Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida oraz iOS

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Cześć.
Może mi ktoś powiedzieć jak wyłączyć albo ściszyć te powiadomienia dźwiękowe jak zbuduje nam się budynek lub wyszkolą jednostki?
Jak telefon ma włączone dźwięki to zawalu idzie dostać...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Witam. Mam GT S5570 z androidem 2.3.6 i nie moge jej sciagnac. Ten tel jest standardowo z froyo 2.2 ale moj jest z wersja ktora podalem.Czy ktos wie jak to obejsc
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Tu masz wymagania podane na wiki.
Android
procesor ARMv7 z wektorem FPU, minimum 550MHz, OpenGL ES 2.0, H.264 i dekodery AAC HW
Android™ 2.3 lub nowszy;
rozdzielczość 160 dpi lub większa.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Mam akurat możliwość sprawdzenia aplikacji na tablecie, gdyż powiększył mój zasób rodzinny i ma androida 4.1.1 i powiem szczerze, że między miastami i mapa ładnie i płynnie chodzi, ale forum sojuszu strasznie przymula, jeśli się ma dużo tematów i postów.
Na moim Lg 4Xhd podobna sprawa reszta ok ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Witam. Mam GT S5570 z androidem 2.3.6 i nie moge jej sciagnac. Ten tel jest standardowo z froyo 2.2 ale moj jest z wersja ktora podalem.Czy ktos wie jak to obejsc
też nie mogę ściągnąć tej aplikacji bo mam za słabego fona
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

badziewie w nocy mnie wylogowała i straciłem ognie rano;/
wieczorem wszystko działało
 

DeletedUser20440

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

chciałem zainstalować apkę na tablecik a tu klops,apka zniknęła z rynku,kiedy wprowadzą ją ponownie?Chodzi oczywiście o tą nowa wersję.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

chciałem zainstalować apkę na tablecik a tu klops,apka zniknęła z rynku,kiedy wprowadzą ją ponownie?Chodzi oczywiście o tą nowa wersję.

Ja nie mam pojęcia co do tego ale tej aplikacji nie polecam. Zdecydowanie lepsza jest mobilna wersja wprowadzona wcześniej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

mi ta splikacja sie bardzo podoba praktycznie teraz tylko na telefonie siedze
a dzisiaj chyba byla aktualizacja bo pojawily mi sie misje wyspowe i ekwipunek :)
teraz to juz jest wszystko w aplikacji
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Ja nie mam pojęcia co do tego ale tej aplikacji nie polecam. Zdecydowanie lepsza jest mobilna wersja wprowadzona wcześniej.

Chyba zbyt odważne stwierdzenie żeby tak pisac!

Ja osobiście dużo nie używałem ani starej wersji ani nowej a obecnie mam dwie i bardziej mi się podoba ta nowa.
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Chyba zbyt odważne stwierdzenie żeby tak pisac!

Ja osobiście dużo nie używałem ani starej wersji ani nowej a obecnie mam dwie i bardziej mi się podoba ta nowa.

wcześniejsza lepsza bo jest dla większej ilości osób ja wolę nowszą bo i chodzi na Ace 2
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

wcześniejsza lepsza bo jest dla większej ilości osób ja wolę nowszą bo i chodzi na Ace 2

No dla mnie nie koniecznie - główna zaleta to farmienie kapitanem i oczywiście fanie wygląda czyli grafika. Krótko pisząc bardzo podobna do oryginału przeglądarkowego
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

No dla mnie nie koniecznie - główna zaleta to farmienie kapitanem i oczywiście fanie wygląda czyli grafika. Krótko pisząc bardzo podobna do oryginału przeglądarkowego

obie mają zalety ale pierwsza jest dla prawie wszystkich druga na lepsze telefony
niektóre minimale spełniają a na nich nie działa
napisałem że wolę nowszą nawet z tych samych powodów co Ty
a do pierwszej zawsze mogę wrócić bo mam ją w moich apkach bo już się jej nie wyszuka
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

teraz jeszcze trochę się pobawiłem i przyznam się że nawet szybko chodzi.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Ostatnio była aktualizacja aplikacji do wersji 1.4.0 a gdy ja włączam aplikacje pojawia się wizerunek Zeusa (Jak u każdego) i w prawym dolnym rogu mam napisane 1.4.2 więc to chyba wersja apki o ile rozumiem?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

A ja pobrałam znowu tą apkę i wpisuję login. Nic się nie dzieje, a jak klikam na okienko do hasła, to apka się wyłącza. Nie wiem czy to wina z mojej strony, ale później spróbuję jeszcze raz pobrać i zainstalować. Może będzie wszystko ok.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

mi tez sie wyswietla versja 1.4.2
dziala dobrze i podoba mi sie ze event swiateczny tez jest dostepny w aplikacji :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

No druga instalacja i to samo. Macie jakieś rady?
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

Audi jaki masz telefon i jaką wersję androida
 

DeletedUser20498

Guest
Odp: Dyskusja na temat wersji mobilnej na Androida

mi działa ekstra
 
Status
Zamknięty.
Do góry