Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Zaczynając od poczatku. Nie gralem na Katani. Sklamales w pierwszym zdaniu xd

Na berytos nie gralem w swoim sojuszu. Nie gralismy w koalicji. Ba nie mieliśmy zadnego paktu.

Na Nagidos kolejny raz nie gralismy w koalicji. Podpisalismy dwa pony z sojuszami po 20 osob. Nie majac nawet zakladek chyba xd chlopie dalej nawet nie czytam. Przeciez to sie kupy nie trzyma
 
Aha jeszcze cos sprostuje do wysmiewania mnie przez nagidos. Było to poltora roku temu. Spotkalem sie od tego czasu z ponad dwudziestoma(20!) Osobami z tego sojuszu na zywo.Podczas gdy pisac musze z gosciem,ktory po pisaniu pol roku z dziewczyna i wypisaniu do niej na profilu o wielkiej milosci nawet nie widzial jej na zywo. Nic nie wiesz o moim prowadzeniu sojuszu,a ja nie zamierzam mowic,ze jest super. Przegrywamy swiaty,ale dobrze sie bawimy.
elo
 
Aha jeszcze cos sprostuje do wysmiewania mnie przez nagidos. Było to poltora roku temu. Spotkalem sie od tego czasu z ponad dwudziestoma(20!) Osobami z tego sojuszu na zywo.Podczas gdy pisac musze z gosciem,ktory po pisaniu pol roku z dziewczyna i wypisaniu do niej na profilu o wielkiej milosci nawet nie widzial jej na zywo. Nic nie wiesz o moim prowadzeniu sojuszu,a ja nie zamierzam mowic,ze jest super. Przegrywamy swiaty,ale dobrze sie bawimy.
elo
najlepiej się bawimy jak opłacasz nam weekend kuzynie
 
Zaczynając od poczatku. Nie gralem na Katani. Sklamales w pierwszym zdaniu xd

Na berytos nie gralem w swoim sojuszu. Nie gralismy w koalicji. Ba nie mieliśmy zadnego paktu.

Na Nagidos kolejny raz nie gralismy w koalicji. Podpisalismy dwa pony z sojuszami po 20 osob. Nie majac nawet zakladek chyba xd chlopie dalej nawet nie czytam. Przeciez to sie kupy nie trzyma

Na katania grala kronika ale skoro mowisz ze tam nie grales to moze tak bylo. Moze z automatu cie wrzucilem myslac, ze od grales z tym skladem po retimno. Tak czy inaczej mowimy o paktach kroniki i tam paktowali.

Na berytros nie bylo kroniki ale grales w koalicji przeciw naszej koalicji. Tu ty klamiesz. No chyba, ze sobie wymysliles specyficzne warunki jakie trzeba spelnic do nazwania tego koalicja... zlepek kilku sojuszy w pakcie walczacy przeciw kilku sojuszom po naszej stronie... Nie klam oszczep pakty mieliscie. No i oczywiscie przegraliscie.

pon to pakt o nie agresje a nie wysylanie sobie wsparc by pomoc utrzymac okupacje lub atakow by pomoc odbic okupacje. Znowu tworzysz sobie jakies specyficzne wymogi byle tylko nie nazwac koalicja.


MDG tez mialo pony i wysylalismy wsparcie albo ataki odbijajac okupacje... czyli nie mielismy koalicji...


Co mnie obchodzi czy podpisywaliscie pakty czy pony z sojuszami po 20 osob czy 30? Co mnie obchodzi to, ze tylko takie sojusze chcialy z wami paktow i braliscie co zostalo? pakty to pakty i nie graliscie tam sami proste.

Masz bardzo zla reputacje nieslownego i kretacza wiec malo kto chce z toba paktowac i na nagidos tez paktowaliz toba bo nie mieli wyboru gdyz walczyli z innymi i potrzebowali jakiegos paktu. Mimo to narzekali na was, ze sa wykorzystywani i nie maja za wiele pomocy.

Podsumowujac kazdy gra z paktami i to jest normalne. Kroniak tez paktowala i to zaden wstyd chyba, ze pajacuja i pisza, ze nie mieli paktow...

Koncze ta dyskusje i skonczcie sie wypierac paktowania.
 
Aha jeszcze cos sprostuje do wysmiewania mnie przez nagidos. Było to poltora roku temu. Spotkalem sie od tego czasu z ponad dwudziestoma(20!) Osobami z tego sojuszu na zywo.Podczas gdy pisac musze z gosciem,ktory po pisaniu pol roku z dziewczyna i wypisaniu do niej na profilu o wielkiej milosci nawet nie widzial jej na zywo. Nic nie wiesz o moim prowadzeniu sojuszu,a ja nie zamierzam mowic,ze jest super. Przegrywamy swiaty,ale dobrze sie bawimy.
elo

Wow koles spedziwszy 1/3 zycia grajac w gp 24/h i nie majac zycia poza gp w koncu spotkal sie z kolegami z gry bo w realu zycia nie ma. Potem pisze mi cos o dziewczynie mimo, ze sam nie mial zadnej bo woli gp a na grze ma tylko kolegow a dziewczyny traktuja go tylko jako kolege xD

Co jak co oszczep ale ty nie powinienes sie wypowiadac na temat zwiazkow i kobiet bo jestes totalnym przegrywem w tej kwestii i twoje cale zycie to gp i spotkania z nimi raz na rok poza dc. Gratuluje postepow szkoda, ze nadal tylko gp zyjesz. osiagniecie zyciowe spotkanie sie z 20 osobami z gry przegladarkowej mimo, ze nie ma sie zadnych innych znajomych a tym bardziej relacji z kobietami xD serio ciesze sie, ze poznales kolegów na zywo. To zawsze jakis krok w strone reala.
 
Mowilem,ze on mnie wcale nie zna i to zmysla xd



Wow koles spedziwszy 1/3 zycia grajac w gp 24/h i nie majac zycia poza gp w koncu spotkal sie z kolegami z gry bo w realu zycia nie ma. Potem pisze mi cos o dziewczynie mimo, ze sam nie mial zadnej bo woli gp a na grze ma tylko kolegow a dziewczyny traktuja go tylko jako kolege xD

Co jak co oszczep ale ty nie powinienes sie wypowiadac na temat zwiazkow i kobiet bo jestes totalnym przegrywem w tej kwestii i twoje cale zycie to gp i spotkania z nimi raz na rok poza dc. Gratuluje postepow szkoda, ze nadal tylko gp zyjesz. osiagniecie zyciowe spotkanie sie z 20 osobami z gry przegladarkowej mimo, ze nie ma sie zadnych innych znajomych a tym bardziej relacji z kobietami xD serio ciesze sie, ze poznales kolegów na zywo. To zawsze jakis krok w strone reala.
 
Wow koles spedziwszy 1/3 zycia grajac w gp 24/h i nie majac zycia poza gp w koncu spotkal sie z kolegami z gry bo w realu zycia nie ma. Potem pisze mi cos o dziewczynie mimo, ze sam nie mial zadnej bo woli gp a na grze ma tylko kolegow a dziewczyny traktuja go tylko jako kolege xD

Co jak co oszczep ale ty nie powinienes sie wypowiadac na temat zwiazkow i kobiet bo jestes totalnym przegrywem w tej kwestii i twoje cale zycie to gp i spotkania z nimi raz na rok poza dc. Gratuluje postepow szkoda, ze nadal tylko gp zyjesz. osiagniecie zyciowe spotkanie sie z 20 osobami z gry przegladarkowej mimo, ze nie ma sie zadnych innych znajomych a tym bardziej relacji z kobietami xD serio ciesze sie, ze poznales kolegów na zywo. To zawsze jakis krok w strone reala.
1650140534146.png
ale bądź konsekwentny w swoich postanowieniach
 
Do góry