Helorus - en.grepolis.com

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Wiesz co wydaję mi się, że na niektórych polskich światach koksowali sporo więcej... Ni jest tak źle. Ale w sumie świat otworzyli dopiero przedwczoraj to się jeszcze okażę.

byc moze i tak, porownywalem swoj wynik z tego swiata z wynikiem graczy z top i juz po niecalych dwoch dniach widac sporą roznice, a z czasem moze sie ona jeszcze powiekszyc. na tej podstawie mozna smialo powiedziec ze kilka osob od nas ladnie wystartowalo. aczkolwiek nie mamy monopolu na najlepszych graczy, inne sojusze takze maja kilku wariatow:) czyli bedzie ciekawie
a Polakow naprawde duzo sie nazbieralo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Obyście nie spotkali Age of Enlightenment - chłopak tak koksił, że w porównaniu z nim Tabby grał bez premium :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Ano widzę taką jedną rosiczkę :x
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

wbiłbym z chęcią ale nie wiem na jaki kierunek żeby znajść polski sojusz ?
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

już wbiłem jestem na 56 morzu i sojusz La Cosa Nostra założyciel to mój znajomy (oczywiście polak)
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

2w4a6ua.jpg


Retryk kiedy top 2? :p
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Jak wam idzie gra na Helorusie? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Yay, przez kilka minut byłem najlepszym obrońcą na świecie. :rolleyes:
 
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Brawo Insli :)

A który sojusz obstawiacie, że będzie największym zagrożeniem dla naszego?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Możesz bić mi brawo, jak pociągnę jeszcze kilka dni - 3 "duże" sojusze na wyspie zamiast bić się pomiędzy sobą, uwzięły się na mnie biednego, "bezsojuszowego". :( Hieny podłe. :mad::(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Biedny Ins... Dobrze Ci tak! :cool:
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Możesz bić mi brawo, jak pociągnę jeszcze kilka dni - 3 "duże" sojusze na wyspie zamiast bić się pomiędzy sobą, uwzięły się na mnie biednego, "bezsojuszowego". :( Hieny podłe. :mad::(

Insli, a to ty bezsojuszowy? Nie jesteś w Polish Legion z resztą? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

To nie moja wina, ze jestes farma, wiec daruj sobie te minusowe pkt reputacji w stosunku do mojej osoby :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

To nie moja wina, ze jestes farma, wiec daruj sobie te minusowe pkt reputacji w stosunku do mojej osoby :eek:
Wywnioskowałaś to na podstawie tego, że dostałaś minusa? W takim razie powinnaś zastanowić się nad ogłoszeniem na http://wizytauwrozki.pl/. Grasz na Jocie?

Insli, a to ty bezsojuszowy? Nie jesteś w Polish Legion z resztą? :)
Nie lubię takiej gry, gdzie określona grupa osób zmawia się i rozpoczyna wspólnie grę na jakimś świecie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Nie, wywysnioskowalam to na podstawie komentarza, ktory dodales do tego miniusa.
Nie zycze sobie takich tekstow w stosunku do mojej osoby.
Bez odbioru.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Wywnioskowałaś to na podstawie tego, że dostałaś minusa? W takim razie powinnaś zastanowić się nad ogłoszeniem na http://wizytauwrozki.pl/. Grasz na Jocie?


Nie lubię takiej gry, gdzie określona grupa osób zmawia się i rozpoczyna wspólnie grę na jakimś świecie.

Oj tam jaka określona grupa. kilka osób się dogadało i dochodził kto chciał:D Już się w 2 sojuszach nie mieścimy :D Nie mówiąc o tym, że jest też 3ci Polski sojusz, no i trochę w innych lub bez.
 
Do góry