Dyskusje na temat InnoGames TV

ropap

Guest
Odp: Dyskusje na temat InnoGames TV

Auditoree, dzieki, teraz sobie to ogladam.

spartaker

Guest

Dawno tego nie widziałem w TV
Ciekawe kiedy poleci znów ;)

Auditoree

Guest

Za miesiąc będzie pewno nowy filmik, a ja jestem szybsza od adminków z FO :D

yakamoz

Zespół Grepolis

Zapraszam do obejrzenia drugiego odcinka, jak prosiliście - są już dostępne napisy.

Przyjemnej lektury :)

ropap

Guest

Za wszystko serdecznie dziekujemy :) Ano i thx za wiecej info na temat Herosow.

Auditoree

Guest

Pozwolę sobie zacytować wypowiedź yakamoz:
oraz projektant Thomas z Plemion 2 przedstawił nam jednostki i taktyki w nadchodzącym hicie strategii. Na koniec Plemiona pokażą nowe ikony poleceń i ekwipunku.
Miło że IG wypuściło plemiona 2 ;P
Tak na serio to powinno być Tribal Wars 2, ale ktoś tu chyba nie słucha i nie ogląda ;P

Pozwolę sobie zacytować wypowiedź yakamoz:

Miło że IG wypuściło plemiona 2 ;P
Tak na serio to powinno być Tribal Wars 2, ale ktoś tu chyba nie słucha i nie ogląda ;P
Wiesz, niektórzy gracze mogą się nie domyślić, że chodzi o kontynuację naszych starych dobrych Plemion, a nie jakiś nowy projekt ;)

Auditoree

Guest

Jak oni tam mogą pracować? Tyle zabawy przecież tam jest :D Tyle gier, ping pong, fifa, pewnie guitar hero, bo gitary były ;P Ja tam idę pracować i nie ma bata ;D Tyle frajdy ^^

ropap

Guest

Chce poinformowac, ze nadszedl kolejny odcinek :)

Auditoree

Guest

To przecież już wiemy, bo w ogłoszeniach jest ;D

Event z ostatniego odcinka innogames tv zapowiada się ciekawie jest inny niż wszystkie i pojawią się w nim nowe jednostki, ale jak będzie wyglądał przekonamy się dopiero pod koniec lipca, z drugiej strony powinni zacząć realizować to co przygotowali na dany rok(wykresy, statystyki, zrównoważenie rozgrywki i cuda świata) zamiast zajmować się tylko eventami i tym aby gracze wydawali więcej złota.

Mam rozumieć, że te zmiany w notatniku i ekwipunku będą tylko na tych nowych, w przyszłości otwieranych światach? Czy na starych też się doczekamy?

PS: A tak przy okazji, to czy mi się wydaje, czy nawet na tym filmiku widać błąd z wyglądem łaźni i akademii, gdzie cień łaźni ucina kawałek stojącej przed nim akademii? :D

Ostatnia edycja:

Turgan

Guest

Jeśli mają wprowadzić to na istniejące światy, to niecierpliwością czekam na powiększony ekwipunek, bo obecna ilość miejsc wg mnie jest stanowczo za mała.

Notatnik w sumie to male znaczenie ma, ale powiekszenie ekwipunku to juz cos. Mam pytanko czy tam nie bylo mowy przypadkiem o niektorych nowosciach ktore byly opisywane w poprzedniej aktualizacji?
I jeszcze jedno xD wydaje mi sie, czy przez sekunde sidac na filmiku CMa westa? xD

Mam rozumieć, że te zmiany w notatniku i ekwipunku będą tylko na tych nowych, w przyszłości otwieranych światach? Czy na starych też się doczekamy?
Te funkcje mają pojawić się na wszystkich światach :)

PS: A tak przy okazji, to czy mi się wydaje, czy nawet na tym filmiku widać błąd z wyglądem łaźni i akademii, gdzie cień łaźni ucina kawałek stojącej przed nim akademii? :D
Tak, błąd jeszcze nie został poprawiony.

Notatnik w sumie to male znaczenie ma, ale powiekszenie ekwipunku to juz cos. Mam pytanko czy tam nie bylo mowy przypadkiem o niektorych nowosciach ktore byly opisywane w poprzedniej aktualizacji?
Owszem, w filmie znajdują się ostatnie sugestie graczy, które zostały już wprowadzone do gry w wersji 2.76 oraz te, które są obecnie realizowane.

I jeszcze jedno xD wydaje mi sie, czy przez sekunde sidac na filmiku CMa westa? xD
To pytanie musiałabyś zadać tej osobie ;)

Ostatnia edycja:

Notatnik w sumie to male znaczenie ma
Ja tam korzystam z niego regularnie i czasem brakuje trochę miejsca, bo jest ograniczenie używania bbcode, a czasem tego trochę jest...szczególnie jak się usuwa zbędne informacje z raportów, z konwertera, co by było to bardziej przejrzyste, a nie chce się tego wrzucać na forum i tam poprawiać.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tak, błąd jeszcze nie został poprawiony.
Ten temat mówi, że to nie jest błąd, a widać go nawet na komputerach Inno:) Ciekawe?!

PS: Choć ten problem jest jakiś specyficzny i nie zawsze występuje. U mnie pojawił się raz, w świeżo zbudowanym mieście, gdzie nie miałem akademii na 30 poziomie i akurat postawiłem łaźnie. Teraz widzę, że w mieście gdzie mam akademię na 29 poziomie i łaźnie też tego już nie widzę. Także sam nie wiem, co o tym myśleć

Ja tam korzystam z niego regularnie i czasem brakuje trochę miejsca, bo jest ograniczenie używania bbcode, a czasem tego trochę jest...szczególnie jak się usuwa zbędne informacje z raportów, z konwertera, co by było to bardziej przejrzyste, a nie chce się tego wrzucać na forum i tam poprawiać.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ten temat mówi, że to nie jest błąd, a widać go nawet na komputerach Inno:) Ciekawe?!

PS: Choć ten problem jest jakiś specyficzny i nie zawsze występuje. U mnie pojawił się raz, w świeżo zbudowanym mieście, gdzie nie miałem akademii na 30 poziomie i akurat postawiłem łaźnie. Teraz widzę, że w mieście gdzie mam akademię na 29 poziomie i łaźnie też tego już nie widzę. Także sam nie wiem, co o tym myśleć
Zmieniłam prefiks, rzeczywiście błąd nie zawsze występuje i ciężko go powtórzyć, jednak został zgłoszony do techników :)

Hehe...tutaj czasem się wiele dziwnych rzeczy dzieje, a później ciężko to powtórzyć. Sam się zmagam z jednym problemem z grą, ale występuje on tylko u mnie z tego co się zdążyłem zorientować, więc próbuje sam dojść do tego, co jest nie tak.

Dobra, ale to nie miejsce na rozmowy na ten temat, więc kończę i dziękuję za odpowiedzi :)

W opisie najnowszego odcinka InnoGames TV chyba pojawiły się małe nieścisłości...albo komuś tłumaczenie niezbyt wyszło i pogubił kilka słów, a niektóre dziwnie przetłumaczył.

Co z tym eventem w końcu będzie? Z tekstu można wywnioskować jedno, a film mówi coś innego...

W opisie najnowszego odcinka InnoGames TV chyba pojawiły się małe nieścisłości...albo komuś tłumaczenie niezbyt wyszło i pogubił kilka słów, a niektóre dziwnie przetłumaczył.

Co z tym eventem w końcu będzie? Z tekstu można wywnioskować jedno, a film mówi coś innego...
Dzięki za zwrócenie uwagi, rzeczywiście coś się skopało w tekście, poprawiłam ogłoszenie :) Informacja o evencie dotyczyła Forge of Empires, na razie nie ma informacji na temat Halloween w Grepolis.