1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy moderatora forum. Jeżeli lubisz wypowiadać się na każdy temat, dbać o przestrzeganie zasad i chcesz dołączyć do niemal dwudziestoosobowego zespołu, który łączy pasja do Grepolis, zgłoś się!

Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Shannqą.
    Dismiss Notice

Dyskusje na temat InnoGames TV

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika yakamoz, 20. Gru 2013.

Poleć tę stronę

1. ropap

ropap

Docenione treści:
    19
    Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Auditoree, dzieki, teraz sobie to ogladam.

2. spartaker

spartaker

Docenione treści:
    130

Dawno tego nie widziałem w TV
    Ciekawe kiedy poleci znów ;)

3. Auditoree

Auditoree

Docenione treści:
    132

Za miesiąc będzie pewno nowy filmik, a ja jestem szybsza od adminków z FO :D

4. yakamoz

yakamoz Grepolis Team

Docenione treści:
    76

Zapraszam do obejrzenia drugiego odcinka, jak prosiliście - są już dostępne napisy.

Przyjemnej lektury :)

5. ropap

ropap

Docenione treści:
    19

Za wszystko serdecznie dziekujemy :) Ano i thx za wiecej info na temat Herosow.

6. Auditoree

Auditoree

Docenione treści:
    132

Pozwolę sobie zacytować wypowiedź yakamoz:
    Miło że IG wypuściło plemiona 2 ;P
    Tak na serio to powinno być Tribal Wars 2, ale ktoś tu chyba nie słucha i nie ogląda ;P

7. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    263

Wiesz, niektórzy gracze mogą się nie domyślić, że chodzi o kontynuację naszych starych dobrych Plemion, a nie jakiś nowy projekt ;)

8. Auditoree

Auditoree

Docenione treści:
    132

Jak oni tam mogą pracować? Tyle zabawy przecież tam jest :D Tyle gier, ping pong, fifa, pewnie guitar hero, bo gitary były ;P Ja tam idę pracować i nie ma bata ;D Tyle frajdy ^^

9. ropap

ropap

Docenione treści:
    19

Chce poinformowac, ze nadszedl kolejny odcinek :)

10. Auditoree

Auditoree

Docenione treści:
    132

To przecież już wiemy, bo w ogłoszeniach jest ;D

11. -Achilles--

-Achilles--

Docenione treści:
    212

Event z ostatniego odcinka innogames tv zapowiada się ciekawie jest inny niż wszystkie i pojawią się w nim nowe jednostki, ale jak będzie wyglądał przekonamy się dopiero pod koniec lipca, z drugiej strony powinni zacząć realizować to co przygotowali na dany rok(wykresy, statystyki, zrównoważenie rozgrywki i cuda świata) zamiast zajmować się tylko eventami i tym aby gracze wydawali więcej złota.

12. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    289

Mam rozumieć, że te zmiany w notatniku i ekwipunku będą tylko na tych nowych, w przyszłości otwieranych światach? Czy na starych też się doczekamy?

PS: A tak przy okazji, to czy mi się wydaje, czy nawet na tym filmiku widać błąd z wyglądem łaźni i akademii, gdzie cień łaźni ucina kawałek stojącej przed nim akademii? :D

Ostatnio edytowane: 2. Sty 2015
  13. Turgan

Turgan

Docenione treści:
    24

Jeśli mają wprowadzić to na istniejące światy, to niecierpliwością czekam na powiększony ekwipunek, bo obecna ilość miejsc wg mnie jest stanowczo za mała.

14. londi

londi

Docenione treści:
    135

Notatnik w sumie to male znaczenie ma, ale powiekszenie ekwipunku to juz cos. Mam pytanko czy tam nie bylo mowy przypadkiem o niektorych nowosciach ktore byly opisywane w poprzedniej aktualizacji?
    I jeszcze jedno xD wydaje mi sie, czy przez sekunde sidac na filmiku CMa westa? xD

15. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    263

Te funkcje mają pojawić się na wszystkich światach :)

Tak, błąd jeszcze nie został poprawiony.

Owszem, w filmie znajdują się ostatnie sugestie graczy, które zostały już wprowadzone do gry w wersji 2.76 oraz te, które są obecnie realizowane.

To pytanie musiałabyś zadać tej osobie ;)

Ostatnio edytowane: 3. Sty 2015
  16. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    289

Ja tam korzystam z niego regularnie i czasem brakuje trochę miejsca, bo jest ograniczenie używania bbcode, a czasem tego trochę jest...szczególnie jak się usuwa zbędne informacje z raportów, z konwertera, co by było to bardziej przejrzyste, a nie chce się tego wrzucać na forum i tam poprawiać.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ten temat mówi, że to nie jest błąd, a widać go nawet na komputerach Inno:) Ciekawe?!

PS: Choć ten problem jest jakiś specyficzny i nie zawsze występuje. U mnie pojawił się raz, w świeżo zbudowanym mieście, gdzie nie miałem akademii na 30 poziomie i akurat postawiłem łaźnie. Teraz widzę, że w mieście gdzie mam akademię na 29 poziomie i łaźnie też tego już nie widzę. Także sam nie wiem, co o tym myśleć[​IMG]

17. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    263

Zmieniłam prefiks, rzeczywiście błąd nie zawsze występuje i ciężko go powtórzyć, jednak został zgłoszony do techników :)

18. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    289

Hehe...tutaj czasem się wiele dziwnych rzeczy dzieje, a później ciężko to powtórzyć. Sam się zmagam z jednym problemem z grą, ale występuje on tylko u mnie z tego co się zdążyłem zorientować, więc próbuje sam dojść do tego, co jest nie tak.

Dobra, ale to nie miejsce na rozmowy na ten temat, więc kończę i dziękuję za odpowiedzi :)

19. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    289

W opisie najnowszego odcinka InnoGames TV chyba pojawiły się małe nieścisłości...albo komuś tłumaczenie niezbyt wyszło i pogubił kilka słów, a niektóre dziwnie przetłumaczył.

Co z tym eventem w końcu będzie? Z tekstu można wywnioskować jedno, a film mówi coś innego...

20. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    263

Dzięki za zwrócenie uwagi, rzeczywiście coś się skopało w tekście, poprawiłam ogłoszenie :) Informacja o evencie dotyczyła Forge of Empires, na razie nie ma informacji na temat Halloween w Grepolis.