloguj się" :( Inne "śpią" :((
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Zawsze możesz odpalić wersję standardową
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

oki, to spróbuję ze standardową.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Czy mógłbym odświeżyc nieco temat?

korzystam z mobilnej wersji Grepolis na Androida, jednak jest jeden mankament, a własciwie problem powodujący duży dyskomfort - brak uwzględnienia opcji przy kontach premium.

Chodzi między innymi o pobieranie surowców ze wszystkich wiosek jednoczesnie, co jest niesamowitym ułatwieniem, a wmobilnej wersji zmorą i zżeraczem transferu i czasu. Czy jest możliwe zasugerowanie, aby grupa odpowiedzialna za mobilna stronę Grepolis zajęła sie takim feature?
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Wersja mobilna jest ciągle rozwijana i udoskonalana, z czasem pojawiają się w niej nowe możliwości i ułatwienia.
To co zasugerowałeś już jest na liście "to do", więc niebawem powinno to zostać dodane.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Ja osobiście sama bym chciała korzystać z wersji mobilnej lecz mi nie działa:(

Tak jak już ktoś wyżej mówił działa tylko przycisk wyloguj jeśli korzysta się z Opery,a jeśli korzysta się ze standardowej przeglądarki na Androida to nawet zalogować się nie można na mobilną wersję...

Korzystając z telefonu nawet nie ma co korzystać ze standardowej wersji bo transfer zżera niesamowicie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

A można wiedzieć jaki telefon oraz ewentualny soft posiadasz? Bo wydaje mi się, że to właśnie wina telefonu, ewentualnie aplikacji.

Ja korzystam z Samsunga Galaxy 551 i wszystkie aplikacje pobieram na mojego antka ze sklepu Google (opera bezpłatna) i nie mam problemu z działaniem mobilnego Grepo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

A można wiedzieć jaki telefon oraz ewentualny soft posiadasz? Bo wydaje mi się, że to właśnie wina telefonu, ewentualnie aplikacji.

Ja korzystam z Samsunga Galaxy 551 i wszystkie aplikacje pobieram na mojego antka ze sklepu Google (opera bezpłatna) i nie mam problemu z działaniem mobilnego Grepo.

LG GT540
Jak pobieram to z Android Market.(też opera bezpłatna)
 
Do góry