Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

Status
Zamknięty.
A co do złomów. Pozdrawiam przyjaciół z cośków, oraz innych sojuszy z centrum. Uważamy, że birki w palikach bez wieży/badań to niezmiernie hojny i przyjazny podarunek, który z pewnością będzie kamieniem węgielnym naszej dalszej współpracy.
image.png
Weź, co ty wstawiasz rapek od gościa który był na czerwonej wyspie?, miasto 2,5k,i co taki wyczyn,lejtus wy macie szczęście że któryś z nas nie wziął tego miasta,w noc nie rozbudował, obstawił dopiero mógłbyś się chwalić rapkami, niech koledzy z Wyspy pochwała się swoimi,:;)
 
Weź, co ty wstawiasz rapek od gościa który był na czerwonej wyspie?, miasto 2,5k,i co taki wyczyn,lejtus wy macie szczęście że któryś z nas nie wziął tego miasta,w noc nie rozbudował, obstawił dopiero mógłbyś się chwalić rapkami, niech koledzy z Wyspy pochwała się swoimi,:;)
Cóż mam zrobić, skoro Ubek. i spółka nie chcą wierzyć na słowo? Muszę dowody pokazywać...
 
Drugie spostrzeżenie (ale lecę dzisiaj!), to to, że nie dałeś na "naszą" stronę Afery... Pogłoski o współpracy między Waszymi sojkami nabierają rumieńców :D
 

DeletedUser35664

Guest
lejtus wy macie szczęście że któryś z nas nie wziął tego miasta,w noc nie rozbudował, obstawił dopiero mógłbyś się chwalić rapkami, niech koledzy z Wyspy pochwała się swoimi,:;)
Po prostu to zróbcie.
Ocenimy jak poszło
 
Jestem tam niespełna dobe i juz złomowałem sie z trzema osobami. Jak napisalem, ze nie daje rady z produkcją jednostek to słoń zagroził mi rozbiórką.
Po odpisaniu, ze przecież nie mam miast, bo dopiero zacząłem. Wysłał mi regulamin, gdzie jest napisane, ze gracze trafiający do rozbiórki z mniej niz 10 miastami pozostałe mają wyzłocić.

Dajcie prosze surowce w rownych proporcjach na moje miasto startowe.
Ten sojusz jest chory

Potwierdzam, zgodnie z regulaminem musielismy wyslac na zlom odpowiednia ilosc jednostek zgodnie we wzorem (3 jednostki na kazdego gracza Mazura), koszary plona od tygodnia a i tak nie wyrabiamy. Termin do konca tygodnia zeby przepalic PW przed dominacja, pomocy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry