Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Mam okazję doświadczyć korzystania z apki na telefonie, gdyż zaaktualizowałam dziś wersję androida na 4.0.4 i powiem, że apka zrobiła na mnie dobre wrażenie. Przejrzysta mapa, nic nie zamula, opcje nie nachodzą na siebie, po prostu lepiej niż na kompie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Ja nawet awansowalem lepsza przegladarka Opery, ale na smartphonie. Z 5 przemienilem na 7, poniewaz w 5 co 3 posty i mi wyskakiwalo "Blad Aplikacji".
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Odnośnie kodu to też jeszcze nie widziałem. Appka jest bardzo dobra i polecam wszystkim, najlepsze są powiadomienia;) Co prawda jest wiele błędów, ale INNO już nad tym pracuje;) Wiele rzeczy jest w dobry sposób uproszczone, choć szczerze powiedziawszy podstawą jest Zarządca, bo tak ciężko się operuje między miastami (zwłaszcza że są "posortowane" niealfabetycznie ;/)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Nie wiem, może mi się wydaje ale na apce na androidzie w forum sojuszu zamiast nazw tematów wyświetlają się nicki osób które je zakładali
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Nie wiem, może mi się wydaje ale na apce na androidzie w forum sojuszu zamiast nazw tematów wyświetlają się nicki osób które je zakładali

Składałem już w tej sprawie Ticketa jakiś czas temu:)
 

DeletedUser17615

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Witam mam mały problem nie mogę pobrać aplikacji na tablet...

Wersja Systemu Android 4.0.4 ... w sklepie play wyskakuje mi pod ikoną Zeusa że aplikacja i urządzenie mają nie zgodne wersje ...

Coś z tym można zrobić ?
 

DeletedUser22057

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Witam mam mały problem nie mogę pobrać aplikacji na tablet...

Wersja Systemu Android 4.0.4 ... w sklepie play wyskakuje mi pod ikoną Zeusa że aplikacja i urządzenie mają nie zgodne wersje ...

Coś z tym można zrobić ?
Ja tam nie wiem pobrałem sobie dzisiaj na tableta aplikacje grepolis i mi wszystko działa ...
 

DeletedUser17615

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

No ja pobrać nie mogę ... bo niby zła wersja ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

To tak samo jako ja na telefon .
 

DeletedUser17615

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Coś można z tym zrobić czy mogę table wywalić do kosza?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Może zmiana systemu coś pomoże . Podobno na moim to pomoże ale ja nie umie
 

DeletedUser17615

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Nie mam wgl żadnego błędu ... po prostu nie mogę pobrać ... nie ma ikonki do pobrania a pod logo jest napis "Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją"
 

DeletedUser22057

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Nie mam wgl żadnego błędu ... po prostu nie mogę pobrać ... nie ma ikonki do pobrania a pod logo jest napis "Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją"
To nie wiem ja tèż mam tableta i dziś sobie nawet pobrałem grepolis na tableta rano
 

DeletedUser17615

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Nie wiem może ktoś mi coś poradzić co zrobić z tym fantem ..

Wersja Androida 4.0.4
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Nie ma możliwości robienia misji - daję za to
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Aktualizacja do 1.9 to chyba jakiś żart, forum na Pelli nadal nie działa...aż nie będę komentować dalej, bo za wulgi bana dostanę...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Za wulgi dostaniesz, ale może opiszesz bez wulgów dokładnie o co chodzi, byśmy mogli zareagować?
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Za wulgi dostaniesz, ale może opiszesz bez wulgów dokładnie o co chodzi, byśmy mogli zareagować?

To co wcześniej, nadal forum nie działa, tak się nie da funkcjonować na dłuższą metę, aplikacja mobilna jest integralną częścią tej gry. I kupuję monety dla produktu, który ma wadę uniemożliwiającą pełne jego funkcjonowanie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a jak nie jesteście w stanie naprawić tego błędu, to wypadałoby np. ponownie udostępnić toolboxa w sklepie play na czas naprawy usterki...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Szczegóły poproszę :)
Bo jest problem. Wiemy o tym, ale bez szczegółów to se możemy...

Napisać do Inno naprawcie coś bo nie działa.

Sorki, nie tędy droga :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry