Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Naa androidzie powinno działać, czasem wystarczy zmienić przeglądarkę i to zalatwia sprawę. Tylko wersja mobilna ma jeszcze kilka niedociągnięć, do których póki co musimy się przyzwyczaić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Mobile 2.0 słabe na mnie mój telefon się psuje ale dobrze , że działa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Naa androidzie powinno działać, czasem wystarczy zmienić przeglądarkę i to zalatwia sprawę. Tylko wersja mobilna ma jeszcze kilka niedociągnięć, do których póki co musimy się przyzwyczaić.

Tyle razy co zmieniałam przeglądarkę to głowa mała i dalej nic z tego niestety:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Tyle razy co zmieniałam przeglądarkę to głowa mała i dalej nic z tego niestety:(

Moze to kwestia wersji androida? U mnie jest chyba 2.3.4 i lecę na google, raczej nie mam problemów. Wiem, że na wersji normalnej np mozilla nie pokazuje części forum sojuszu. No ale mobilna nie pokazuje w ogóle forum sojuszu. To ogolne tak, właśnie piszę z komórki. Moze to kwestia grafiki i ustawień telefonu, jak coś to służę, sam jestem ciekaw. Ale zapraszam do testów na prv jak coś. Wyniki opublikujewemy tutaj.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Internet dobrze działa na fonie bo mogę komuś wysłać atak podwójny w tym samym czasie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Internet dobrze działa na fonie bo mogę komuś wysłać atak podwójny w tym samym czasie.

Ale to nie jest tematem naszej dyskusji. Stan twojego internetu to całkiem inna sprawa, niż problemy z wersją mobilną.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Mobile 2.0 słabe na mnie mój telefon się psuje ale dobrze , że działa

Kogo obchodzi że Twój telefon się psuje?
aa no tak.. ty tylko nabijasz posty.

*EDIT* Radziłbym uważać, gdyż zgodnie z regulaminem za takie zachowanie można wyłapać ostrzeżenie w postaci kartki

§5. Zabrania się spamowania, czyli:
tworzenia kilku (dwóch lub więcej) postów pod sobą. Jeżeli po zapisaniu użytkownik chce coś jeszcze dodać, może skorzystać z opcji "edytuj". Wyjątkiem jest ponowne odpisanie w danym temacie w celu zamieszczenia istotnych informacji, jednak nie wcześniej niż 24 godziny od ostatniego wpisu.
Powielania istniejących tematów, przed założeniem nowego tematu należy użyć wyszukiwarki oraz sprawdzić FAQ, w celu sprawdzenia, czy dany temat już nie istnieje.
Pisania wypowiedzi, niewiele lub nic nie wnoszących do tematu dyskusji oraz nagminne pisanie krótkich, zawierających kilka słów komentarzy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

U mnie na samsungu działa wszystko ok. Dużą niedogodnością jest brak forum. Czy ktoś pracuje nad tym czy olewają nas?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Prace nad tym projektem prowadzi zapewne dział techniczny.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Ale to nie jest tematem naszej dyskusji. Stan twojego internetu to całkiem inna sprawa, niż problemy z wersją mobilną.

- - - Automatycznie połączono posty - - -





Hmm, spokojnie, zgodnie z regulaminem niedługo powinien dostać karteczkę ;)

karteczke to co najwyzej mozna wyłapać za wyreczanie moderatora i ocenianie regulaminowości postów spadochroniarzu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Calm down Sweetie, to tylko wazeliniarz. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

karteczke to co najwyzej mozna wyłapać za wyreczanie moderatora i ocenianie regulaminowości postów spadochroniarzu

I jeszcze dostaje się bana za pisanie bez sensu
Na mobilu jest ok wszystko.
Jeśli ktoś chcę lub nie chce zamknąć tematu nie przeskadzam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

karteczke to co najwyzej mozna wyłapać za wyreczanie moderatora i ocenianie regulaminowości postów spadochroniarzu

Cóż, punkt dla Ciebie, przekroczyłem swoje uprawnienia. Post już edytowany, aby nie gryzł Cię zbyt mocno w oczy.

Swoją drogą na prowokacje też są podpunkty w regulaminie, spadochronie <3

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Calm down Sweetie, to tylko wazeliniarz. :rolleyes:

Cóż, jeśli aktywność na forum nazywasz wazeliną, to gratuluję ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Witam korzysta ktoś może z Noki Asha 303?? hmm.. grepolis działa owszem ale muszę mieć włączone w opcji przeglądarki włączone kolumnowanie czyli bez obrazków tylko same tytuły zakładek i w tedy działa ale niestety forum nie działa;/ może ja jestem cicho ciemny i otworzycie mi oczy albo nic z tego... zmiana tel??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Ale używasz mobilnej wersji grepolis, czy wersji pełnej?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Mobilnej. w pełniej mam tak że jeśli otworze grepa to po zalogowaniu okienko miasta mam przesunięte na lewo tak żę widzę tylko 1/3 całości i nie mogę go przesunąć a reszta jest bez zmian...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

A jeśli można wiedzieć, korzystasz może z Opery na telefon, czy domyślnej przeglądarki?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

i z opery i z domyślnej tak samo :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej Grepolis

Jesli chodzi o forum, to po prostu w mobilnej wersji Grepolis jeszcze go nie ma. Co do problemu, spróbuj wyczyścić pamięc przeglądarki, cookies i resztę bzdetów.
 
Do góry