1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy administratorów gry oraz moderatorów forum. Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 22. Cze 2016.

Poleć tę stronę

1. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    357
    Nie wiem, na czym polega problem, ale w jednym miejscu na forum (po polubieniu postu) mam język angielski):
    A w innym miejscu jest normalnie:
    Ilość osób lubiących dany post ma znaczenie? Czy może inny temat/dział? Jeszcze się będę musiał temu dokładniej przyjrzeć i może dostrzegę jakiś motyw przewodni tego procederu[​IMG]

2. grepofanss

grepofanss

Docenione treści:
    20
    Straszny jest ten wygląd,nie nawidze tego koloru ;P

3. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    311
    Tak, ma znaczenie, jest kilka różnych fraz w zależności ile osób polubiło posta :D Póki co poprawiłam tymczasowo te tłumaczenia, czekamy aktualnie na zaimportowanie wszystkich tłumaczeń z innej gry. Największy problem jest z kilkoma frazami, które dostępne są tylko w naszym stylu forum, m.in. forum_list_post_by, sticky_threads, non_sticky threads, czy te, które są w innym języku np. sidebar openen of sluiten, uitvouwen.

4. maja2013

maja2013

Docenione treści:
    125
    Chwilę temu przy dodawaniu posta wyskoczył mi błąd - "An unexpected error occurred. Please try again later."
    Nie wiem dlaczego, a screena nie zdążyłam zrobić, w każdym razie przy ponownej próbie dodania posta nic już się nie działo.

Nie podoba mi się jeszcze to, że wcześniej w połowie dionizji liczyły się posty, a teraz już nie i mój licznik postów na tym ucierpiał :p

5. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    311
    Nie chcę tworzyć specjalnie nowego tematu, więc zapytam was tutaj :) Padła ostatnio propozycja, żeby w działach światowych zamiast dwóch oddzielnych tematów (Sytuacja na świecie i Party) powstał tylko jeden, w którym można byłoby porozmawiać na każdy temat, nie tylko o tym, co dzieje się na serwerze. Podczas dyskusji w Sytuacji często nawiązujecie do innych światów albo przemyśleń zupełnie niezwiązanych z Grepolis, więc zamiast kasować kilka stron postów lub przenosić je do Party, moim zdaniem lepiej byłoby zezwolić na to w jednym wątku.

Co o tym sądzicie? Czy byłoby wam wygodniej czy wręcz przeciwnie, taka zmiana wprowadziłaby zbyt dużo zamieszania?

Turgan i Big Kamil lubią to.
  6. Polish Dog

Polish Dog

Docenione treści:
    49
    ja bym wolał jeden temat zamiast party i sytuacji. wolałbym przeglądać wypowiedzi w jednym zamiast przeskakiwać. często patrzy się gdzie była ostatnia odpowiedź i łatwo nowe posty przeoczyć w innym temacie

DonBeker lubi to.
  7. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    311
    W takim razie od nowego świata spróbujemy z jednym tematem :) Póki co nie będę zamykać wątków Party w istniejących już działach światowych, ale możecie swobodnie pisać w Sytuacji na każdy temat, moderatorzy nie będą wyciągać żadnych konsekwencji za offtop ani przenosić postów do Party.

Big Kamil i Turgan lubią to.
  8. -Achilles--

-Achilles--

Docenione treści:
    212
    Osobiście wolałem poprzednie forum, przy tej kolorystyce trochę meczą mi się oczy. Nie wiem po co tak dużą czcionką jest napisana informacja przy działach o ilości postów i tematów.
    Zmieniając forum chcieli pewnie dobrze ale wyszło jak zwykle :eek: