Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

Status
Zamknięty.

DeletedUser35664

Guest
Cóż, każdy coś palnie po pijaku, mi też się zdarzyło kilka razy,a supka nie przepraszaj nie warto,ja po jednym wpisie po pijaku miałem kilka razy bana,:)
To nie powinno być Yarod wytłumaczeniem. Zwłaszcza gdy Twoje słowa są wypowiadane publicznie i nie zgodnie z głównym kierunkiem polityki sojka.

Jest mi po prostu wstyd za każde z wyżej napisanych postów które inaczej jak żałosnym chamstwem nazwać nie można.
 

DeletedUser35664

Guest
Zapewniam że po słowach jakie cały czas czytam w moim sojuszu jak najbardziej w stu procentach żałuje.
Przyjmuje je jako moją pokutę. Mam nadzieje że dostanę szanse naprawienia tego i choć trochę zmaże negatywny obraz mojego nicku.
 
No to musi być drama. Pogryziony fotel, blat od biurka...nowe meble trzeba kupić, a tu wszystko drożeje. Inflacja. Proszę więcej słonia tak nie karać..budżet domowy znowu ucierpiał;)
Nasz drogi Słoń szybko się odkuje, to bardzo mądre zwierzę, wskoczy w czasoprzestrzeń, obleci pół galaktyki i już drogi Adamie będzie spowrotem, z nowymi mebelkami prosto z Ikei. No i łyso będzie wszystkim ;D
 
segen.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry