[FAQ] Siły Boskie+

  • Rozpoczynający wątek psychozof
  • Data rozpoczęcia

Wg Ciebie FAQ jest

  • dobry

    Głosy: 107 79,9%
  • zły

    Głosy: 17 12,7%
  • Obojętne

    Głosy: 10 7,5%

  • W sumie głosujących
    134
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
1 tabelka: świat x2- 2h x4-1h
2 tabelka: świat x2- 6h x4-3h ;)
 

DeletedUser

Guest
Dlaczego napisałeś tylko o siłach boskich :p powinieneś napisać coś o rekrutacji, rozbudowie budynków, bo ci co dopiero np. dzisiaj zaczęli grać np. na świecie Lambda to będą mieli świątynie za jakieś pół miesiąca



Pozdrawiam
[player]Zeus0809[player]
 

DeletedUser

Guest
Staram się zwykle pisać na tematy niepowszechne ;)
O rozbudowie budynków i ich funkcjach sporo znajdziesz w wikigrepolis
zaś jeśli przyszła by Ci ochota kilka zburzyć to tutaj,
napisałem też kilka słów o szybkiej produkcji wojsk.
Mam jeszcze jeden pomysł ale to za jakiś czas.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
faq super sam sie duzo z tego dowiedzialem o wielu rzeczach mysle ze zawstydziles wikigrepolis bo na przyklad o maskowaniu ataku dopiero z twojego faq sie dowiedzialem bo nigdzie to nie bylo napisane ze istnieje taka mozliwosc i mysle ze powinno zostac dodane do FAQ GREPOLIS bo naprawde wiele taka wiedza daje przewagi wole miec o 10% slabszy atak niz sie go pozbyc w 30%
 

DeletedUser

Guest
A ja tam bardzo doceniam twoją pracę. No pewno trochę nad tym posiedziałeś w wg mnie jest to zrobione całkiem, całkiem. Ludzie by chcieli nie wiadomo czego. Tak żeby było napisane żeby było przejrzyście czyli nie wiadomo za bardzo jak. Jak to kogoś interesuje to go będzie ciekawiło. A jeżeli się tylko przyszło "pomarudzić" to tak to jest.

Najlepiej zmontować jakiś film instruktarzowy odnośnie tego.. ale do tego naprawdę potrzeba sporo czasu.

Ps. Do twórcy - całkiem nieźle i gratuluję wytrwałości.

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
A ja dziękuję bardzo za to FAQ. Dopiero zaczęłam zabawę w grepolis i znalazłam tu wiele informacji, których nie mogłam znaleźć nigdzie. Szkoda tylko, że takie rzeczy nie są przenoszone do działu FAQ, tylko trzeba dużo czasu spędzić na przekopywanie forum.... Wszystko ładne, zwięzłe i przejrzyste, w dodatku podane w formie łatwej do strawienia. Czy czegoś brakuje to nie wiem, bo nie jestem na takim etapie gry, żeby się wypowiedzieć. :)
 

DeletedUser

Guest
Gdy trafi w budynek, od którego poziomu jest uzależniona budowa innego już wybudowanego budynku,uszkadza tylko trafiony budynek, a budynek warunkowany poziomem uszkodzonego, pozostaje nienaruszony.

No właśnie szukałem tego... pozdro
 

DeletedUser

Guest
Zostaje nienaruszony, ale nie może być rozbudowywany do momentu wypełnienia warunków jakie są przy wybudowaniu jego na 1 poziom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry