Grepo 2.0

  • Rozpoczynający wątek Gawsi90
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nurtuje mnie jedno pytanie.
Ten cały szum z wersją 2.0 to była prawda, czy tylko chwyt reklamowy mający na celu utrzymanie graczy jak najdłużej? Mam wrażenie, że to była ściema, bo oprócz obietnic- nie ma nic. Zupełnie jak Platforma Obywatelska :D
 

DeletedUser

Guest
Są Beta testy, grałem osobiście i nie ma żadnej ściemy.
 

DeletedUser

Guest
nie byłbym taki pewien,przecież na serwerach innych państw są już testy beta wersji 2.0.
 

DeletedUser

Guest
To nie jest ściema, bo testy są i można było się na nich zalogować, żeby patrzeć jak przebiegają. To, że jeszcze takowej wersji nie wprowadzili jest spowodowane tym, że wszystko jeszcze dopracowywują, zmieniają, usuwają lub dodają. Dodanie tej wersji do nas potrwa trochę długo, bo przecież testy muszą się skończyć, a jak ciągle coś dodają to niestety.... I jeszcze trzeba pamiętać o tłumaczeniu, ale nie wiem czy z tym są takie problemy jak mi się wydaję. Więc musimy uzbroić się w cierpliwość i cieszyć się dalej tym co już dostaliśmy.
 

DeletedUser

Guest
To nie jest ściema, bo testy są i można było się na nich zalogować, żeby patrzeć jak przebiegają. To, że jeszcze takowej wersji nie wprowadzili jest spowodowane tym, że wszystko jeszcze dopracowywują, zmieniają, usuwają lub dodają. Dodanie tej wersji do nas potrwa trochę długo, bo przecież testy muszą się skończyć, a jak ciągle coś dodają to niestety.... I jeszcze trzeba pamiętać o tłumaczeniu, ale nie wiem czy z tym są takie problemy jak mi się wydaję. Więc musimy uzbroić się w cierpliwość i cieszyć się dalej tym co już dostaliśmy.
sara nie wiem czemu ich tłumaczysz ??
to chyba nie ty powinnaś robic.

Wracam po ok 40 dniowej nieobecnosci prawie pewien , ze wersja 2.0 juz jest ( ostatnia informacja mówiła o wgraniu jej pod koniec stycznia) mamy poczatek marca - przegladam forum aby dowiedziec sie wiecej i nic - zadnej informacji.

Odnosze wrazenie , ze admini traktuja graczy jak niedorozwinietych.
Czysty szacunek nakazywałby poinformowac o przesunieciu terminu i podaniu oglednych przyczyn takiego stanu rzeczy.

banuja nas za najmniejsze przewinienie - za niedopilnowanie swoich obowiazków należy i im sie ban - zwracam uwage , ze admini są kim są własnie dzieki graczom - gdyby nie my ta gra nieistniałaby a tak samo oni.
Wiec troche szacunku Panowie i panie ADMINI dla nas Graczy
 

DeletedUser

Guest
Chyba trochę za bardzo zbulwersowała cię wiadomość, że takowej wersji nie mia. Po pierwsze nie
walus72 napisał:
To jest SORA i nie jestem dziewczyną i zaczyna mnie to denerwować, bo jak narazie tylko 1 na okolo 300 osób się nie pomyliła.

Nick wziąłem z raczej mało znanej gry i imiennik jest chłopakiem. Możecie wpisać nawet w google grafika "sora KH" i zobaczycie.

Wracając do tematu; może i kryje bo czemu mają obrywać skoro nie wiedzą wiele więcej od nas. Na teście 2.0 codziennie jest jakaś zmiana nawet dzisiaj już były conajmniej dwie (nie wszystkie potrafię zauważyć)

walus72 napisał:
Odnosze wrazenie , ze admini traktuja graczy jak niedorozwinietych.
To chyba lekka przesada, jak będą wiedzieć to poinformują. Oni muszą czekać na koniec testów. Jeżeli żalisz się o ich długość to napisz do prowadzących, ale raczej odpowiedź by cię niesatysfakcjonowała. Oni mogą odnosić to samo wrażenie. Dostali datę i nic. Dostali kolejną i znowu nic. Nie mają po co podawać daty, bo jak z nowu przesuną wejście to znowu będziecie mieli im to za złe.

walus72 napisał:
za nie dopilnowanie swoich obowiazkow nalezy im sie ban
Raczej nie ty powinieneś o tym decydować, a podstawową rzeczą na ich obronę jest to, że to nie był ich obowiązek napisali datę która okazała się nietrafna, pomyłka, niedopatrzenie, złe informacje. Można to różnie nazwać, ale i tak wychodzi na to samo.

walus72 napisał:
zwracam uwage , ze admini są kim są własnie dzieki graczom
A ty jesteś graczem dzięki nim, że zostali Adminami.

walus72 napisał:
gdyby nie my ta gra nieistniałaby a tak samo oni.
Narpierw byli Admini dopiero potem gracze. Poza tym jacyś gracze zawsze będą, a to już zawsze coś.

walus72 napisał:
Wiec troche szacunku Panowie i panie ADMINI dla nas Graczy
Kiedy w wypadku wersji 2.0 nie okazali nam szacunku? Bardziej ty teraz okazujesz im brak szacunku.

walus72 napisał:
[HIGHLIGHT]sara[/HIGHLIGHT] nie wiem czemu ich tłumaczysz ??
to chyba nie ty powinnaś robic.

Robię to, bo mam osobisty szacunek do Adminów wszelkich gier, bo prowadzenie gry wcale nie jest takie proste. A poza tym minimum szacunku się dla nich należy od nas wszystkich. A poza tym, co w tym złego, że kogoś bronię?


Łoooo mój boziu, ale się rozpisałem :eek: Bardzo przepraszam, że tak wyszło już tak nie będe :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser946

Guest
nie jestem dziewczyną i zaczyna mnie to denerwować, bo jak narazie tylko 1 na okolo 300 osób się nie pomyliła.

Nick wziąłem z raczej mało znanej gry i imiennik jest chłopakiem. Możecie wpisać nawet w google grafika "sora KH" i zobaczycie.
to masz pecha, bo rzeczowniki japońskie nie posiadają rodzaju przez co wiele imion brzmi tak samo w wersji dla kobiet i mężczyzn i tak się składa że Sora jest jednym z nich ;)

co do reszty wypowiedzi zgadzam się całkowicie :)
 

DeletedUser

Guest
Pomijając to, (zauważyłem to dopiero po dłuższym czasie, więc bez kosmatych podejrzeń) że jak się wpisze sora w google grafika i zejdzie się na sam dół są tam rzeczy o których pisać tutaj nie można :D
 

DeletedUser

Guest
Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że większość japońskich imion jest typu "unisex". Jeżeli już to jest to około połowa japońskich imion...

Ale faktycznie Sora to jedno z imion typu unisex - czyli nadawane zarówno chłopcom jak i dziewczynkom.
Przy okazji, ma bardzo ładne znaczenie - niebo (to niebieskie, które mamy nad głowami:)

A wersji 2.0 widziałam parę Print Screenów z wersji zagranicznej, więc zakładam, że istnieje naprawdę ;)
 

DeletedUser946

Guest
Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że większość japońskich imion jest typu "unisex". Jeżeli już to jest to około połowa japońskich imion...
przecież powiedziałem "wiele" a nie "większość" :)

co do tematu - to tak jak już powiedziałem gdzie indziej - lepiej czekać dłużej niż potem musieć użerać się z błędami...
 

DeletedUser

Guest
przecież powiedziałem "wiele" a nie "większość" :)

co do tematu - to tak jak już powiedziałem gdzie indziej - lepiej czekać dłużej niż potem musieć użerać się z błędami...

ups... przepraszam, źle przeczytałam :)

@do pytającego
jak naprawdę śpieszy Ci się do wersji 2.0, to radzę popróbować swoich sił na zagranicznych serwerach testowych :)
ja tam nie tęsknię za cudami i innymi duperelami :p
 

DeletedUser

Guest
a ja nadal mam swoje zdanie

po pierwsze gdy udziela sie informacji - pod koniec stycznia - to trzeba dopilnować aby później ja skorygowac - wystarczy " z przyczy taki a takich nie wiemy kiedy dojdzie do tej aktualizacji " zgadza sie ??
po drugie - gdyby nie gracze , którzy w ta gre graja to Admini w ogóle nikomu nie byliby potrzebni - zgadza się ?? to zamkniete koło wiec mi nie mów że nie istnieja dzieki nam
po trzecie ja takze mam do nich szacunek - nigdy ich nie obrazałem , a nawet czesto broniłem - ale dotarły do mnie informacje o usuwaniu postów własnie w tej sprawie - pytań o nowa fersje i zero odzewu na pytania skierowane bezposrednio do nich.

Moge ci przytoczyc z 5 moich osobistych wiadomosci do Adminów na które nie otrzymałem zadnej odpowiedzi ,
plus wymiane dyskusji w jednej gdzie skutek był zaden - czyli kompletny brak zrozumienia

a to wypowiedzi z mojego forum - ta sytuacja nie tylko mnie bulwersuje:

"zobacz na liste odwiedzin na Gammie,mamy dwa razy wiecej niz Alfa.Nie odwiedzalem innych swiatow ale zdaje sie,ze jestesmy jednym z najbardziej interesujacych swiatow.Widze wakanty w supporcie ale moze INNo powinno placic za prace gotowka a nie tylko virtualnymi talarkami.Wracam z urlopu ciekaw co mnie ominelo a tu...nic sie nie zmienilo.Robi sie malo ambitnie i nie ma celu.Waz zjada ogon to porownanie jakie nasnuwa mi sie w zwiazku przejmowaniem mapy.Gra jest strategiczna a robi sie jak pakowanie na sile i nic wiecej.Nie chce mi sie zajmowac kolejnych pieciu miast kiedy spedze na rozbudowie tygodnie cennego czasu tylko po to by obejrzec rezultaty.Mamy prawo po roku oczekiwac rozwiniecia gry i wprowadzenia zmian uatrakcyjniajacych.Kiedys babel budowali w nieskonczonosc i ...ten swiat moze skonczyc podobnie"

masz racje ........, uroboros sie powinien nazywac ten swiat a nie gamma, jestesmy najaktywniejszym swiatem mimo tego ze gro dobrych aktywnych graczy juz odeszlo z tego swiata z powodu wlasnie nudy, support tak jak mowilem daje tylko bany i ignoruje prosby graczy, pokazywali wersje 2.0 w prezentach, mialo byc w styczniu jest koniec lutego i nawet nie raczyli napisac sprostowania ;)

juz usuneli watek :D
Pojutrze napisze skarge do Innogames,ze polski support jest nierzetelny



Oj widzę supportowi temat nie podpasował więc rach, ciach i nie ma. Czasy komuny powracają, czy co??? takimi zabawami zniechęcacie graczy nie dacie rady przyznać się do błędu i lenistwa, to szybko zacieramy ślady i świat Grepolis nawet o tym się nie dowie HAHAHA. Wy tylko po forum buszujecie i bany wstawiacie, jak dla mnie CHAMSTWO z najwyższej pułki, nie popisujecie się ani troszkę.

Ja teraz tylko żądam przeprosin za to co zrobiliście i wydanie jakiegoś sprostowania co do wersji 2.0, chyba to nie dużo, no chociaż kto wie może się wam nie zechcieć lepiej dwa bany komuś wstawić, TO SIĘ ROBI ŚMIESZNE!!!!


ps. pewno bana zaraz dostanę i temat będzie usunięty, ale warto było

c\zytajcie szybko zaraz tego pewnie nie zobaczycie hehe i żegnam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To tak samo mógłbyś też to samo niby mówić o większości supportów prowadzących Grepolis bo oni też pewnie pisali o tej wersji i nie dotrzymali słowa.
 

DeletedUser

Guest
o przepraszam - Niemiecki podał - tyle wiem - wiec czemu tu nie ??
 

DeletedUser8869

Guest
Istnieje wersja Beta....obecnie nie można się jednak na niej zalogować ponieważ jest już limit 2000 osób,jednakże po skończeniu testów gracze którzy tam grają będą musieli zaczynać od nowa gdyż cała wersja beta przed wprowadzeniem wersji 2.0 zostanie skasowana.Co do terminu o którym pisze tu Waluś72,pisze tam wyrażnie że jest to termin uruchomienia testów a nie pelnej wersji do gry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
wcale nie - przeczytaj wiadomosc jaka dostałes na priv - nikt tam nic nie mówi o testach to raz po drugie pieknie to wyglada wersja Beta i 2000 tys osób - pytanie brzmi czy nie uwazasz , ze nagle w grepolis bedzie 2000 osób z lepszym startem niz pozostali ??- oczywiscie nie chodzi mi o punkty tylko o doswiadczenie ?? i znajomosc nowej wersji ??
 

DeletedUser8869

Guest
wcale nie - przeczytaj wiadomosc jaka dostałes na priv - nikt tam nic nie mówi o testach to raz po drugie pieknie to wyglada wersja Beta i 2000 tys osób - pytanie brzmi czy nie uwazasz , ze nagle w grepolis bedzie 2000 osób z lepszym startem niz pozostali ??- oczywiscie nie chodzi mi o punkty tylko o doswiadczenie ?? i znajomosc nowej wersji ??

Znajomość wersji to tak,ale liczba userów testujących jest ciągle zwiększana i każdy może się zalogować,co zaś do lepszego startu,jak już pisałem wszyscy gracze po wejściu wersji 2.0 zaczynają od nowa gdyż wszystko co było w wersji beta zostanie skasowane..Zresztą to mod powinien odpowiedzieć Ci na te pytania i watpliwości bo ja znów dostane upomnienie:D
 

DeletedUser

Guest
ale widzisz tu jakieś zdanie moda ??
wogóle ich to nie interesuje - nasze pytania - watpliwości i zastrzezenia
jedyne co robia to banuja hehe

stąd moje pytania - pozostające nadal bez odpowiedzi.
I nie domagam sie wyczerpujacych wyjasnień bo wiem , ze mi ich nie dadzą - ale słów firma InnoGames podjeła decyzje , ze bedzie tak czy tak - ze opóxnienie nastapiło i nie wiadomo kiedy dojdzie do wgrania tej wersji.
Domagam sie aby na moje pytania udzielano odpowiedzi
 
Status
Zamknięty.
Do góry