Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

Status
Zamknięty.
Niekoniecznie, kiedyś na FO było drugie życie - dyskusje konstruktywne odbywały się pomiędzy zaprzyjaźnionymi i wrogimi sojuszami -od dawna to forum obumarło - nie ma iskierki co powodowałby by tu wejść i podyskutować
dlatego wciąż się przewijają te same nicki :)
Wciąż uważam, że ciekawsze niż gra. Gdyby tego forum nie było, to nie wiem czy by mi się grać chciało.
 
nie wchodziłam tu bo nie ma sensu wchodzić - przejrzyj wpisy, kto tu się wypowiada - chyba nie tak powinno forum wyglądać - brak tu dyskusji pomiędzy sojuszami
 

DeletedUser35664

Guest
Jak już uda mi się kupić alpaki to na pewno zagram na banjo
 
nie wchodziłam tu bo nie ma sensu wchodzić - przejrzyj wpisy, kto tu się wypowiada - chyba nie tak powinno forum wyglądać - brak tu dyskusji pomiędzy sojuszami

Ale bedzie, po prostu u Karciarzy od czwartku ludzie wpisuja sie kolejno w karczmie w przedstaw sie, jak skoncza to na pewno wejda na forum.
=MARCI= jakbyscie potrzebowali jakies makro w excelu zeby policzyc kto gra off/deff itd to dajcie znac
 
A ja polecam wszystkim skupować najlepsza surę z giełdy sponsorowaną przez najlepszych handlarzy. Towary pierwszej klasy, nic nie śmierdzi, a dodam, że działamy na prawie wszystkich głównych morzach. Gracze z 44 nie muszą się martwić, bo już niedługo i tam będzie najlepszy towar.
Pozdrawiam
Indywidualne podejście do klienta. Wysoka jakość produktów. Aktywność 24/7

Sprzedaż hurt/detal:
-drewna
-kamienia
-srebra
-kolegów na policji
Zachęcamy także do składania CV na priv do pośrednika Leito1939
 
14-sta lądowa brygada od zadań specjalnych mazura rozpoczyna pierwsze akcje desantowe na morze 45.
image.png
 

DeletedUser35664

Guest
Desant z kosmosu.

Dosłownie bo lokalizacje na serwer wybrali chyba randomowo xd
 
Wejście może i kontrowersyjne, ale liczby robią swoje. Rozwijać powinni się szybko i zajęcie kontroli nad 40% obszarem nie powinno stanowić problemu, jeśli oczywiście rozegrają wszystko sprawnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry