Helorus - en.grepolis.com

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Nie, wywysnioskowalam to na podstawie komentarza, ktory dodales do tego miniusa.
Nie zycze sobie takich tekstow w stosunku do mojej osoby.
Bez odbioru.
Oj, jednak chyba nie grasz na jocie - tamta niewiasta, za którą Cię wziąłem, była miła, nawet śniadanie mi proponowała. :rolleyes:
p.s dzięki za zminusowanie


Oj tam jaka określona grupa. kilka osób się dogadało i dochodził kto chciał:D Już się w 2 sojuszach nie mieścimy :D Nie mówiąc o tym, że jest też 3ci Polski sojusz, no i trochę w innych lub bez.
Co nie zmienia faktu, że gra ze świadomością, że nic Ci nie grozi to nie to samo, kiedy jesteś sama jak palec na wyspie i z niecierpliwością wyczekujesz końca ochrony. :p Osobiście lubię tak właśnie zaczynać - jedyny minus, to pewna losowość - nigdy nie możesz być pewna tego, z jakimi ludźmi wylądujesz na wyspie, czy zaraz po skończeniu ochrony nie pożegnasz się z miastem itd.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Miałam tak parę razy, Nic strasznego. jak chciałaś tak zaczynać to żałuj, ze na Corinth nie grałaś. Za wyjątkiem 1 przejęcia z userem (niby 2 na wyspie, ale wokół sami obcy...), ludzie się wykruszyli i graliśmy sobie we 2 z "nikt wazny". Na naszych serwach nieznany, a tam grał jak wariat. Świetny gracz. Co najważniejsze dosłownie czytał w myślach, nigdy nie musieliśmy uzgadniać co zrobić, bo zawsze chcielismy tego samego. W dodatku angielskie światy są dobre dla śpiochów, bo brak bonusa i większość amerykanów, to można później atakować :p, a ja lubię pospać :D
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

W dodatku angielskie światy są dobre dla śpiochów, bo brak bonusa i większość amerykanów, to można później atakować :p, a ja lubię pospać :D
dobre dla śpiochów agresorów którzy dodatkowo wiedzą co to jest fs

większość graczy się do powyższego nie kwalifikuje :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Oj tam. Skoro taki średniaczek jak ja dawał rade to inni też. po prostu przy tej grze trzeba myśleć, a nie bezmyślnie klikać :confused:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

ahh znów Ci posłodzę :) jak średniaczki byłyby takie jak Ty to grepo byłoby najtrudniejszą grą w sieci


odezwał się ten który nie grał na ogeju i nie wie co to fs :rolleyes:

bo na ogeju podstawą była flota póki ją miałeś byłeś panem a jak ci rozwalili nie liczyłeś się w walce :)) dla tego FS był tak ważny - trzeba było flote pilnować lepiej niż własną kobiete bo kobieta się nie wymydli a flota niestety tak :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

witam
ma ktos zamiar grac na swiecie Helorus na angielskim grepo? ustawienia swiata sa bardzo ciekawe, wiec domyslam sie ze ktos z polski tam zawita. jesli tak to prosze o wiadomosc prywatna z jakmis namiarami o ktorej sie logowac i jaki kierunek obrac. :)

Ja nie gram bo gram na Polish.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com


Na noc jak idziesz lulu to odsyłasz calutkiego defa na jakąś malutką wioseczkę. Całego offa zostawiasz w wiosce, im więcej ogni w porcie tym lepiej. Teraz to przećwicz, a ja rano sprawdzę czy dobrze robisz;)
 
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Dawno nie bylo tutaj zadnego info o nas na helorusie wiec tutaj macie ostatnie wiesci

38243781.png


odbyt13546315575055.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Gdyby ktos byl zainteresowany dolaczeniem do nas na Helorusie to serdecznie zapraszam.

Zwolnilo sie miejsce na serwerze i mozna sie logowac :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

hehehe ja też mogę? wypisz mi tylko soje wrogie dla Ciebie :)))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

hehehe ja też mogę? wypisz mi tylko soje wrogie dla Ciebie :)))

I PP zadrżała. Po raz pierwszy w życiu poczuła, że zbliża się nieuchronny koniec... Że ta zapowiedź musi oznaczać kres jej grepolisowej wędrówki.
Zapłakała łzami rzewnymi i udała się do krainy wspomnień. Ona już wie, że niebawem pozostanie jedynie ich czar.
Nie dla Niej świetlana przyszłość, nie dla niej kolejne batalie. Choć serce nadal waleczne ona już wie, że wszystko na nic...
Nadszedł czas pożegnania....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

witam
jestem tu nowy ale ta gra to jakis paszkwil
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

chetnie dołacze i zagram na tym świecie jak sie znajdzie miejsce oczywiscie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

I PP zadrżała. Po raz pierwszy w życiu poczuła, że zbliża się nieuchronny koniec... Że ta zapowiedź musi oznaczać kres jej grepolisowej wędrówki.
Zapłakała łzami rzewnymi i udała się do krainy wspomnień. Ona już wie, że niebawem pozostanie jedynie ich czar.
Nie dla Niej świetlana przyszłość, nie dla niej kolejne batalie. Choć serce nadal waleczne ona już wie, że wszystko na nic...
Nadszedł czas pożegnania....
nic dodac nic ujac :rolleyes:
 
Do góry