Grepo 2.0

  • Rozpoczynający wątek Gawsi90
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser8869

Guest
Dlatego proponuje byś napisał do suportu ale niemieckiego,choć Oni też nie znają terminu zakończenia beta testów i wprowadzenia wersji 2.0 ponieważ wciąż ta wersja jest w fazie testowania i uwierz mi,po 2 godzinach gry będziesz wiedział o co chodzi z nowościami,choć pewnie w pełnej wersji nie będzie takiej prędkości jak w beta;)
 

DeletedUser

Guest
Walus, ale czego ty oczekujesz od modów? Myślisz, że Ci datę ujawnią? Ja cię zapewniam, że programiści nie znają dokładnej daty, a co dopiero moderatorzy. Nie przeżywaj tak tego bana bo widać, że ty go dostałeś i nie chcesz się z tym pogodzić. Poza tym oni są od tego żeby pilnować porządku na forum.
 

DeletedUser946

Guest
Domagam sie aby na moje pytania udzielano odpowiedzi
a ja domagam się byś dał mi milion euro... :D

Twoje prawa i roszczenia odnośnie gry ograniczają się do wyboru czy chcesz w nią grać czy nie, jeśli chcesz to akceptujesz regulamin a tam nie widzę np. niczego o tym, że masz prawo oczekiwać udoskonalanie gry czy też support ma obowiązek udzielenia Ci odpowiedzi na każde pytanie
 

DeletedUser8869

Guest
Nie przeżywaj tak tego bana bo widać, że ty go dostałeś i nie chcesz się z tym pogodzić. Poza tym oni są od tego żeby pilnować porządku na forum.

I tu się mylisz,nie dostałem bana:DMoże najpierw zobacz od kiedy jestem zarejestrowany na forum,to sam sobie odpowiesz czy bym tu był mając bana...Co do moderatorów,sam nim jestem na znacznie poważniejszym forum i bardziej znanej grze i wiem co należy do moderatora,ja nie mam pretensji że oni tu nie odpowiadają bo mod to funkcja społeczna,nikt za to nie płaci,więc mod jest tu wtedy kiedy mu czas na to pozwala,a bana to Ty powinieneś dostać o pisaniu nie na temat w temacie dotyczącym Grepo 2.0
 

DeletedUser4

Guest
Skoro dyskutujecie o wersji 2.0 to zapraszam do slusznego watku: http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?t=5296 .

Co do losow obecnie istniejacego swiata w wersji 2.0 na niemieckim serwerze - to juz nie zalezy od polskiej administracji, a znacznie predzej od niemieckiej. Choc pewnie i tak nie ma planow co sie stanie dalej. Nie mniej, jako ze to swiat testowy, reset jest b. prawdopodobny, szczegolnie ze mial juz miejsce pare razy.

Dalsza dyskusje na temat 2.0 proponuje prowadzic w w/w watku. A dyskusje prywatne poprzez wiadomosci prywatne :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry