[Legalny] GRCRTools

To jest dodatek robiony w wolnym czasie przez kolegów...widocznie nie mają aktualnie czasu na dopracowanie tej kwestii. Inne sprawy też wymagają małej interwencji, a jej nie ma,

Dajmy czas chłopakom, bo to jest ostatni skrypt, nad którym ktoś jeszcze tutaj pracuje...

Kosmetyczny błąd podczas przesunięcia ramki z ruchami wojsk

Problem - trzeba dwa razy najechać na ramkę wysłanego ataku/wsparcia żeby zobaczyć czas (co prawda nie sprawia to nie wiadomo jakiego problemu w rozgrywce, ale przy celowaniu jak dobrze wiecie liczy się każda sekunda
)

graficznie wygląda to tak (po najechaniu za pierwszym razem nie pokazuje nam czasu natomiast gdy najedziemy drugim razem kursorem czas pokazuje się jak należy)

1)
2)
Mi nawet nie działa przesuwani tej ramki da się to naprawić jakoś?

Najpierw trzeba włączyć w ustawieniach opcję przesuwania listy ruchów :) A jeśli nie działa to sprawdzić czy wersja jest aktualna :)

Po aktualizacji ramka wróciła , lecz występuje problem z wyświetlaniem czasu po najechaniu na ruch wojsk , tzn trzeba dwa razy najeżdżać , a to grubo spowalnia celowanie i właściwie łatwiej bez tej ramki
Ta ramka powinna być standardowo w grze , bo tak co którąś aktualizację się psuje.

staramy się nadążać za programistami IG, a ci ostatnio coś jakby intensywniej "ulepszają" coraz to nowsze rzeczy ;)

kurcze ten skrypt jest używamy przez większość graczy , powinni to uwzględnić przy każdej aktualizacji.
"ulepszają" - to uda im się zrobić max raz do roku , większość aktualizacji to spowolnienie serwerów.

Dałoby radę wrócić do wcześniejszej kolejności funkcji skryptu w rozwijanym menu? Po ostatniej aktualizacji się pozmieniało i trochę mi to utrudnia życie :) Tak, wiem. Czepiam się pewnie bezpodstawnie, ale może akurat komuś też to przeszkadza. Nie mówiąc o tym, że trochę te nazwy zbyt duże i się rozjeżdża delikatnie/przycięte jest.

Nie da rady zrobić kolejności:
- wyszukiwanie miast
- ABH
- lista miast
- akademia
- info

Przez to przeniesienie złota na prawą stronę trzeba sobie chować stan koszar/portu, aby dostać się do niższych pozycji...tych według mnie najczęściej używanych. A może to tylko przeze mnie?

Dałoby radę wrócić do wcześniejszej kolejności funkcji skryptu w rozwijanym menu? Po ostatniej aktualizacji się pozmieniało i trochę mi to utrudnia życie :) Tak, wiem. Czepiam się pewnie bezpodstawnie, ale może akurat komuś też to przeszkadza. Nie mówiąc o tym, że trochę te nazwy zbyt duże i się rozjeżdża delikatnie/przycięte jest.

Nie da rady zrobić kolejności:
- wyszukiwanie miast
- ABH
- lista miast
- akademia
- info

Przez to przeniesienie złota na prawą stronę trzeba sobie chować stan koszar/portu, aby dostać się do niższych pozycji...tych według mnie najczęściej używanych. A może to tylko przeze mnie?
Przyznam racje że info o konwerterze może być na samym dole albo wgl w innym miejscu

TypeError: Layout.showConfirmDialog is not a function

czyli skrypt wywołuje funkcję która w raz z nową wersją gry już nie istnieje.
... co za tym idzie skrypt przerywa działanie i się nie uruchamia.

Albo skrypt wywołuje funkcję zanim gra jeszcze zdąży ja zadeklarować.

Czeba pisać do autorów, niech to naprawią