Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

Status
Zamknięty.

DeletedUser35635

Guest
ciekawe jakie to uczucie //ciach// 2/3 pakiety za top 10 podczas gdy ja wydając z 1000 golda mam top 40 xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser35635

Guest
możliwe że Ty tak, ale wiem że są osoby co wydały więcej jak 2 xD
 
Ogólnie 2 pakiety mogą być nawet worth jeśli robisz rush pod 4 akademie 30 drugiego dnia, ale poza tymi 4 pierwszymi akademiami, to dodatkowo złocenie już wiele nie zmieni, praktycznie nic.
 
ciekawe jakie to uczucie xxx 2/3 pakiety za top 10 podczas gdy ja wydając z 1000 golda mam top 40 xD

Na każdym świecie regularnością zrobisz minimum top15 inwestując max pakiet przez cały serwer,
Wyżej to już zależy kto gra, ale pokusiłbym się o stwierdzenie, ze nawet top5 na każdym ,a na wiekszosci 1-3. Znaczy ubek nie zrobi, bo skonczy za dwa tygodnie, ale ktos inny moze xd
Tylko, ze eko to jedno, a oni inwestują w celu odjechania za slotami i jest to świadome działanie, bo na tym etapie bez złota się duzych roznic zrobic po prostu nie da.
 
ciekawe jakie to uczucie //ciach// 2/3 pakiety za top 10 podczas gdy ja wydając z 1000 golda mam top 40 xD
premki i rozszerzone eq?
kciuki.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser35635

Guest
Na każdym świecie regularnością zrobisz minimum top15 inwestując max pakiet przez cały serwer,
Wyżej to już zależy kto gra, ale pokusiłbym się o stwierdzenie, ze nawet top5 na każdym ,a na wiekszosci 1-3. Znaczy ubek nie zrobi, bo skonczy za dwa tygodnie, ale ktos inny moze xd
Tylko, ze eko to jedno, a oni inwestują w celu odjechania za slotami i jest to świadome działanie, bo na tym etapie bez złota się duzych roznic zrobic po prostu nie da.
No mam 3 światy wygrane w top 20 będąc elo xd i to wydając przez 7 lat z 80zl może łącznie na grepolis
 
Na każdym świecie regularnością zrobisz minimum top15 inwestując max pakiet przez cały serwer,
Wyżej to już zależy kto gra, ale pokusiłbym się o stwierdzenie, ze nawet top5 na każdym ,a na wiekszosci 1-3. Znaczy ubek nie zrobi, bo skonczy za dwa tygodnie, ale ktos inny moze xd
Tylko, ze eko to jedno, a oni inwestują w celu odjechania za slotami i jest to świadome działanie, bo na tym etapie bez złota się duzych roznic zrobic po prostu nie da.
Diabeł bez złota top 1 easy na każdym.
 
Na każdym świecie regularnością zrobisz minimum top15 inwestując max pakiet przez cały serwer,
Wyżej to już zależy kto gra, ale pokusiłbym się o stwierdzenie, ze nawet top5 na każdym ,a na wiekszosci 1-3. Znaczy ubek nie zrobi, bo skonczy za dwa tygodnie, ale ktos inny moze xd
Tylko, ze eko to jedno, a oni inwestują w celu odjechania za slotami i jest to świadome działanie, bo na tym etapie bez złota się duzych roznic zrobic po prostu nie da.
Szczerze to nawet mniej niż pakiet zwykle te 5-15k może wystarczyć na premke + jakieś drobne złocenie lub na eventy jeśli są fajne bonusy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry