1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice

Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 22. Cze 2016.

Poleć tę stronę

1. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    315
    Nie wiem, na czym polega problem, ale w jednym miejscu na forum (po polubieniu postu) mam język angielski):
    A w innym miejscu jest normalnie:
    Ilość osób lubiących dany post ma znaczenie? Czy może inny temat/dział? Jeszcze się będę musiał temu dokładniej przyjrzeć i może dostrzegę jakiś motyw przewodni tego procederu[​IMG]

2. grepofanss

grepofanss

Docenione treści:
    20
    Straszny jest ten wygląd,nie nawidze tego koloru ;P

3. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    302
    Tak, ma znaczenie, jest kilka różnych fraz w zależności ile osób polubiło posta :D Póki co poprawiłam tymczasowo te tłumaczenia, czekamy aktualnie na zaimportowanie wszystkich tłumaczeń z innej gry. Największy problem jest z kilkoma frazami, które dostępne są tylko w naszym stylu forum, m.in. forum_list_post_by, sticky_threads, non_sticky threads, czy te, które są w innym języku np. sidebar openen of sluiten, uitvouwen.

4. maja2013

maja2013

Docenione treści:
    125
    Chwilę temu przy dodawaniu posta wyskoczył mi błąd - "An unexpected error occurred. Please try again later."
    Nie wiem dlaczego, a screena nie zdążyłam zrobić, w każdym razie przy ponownej próbie dodania posta nic już się nie działo.

Nie podoba mi się jeszcze to, że wcześniej w połowie dionizji liczyły się posty, a teraz już nie i mój licznik postów na tym ucierpiał :p

5. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    302
    Nie chcę tworzyć specjalnie nowego tematu, więc zapytam was tutaj :) Padła ostatnio propozycja, żeby w działach światowych zamiast dwóch oddzielnych tematów (Sytuacja na świecie i Party) powstał tylko jeden, w którym można byłoby porozmawiać na każdy temat, nie tylko o tym, co dzieje się na serwerze. Podczas dyskusji w Sytuacji często nawiązujecie do innych światów albo przemyśleń zupełnie niezwiązanych z Grepolis, więc zamiast kasować kilka stron postów lub przenosić je do Party, moim zdaniem lepiej byłoby zezwolić na to w jednym wątku.

Co o tym sądzicie? Czy byłoby wam wygodniej czy wręcz przeciwnie, taka zmiana wprowadziłaby zbyt dużo zamieszania?

Turgan i Big Kamil lubią to.
  6. Polish Dog

Polish Dog

Docenione treści:
    48
    ja bym wolał jeden temat zamiast party i sytuacji. wolałbym przeglądać wypowiedzi w jednym zamiast przeskakiwać. często patrzy się gdzie była ostatnia odpowiedź i łatwo nowe posty przeoczyć w innym temacie

DonBeker lubi to.
  7. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    302
    W takim razie od nowego świata spróbujemy z jednym tematem :) Póki co nie będę zamykać wątków Party w istniejących już działach światowych, ale możecie swobodnie pisać w Sytuacji na każdy temat, moderatorzy nie będą wyciągać żadnych konsekwencji za offtop ani przenosić postów do Party.

Big Kamil i Turgan lubią to.
  8. -Achilles--

-Achilles--

Docenione treści:
    212
    Osobiście wolałem poprzednie forum, przy tej kolorystyce trochę meczą mi się oczy. Nie wiem po co tak dużą czcionką jest napisana informacja przy działach o ilości postów i tematów.
    Zmieniając forum chcieli pewnie dobrze ale wyszło jak zwykle :eek: