[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Konwerter jest świetny ale dzisiaj właśnie odkryłam czego mi w nim jeszcze brakuję. A mianowicie przy okupacji jest możliwość konwertowania Info w okupacji ale nie ma możliwości skonwertowania ruchów wojsk. Przykładowo teraz jakbym chciała ruchy wojsk komuś pokazać to bym musiała zrobić ze 4 screeny. Może dałoby się to dołożyć?
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Konwerter jest świetny ale dzisiaj właśnie odkryłam czego mi w nim jeszcze brakuję. A mianowicie przy okupacji jest możliwość konwertowania Info w okupacji ale nie ma możliwości skonwertowania ruchów wojsk. Przykładowo teraz jakbym chciała ruchy wojsk komuś pokazać to bym musiała zrobić ze 4 screeny. Może dałoby się to dołożyć?

Pojawił się na chwilę...
Będzie, gdy tylko uda mi się sprawić, aby mnie ktoś okupował i dał mi więcej czasu niż 3 minuty :D
Raz miałem taką sytuację, że gdy usiadłem do grepo, to pozostały 3 minuty do końca okupacji :/
A odnośnie zmian... będą, ale teraz mam niestety w realu ważniejsze rzeczy na głowie i zapewne najszybciej za 2 tygodnie będę aktywniejszy, zatem cierpliwości :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Ja znalazłem kilka bugów. Ale cicho bo do potusa piszę :)

Edit: juz jesteś???
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Cóż, prawie 10 tysięcy wizyt dziennie zobowiązuje ;)
Niestety, ostatnio w trakcie przeprowadzki i stąd brak czasu.

Uprzejmie informuję użytkowników wersji testowej, że serwer testowy od jutra tj. 09.03.2012 będzie nieczynny przez kilka dni (jakoś nie umiem sprawić, aby działał bez zasilania, ale popracuję nad tym, gdy tylko zakończę teleportację do nowego mieszkania)

Reasumując, po przeprowadzce (planowany koniec na 31.03.2012) zapewne znów będę szalał ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Dobrze :) Już myślałem, że nigdy się nie ogarniesz ;)
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

I znów developerzy zmusili mnie do pracy :D
Teraz już jestem, bez szaleństw, ale jestem ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Tak tak dodawaj dalej takie bzdurne rzeczy jak więcej emotek....
Ciekawe kto się zajmie poważnymi błędami?!
Przy okupacji w naszym mieście konwersja nie działa.
Przy maksymalizacji forum wywala okienko od konwertera... puste.
Cały czas jest przesunięcie jednostek przy konwersji jakiegokolwiek raportu przynajmniej na mozilli.

Ale widać emotki mają priortyet.
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Tak tak dodawaj dalej takie bzdurne rzeczy jak więcej emotek....
Ciekawe kto się zajmie poważnymi błędami?!
Przy okupacji w naszym mieście konwersja nie działa.
Przy maksymalizacji forum wywala okienko od konwertera... puste.
Cały czas jest przesunięcie jednostek przy konwersji jakiegokolwiek raportu przynajmniej na mozilli.

Ale widać emotki mają priortyet.

1. Tak, emotki mają prior :p
2. Na jakiej przeglądarce nie działa poprawnie okupacja? na chrom jest ok
3. Maksymalizacja forum - jest ok (przynajmniej na chromie) - a jeżeli działasz na wersji developerskiej, to nie dziw się, że coś nie działa :p

Może zmuszę się do zobaczenia co Tobie nie działa na FF, ale jeżeli nie znajdę, to zbanuję :p:p:p

EDIT:
1. Sprawdziłem ew. przesunięcie na FF - NIE WYSTĘPUJE U MNIE
2. Maksymilizacja forum.... już powinno być ok :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Tych emotek mi brakowało, i wreszcie nie muszę przeskakiwac po zakładkach xD :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

grepop.png


Graficznie przy zakładkach przydało by się poprawić ale nic nie mówię bo to nowość.
Na screenie masz przesunięcie o którym mówię, jest o jedną kropkę za dużo między każdą jednostką.
Owszem działam na wersji developerskiej ale błąd to błąd i jak widzę, że go nie poprawiasz to zgłaszam.
Używam oczywiście Firefoxa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Zakładki na forum już powinny być ok.

Odnośnie "Przesunięcia" :( tylko u Ciebie występuje :(
Nie zmieniłeś wielkości czcionki na swojej windzie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

grepop.png


Graficznie przy zakładkach przydało by się poprawić ale nic nie mówię bo to nowość.
Na screenie masz przesunięcie o którym mówię, jest o jedną kropkę za dużo między każdą jednostką.
Owszem działam na wersji developerskiej ale błąd to błąd i jak widzę, że go nie poprawiasz to zgłaszam.
Używam oczywiście Firefoxa.
Miałem to przesunięcie kiedyś, ale teraz już nie mam - potusek testuje wszystko na chrome z tego co wyczytałem, więc może to ta różnica.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Nie zmieniałem czcionki i nie tylko ja mam ten błąd, w sojuszu mam kilka osób które mają to samo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Czy można zamiast czcionki monospace przy konwersji raportów na forum w grze, dać Sans-Serif :)??? Jakoś tak czytelniej to wygląda.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Ten program jest w pełni legalny na grze ?
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Aaaa!!!!! Oszalałem! Zwariowałem! Totalnie mnie pokręciło!

Popełniłem (napisałem) dodatek do Grepolis Report Converter, zwany modułem rezerwacji.
Moduł rezerwacji już w Grepolis Report Converter Potuska w wersji 2.1.0 ;)
Kochani, owszem, wersja beta, ale zapraszam.
Jest jeden mankament, trzeba odinstalować dotychczasowy "Grepolis Report Converter" (niestety, domena wygaśnie w ciągu kilku miesięcy) i zainstalować z mojej strony http://www.potusek.eu/grepolis/
Owszem, częściowo wzorowałem się na plemionach (sam korzystałem z tego dobrodziejstwa) i bardzo, ale to bardzo zabrakło mi w Grepolis sprawnego systemu rezerwacji.

Życzę Wszystkim miłej gry ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Nie wszyscy w sojuszu mają konwerter więc pytam czy jest możliwość żeby np. lider mógł dodawać rezerwacje za graczy którzy je wpisują na forum? Termin wtedy musi być do wklepania przez lidera, bo 3 dni muszą być zachowane. Wszyscy gracze z konwerterem wtedy mają wgląd w pełne rezerwacje.

Staram się wprowadzić konwerter u wszystkich ale niektórzy mają np. operę - da radę na nią to zainstalować?

No i jeszcze mam taką sugestię, przydało by się coś takiego jak szablon do handlu często wymieniam tą same surowce, tą samą ilość, ten sam czas. Jakbym mógł to zrobić 2 kliknięciami to byłbym wniebowzięty ;)

EDIT:
wklepywania można by dokonywać, że jako lider klikając "REZERWUJ" otwierało by się okno z wyborem graczy z sojuszy podpiętych pod rezerwacje i daty.
Jeszcze obok przycisku REZERWUJ może być do zaptaszkowania "wybierz gracza" co daje tyle, że odptaszkowane, rezerwacja robi się automatycznie tak jak teraz, a po zakreśleniu można wybierać graczy, oczywiście to opcja tylko dla liderów.

Chyba dobrze kombinuje ale nie wiem co jest technicznie możliwe.

EDIT II:
Jeszcze jest jedna opcja ulepszenia, żeby szara masa bez konwertera mogła ujrzeć listę. Caha7 to wymyśliła nie ja ;)
Jak jest ta lista rezerwacji utworzona na twojej stronie to, aby była możliwość przekonwertowania tego i wrzucenia na forum.
Ulepsz to w ten sposób, a będzie miało ręce i nogi.
Dziękuję za uwagę.

EDIT III:
Żebyś miał tam co robić możesz jeszcze znaleźć sposób na rozdzielenie rezerwacji. O co chodzi?
Chodzi o to, że jak np. mój sojusz ma rezerwacje z sojuszem X połączone to chcę żeby rezerwacje z sojuszem Y działały na tej samej zasadzie ale żeby mój sojusz widział co rezerwuje X i Y, natomiast X ma nie widzieć co rezerwuje Y i na odwrót ;) Da radę tak?

Jakby co to pw. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Nie wszyscy w sojuszu mają konwerter więc pytam czy jest możliwość żeby np. lider mógł dodawać rezerwacje za graczy którzy je wpisują na forum? Termin wtedy musi być do wklepania przez lidera, bo 3 dni muszą być zachowane. Wszyscy gracze z konwerterem wtedy mają wgląd w pełne rezerwacje.

Staram się wprowadzić konwerter u wszystkich ale niektórzy mają np. operę - da radę na nią to zainstalować?
Będzie instrukcja, taka dla blondynek :)
Leniwy jestem i podam tylko link: [FAQ] Instalacja skryptów

No i jeszcze mam taką sugestię, przydało by się coś takiego jak szablon do handlu często wymieniam tą same surowce, tą samą ilość, ten sam czas. Jakbym mógł to zrobić 2 kliknięciami to byłbym wniebowzięty ;)
Może....

EDIT:
wklepywania można by dokonywać, że jako lider klikając "REZERWUJ" otwierało by się okno z wyborem graczy z sojuszy podpiętych pod rezerwacje i daty.
Jeszcze obok przycisku REZERWUJ może być do zaptaszkowania "wybierz gracza" co daje tyle, że odptaszkowane, rezerwacja robi się automatycznie tak jak teraz, a po zakreśleniu można wybierać graczy, oczywiście to opcja tylko dla liderów.

Chyba dobrze kombinuje ale nie wiem co jest technicznie możliwe.
Trochę przekombinowane i bezpieczeństwo pójdzie się... tzn na zakupy i się zgubi :p

EDIT II:
Jeszcze jest jedna opcja ulepszenia, żeby szara masa bez konwertera mogła ujrzeć listę. Caha7 to wymyśliła nie ja ;)
Jak jest ta lista rezerwacji utworzona na twojej stronie to, aby była możliwość przekonwertowania tego i wrzucenia na forum.
Ulepsz to w ten sposób, a będzie miało ręce i nogi.
Dziękuję za uwagę.
Do zastanowienia :rolleyes:

EDIT III:
Żebyś miał tam co robić możesz jeszcze znaleźć sposób na rozdzielenie rezerwacji. O co chodzi?
Chodzi o to, że jak np. mój sojusz ma rezerwacje z sojuszem X połączone to chcę żeby rezerwacje z sojuszem Y działały na tej samej zasadzie ale żeby mój sojusz widział co rezerwuje X i Y, natomiast X ma nie widzieć co rezerwuje Y i na odwrót ;) Da radę tak?

Jakby co to pw. ;)
A sprawdzał czy tak nie jest?:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Co do bezpieczeństwa nie rozumiem?
Jeżeli tylko lider może dodawać rezerwacje innych graczy to chyba zależy już od sojuszu kogo wybiera na lidera.

No właśnie sprawdzałem i nie bardzo wiem jak to zrobić z tymi sojuszami. Mógłbyś jakoś objaśnić?

Za resztę odpowiedzi pięknie dziękuję :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry