Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser22129

Guest
Oho, przyszedł Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy i uśmiechów na twarzach dzieci
 

DeletedUser22129

Guest
Przynajmniej Kacper ja pamiętliwy jestem :p
Wiem że do niego trzeba się położyć nooo ale..... :)


wole 100x przegrać z Pawłem niż raz wygrać w twoim stylu...Tzn skoczyć do sojuszu który da mi wygraną.
Hahahahah, na jakim świecie tak zrobiłem? Nir osmieszaj się synek :)
 

DeletedUser22129

Guest
Na której skończyłem od razu po przejściu do Valar. Coś jeszcze? :)
 
Najpierw byłeś w innym sojuszu a ja ci oddawałem miasto ustawione tak jak chciałeś.
Czekaj jak to pisałeś ? nie śpię 24 h jestem jak robot zobaczysz będą płakać .. kilka dni później patrze miasto zabrane:)
Następnych kilka dni zabrali nie tylko twoje miast ale i ciebie do sojuszu :)
Coś może ci się przypomniało czy nie za bardzo.
Wiem że to dla ciebie spory wysiłek żeby się zmusić do myślenia :p
Ale to nic w porównaniu co pisałeś na mojego kolegę na forum na synopii :) a teraz jeszcze gracie razem :D będziesz miał błyskawiczne ogniówki obiecuje :)
 
Najpierw byłeś w innym sojuszu a ja ci oddawałem miasto ustawione tak jak chciałeś.
Czekaj jak to pisałeś ? nie śpię 24 h jestem jak robot zobaczysz będą płakać .. kilka dni później patrze miasto zabrane:)
Następnych kilka dni zabrali nie tylko twoje miast ale i ciebie do sojuszu :)
Coś może ci się przypomniało czy nie za bardzo.
Wiem że to dla ciebie spory wysiłek żeby się zmusić do myślenia :p
Ale to nic w porównaniu co pisałeś na mojego kolegę na forum na synopii :) a teraz jeszcze gracie razem :D będziesz miał błyskawiczne ogniówki obiecuje :)
Szoku, bo Arek nie wiedział gdzie trafił, najgorszy rejon pełen bandytów, pijaków, no i jeszcze power tam był
 

DeletedUser22129

Guest
Najpierw byłeś w innym sojuszu a ja ci oddawałem miasto ustawione tak jak chciałeś.
Czekaj jak to pisałeś ? nie śpię 24 h jestem jak robot zobaczysz będą płakać .. kilka dni później patrze miasto zabrane:)
Następnych kilka dni zabrali nie tylko twoje miast ale i ciebie do sojuszu :)
Coś może ci się przypomniało czy nie za bardzo.
Wiem że to dla ciebie spory wysiłek żeby się zmusić do myślenia :p
Ale to nic w porównaniu co pisałeś na mojego kolegę na forum na synopii :) a teraz jeszcze gracie razem :D będziesz miał błyskawiczne ogniówki obiecuje :)
zacznijmy od początku żeby wszyscy wiedzieli o co chodzi bo było całkiem inaczej jak mówisz. Po pierwsze to sam wystawiłeś sojusz w którym grałeś oddając mi miasto na całe ich wyspie, a po drugie to faktycznie, straciłem miasto ale tobie nie muszę mówić z jakich powodów. Co do mojego przejścia do Valar. Nie stało się to parę dni po stracie tego miasta jak mówisz, lecz dopiero po około miesiącu gdy wiedziałem że ze słupami w soju nic nie ugram. :)
 
Żeby było śmiesznie nie byłem w tym sojuszu nawet na 2 min nie dostałem też nigdy zapki do tego sojuszu :)
A czemu wyszło tak z tym miastem to już inna historia bo sprawa zamknięta ja i osoba zamieszana w tą historię już sobie odpuściliśmy i sprawa zamknięta :)
nie ty mi nic nie musisz mówić bo ja wiem wszystko po prostu :p
 

DeletedUser22129

Guest
A skoro mowa o twoim koledze, o kogo Ci chodziło? Bo wiem że masz nie za wielu kolegów więc no... XD
 

DeletedUser24563

Guest
To temat Helike czy Pandosia? Bo już nudne są te historie z innych światów.
 
Do góry