Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

Status
Zamknięty.
witam, chciałbym zdementować wszystkie plotki jakobym miał wchodzić grać jako afera/wchodzić do mazura/wchodzić do brondera czy gdziekolwiek indziej. Jest to spowodowane w głównej mierze tym, że obecnie grana meta mi nie leży, nudzi mnie kręcenie festynów i stawianie palików w tył i tyle. Jeśli kiedyś jeszcze zagram to dowiecie się o tym z forum w momencie w którym pojawi się propozycja nerfa festynów i igrzysk, a nie od osób trzecich z discordów, na których mnie nigdy nie było.
W razie jakby się pojawiły jeszcze jakieś pytania zachęcam do pisania bezpośrednio do mnie na discorda <pysiokrolisio> zamiast męczyć biedną Justynkę.
Życzę powodzenia w nadchodzących bojach i pozdrawiam, Paweł Królikowski
 
witam, chciałbym zdementować wszystkie plotki jakobym miał wchodzić grać jako afera/wchodzić do mazura/wchodzić do brondera czy gdziekolwiek indziej. Jest to spowodowane w głównej mierze tym, że obecnie grana meta mi nie leży, nudzi mnie kręcenie festynów i stawianie palików w tył i tyle. Jeśli kiedyś jeszcze zagram to dowiecie się o tym z forum w momencie w którym pojawi się propozycja nerfa festynów i igrzysk, a nie od osób trzecich z discordów, na których mnie nigdy nie było.
W razie jakby się pojawiły jeszcze jakieś pytania zachęcam do pisania bezpośrednio do mnie na discorda <pysiokrolisio> zamiast męczyć biedną Justynkę.
Życzę powodzenia w nadchodzących bojach i pozdrawiam, Paweł Królikowski
Czy Antoni Królikowski to Twój kuzyn?
 
witam, chciałbym zdementować wszystkie plotki jakobym miał wchodzić grać jako afera/wchodzić do mazura/wchodzić do brondera czy gdziekolwiek indziej. Jest to spowodowane w głównej mierze tym, że obecnie grana meta mi nie leży, nudzi mnie kręcenie festynów i stawianie palików w tył i tyle. Jeśli kiedyś jeszcze zagram to dowiecie się o tym z forum w momencie w którym pojawi się propozycja nerfa festynów i igrzysk, a nie od osób trzecich z discordów, na których mnie nigdy nie było.
W razie jakby się pojawiły jeszcze jakieś pytania zachęcam do pisania bezpośrednio do mnie na discorda <pysiokrolisio> zamiast męczyć biedną Justynkę.
Życzę powodzenia w nadchodzących bojach i pozdrawiam, Paweł Królikowski
Nikt nie pytał
 
JINX weronika255 Gwiazda Polarna Ej, ale koło gospodyń wiejskich toć przecie przekozacka nazwa, bez kitu. Wyobraźcie sobie jakie by jaja były jak koło wygra. Każdy przyznać się będzie wstydzić, że z przegrałem z kołem, genialne.
Na moje nazwa 9.4/10.
Jeszcze jeden pomysł mam na nazwę, a mianowicie to, jak my się nazwać powinniśmy, ale sojek dostał pomroczności fioletowej.
MARSZOBIEG, tu bym nazwie dał całe 9.9/10.
 

DeletedUser35664

Guest
JINX weronika255 Gwiazda Polarna Ej, ale koło gospodyń wiejskich toć przecie przekozacka nazwa, bez kitu. Wyobraźcie sobie jakie by jaja były jak koło wygra. Każdy przyznać się będzie wstydzić, że z przegrałem z kołem, genialne.
Na moje nazwa 9.4/10.
Jeszcze jeden pomysł mam na nazwę, a mianowicie to, jak my się nazwać powinniśmy, ale sojek dostał pomroczności fioletowej.
MARSZOBIEG, tu bym nazwie dał całe 9.9/10.
Dyplomacie sojuszu Z.O.O takie słownictwo nie przystoi. Wykazuje się pan brakiem etyki zawodowej.

Moje stanowisko w tej sprawie zostanie przekazane niezwłocznie na ręce naszego przewodniczącego.
 
Przepraszam, tamta wypowiedź to było w pełni prywatna opinia skierowana wyłącznie do najbliższych i mająca w pełni nieformalny i niezobowiązujący status.

Oto oficjalne stanowisko sojuszu Z.O.O.

Z przyjemnością prezentujemy nasze przemyślenia dotyczące sugestii zmiany nazwy organizacji. Po dokładnym przemyśleniu, dostrzegamy w propozycji "Koło Gospodyń Wiejskich" pewne interesujące i korzystne aspekty, które warto podkreślić. Wprowadzenie elementu komizmu poprzez tę nazwę niewątpliwie może przyczynić się do wyjątkowego charakteru organizacji oraz przyciągnięcia uwagi i zainteresowania.

Warto zauważyć, że nazwa ta nosi w sobie nie tylko element humoru, lecz także odzwierciedla wartości wspólnoty, tradycji i współpracy. Jej unikalność może przyciągać uwagę, co może stanowić aktywne narzędzie do pozyskania uwagi oraz wsparcia ze strony różnorodnych sojuszy i grup graczy. Zwycięstwo organizacji o takiej nazwie oraz optymizm wokół działań mogą stanowić fundament mobilizujący i inspirujący również w bardziej odległej przyszłości.

W kontekście długofalowej strategii i pozytywnego wizerunku organizacji, zachęcamy do głębszej refleksji nad sugestią "Koło Gospodyń Wiejskich". Podkreślamy, że w pełni rozumiemy znaczenie procesu wyboru nazwy oraz wartość, jaką ona może przynieść. Rozważając to, wnosimy nasz głos w duchu konstruktywnej debaty, której celem jest wyłonienie nazwy, która będzie zarówno znacząca, jak i inspirująca dla wszystkich zainteresowanych stron.
 
Przepraszam, tamta wypowiedź to było w pełni prywatna opinia skierowana wyłącznie do najbliższych i mająca w pełni nieformalny i niezobowiązujący status.

Oto oficjalne stanowisko sojuszu Z.O.O.
Prosiłbym o zapewnienie możliwości każdej ekipie żeby sami się nazwali, a nie narzucać z góry jakieś pomysły z różnych względów nie chcę się wypowiadać na temat koła czy będzie dobre czy złe, ponieważ jak zawsze są argumenty za i przeciw które tylko i wyłącznie ich rada lub też gracze podejmą odnośnie nazwy.
Równie dobrze można by zasugerować rozwinięcie skrótu Z.O.O jako Zespół Osób Osadzonych zasugerowane mi przez chat GPT, co niekoniecznie musi mieć dobre kolokacje, choć niektórym może się spodobać.
 
Wszelkie uprzedzenia i negatywne nastawienie wobec osób osadzonych stanowią poważne zagrożenie dla naszych wartości społecznych oraz etycznych norm, które powinny kierować naszym postępowaniem.

Współczesne społeczeństwo opiera się na podstawowych wartościach, takich jak równość, sprawiedliwość i poszanowanie praw człowieka. Uważamy, że każda osoba, niezależnie od swojego statusu prawno-karnego, ma niezbywalne prawa do godności, poszanowania i uczciwego traktowania. Upatrywanie osób osadzonych jedynie przez pryzmat ich przeszłych bądź obecnych działań, pomija ich potencjał do zmiany i reintegracji społecznej.

Zrozumienie kontekstu, w jakim mogą znaleźć się osoby osadzone, jest istotne dla tworzenia bardziej sprawiedliwego i wspierającego społeczeństwa. Przemoc, wykluczenie i uprzedzenia jedynie pogłębiają bieżące problemy oraz utrudniają drogę do poprawy sytuacji. Naszym wspólnym celem powinno być budowanie otwartego i akceptującego środowiska, które pozwala każdej jednostce na regenerację, wzrost i reintegrację społeczną.

W zrozumieniu i współczuciu leży potencjał do przełamywania uprzedzeń i kreowania pozytywnego oddziaływania na nasze otoczenie. Wzywamy do zachowania otwartości wobec drugiego człowieka i zdolności do akceptacji jego ewolucji oraz dążenia do pozytywnych zmian.

Z wyrazami głębokiego szacunku,
alphahydranoid,
Oficjalny Przedstawiciel Dyplomatyczny Zespołu Osób Osadzonych
 
Status
Zamknięty.
Do góry