Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

Status
Zamknięty.
80y283.jpg
 
Diabeł, a co się dziwisz, jak z ZOO puszczono wszystkie dzikie zwierza to sam bym wiał XD
a tak w ogóle, graty dla najlepszej ekipy :D
Dzikie zwierzęta? Naprawdę jakościowo wasi gracze to w większości małe średniaki oprócz kilku jednostek w tym hochola którego szanuję, fakt jesteście dobrze zorganizowanym sojuszem od początku wiedzącym co chce, ale nas też są gracze niezli którzy robią dobrą robotę,taka przewaga jest nie do przejścia ale //ciach// szanujcie przeciwników bo nie stchórzyli a przynajmniej stara husaria bo większość cosków dała //ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzikie zwierzęta? Naprawdę jakościowo wasi gracze to w większości małe średniaki oprócz kilku jednostek w tym hochola którego szanuję, fakt jesteście dobrze zorganizowanym sojuszem od początku wiedzącym co chce, ale nas też są gracze niezli którzy robią dobrą robotę,taka przewaga jest nie do przejścia ale //ciach// szanujcie przeciwników bo nie stchórzyli a przynajmniej stara husaria bo większość cosków dała //ciach//
Czy ja wiem czy małe średniaki, ja tam w ZOO akurat widzę dużo mocnych nicków, myślę nawet, że niekiedy te nicki górują nad organizacją :p, jak na ostatniej akcji np.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzikie zwierzęta? Naprawdę jakościowo wasi gracze to w większości małe średniaki oprócz kilku jednostek w tym hochola którego szanuję, fakt jesteście dobrze zorganizowanym sojuszem od początku wiedzącym co chce, ale nas też są gracze niezli którzy robią dobrą robotę,taka przewaga jest nie do przejścia ale //ciach// szanujcie przeciwników bo nie stchórzyli a przynajmniej stara husaria bo większość cosków dała //ciach//
Skoro u nas są małe średniaki to co napiszesz o reszcie serwera xd ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzikie zwierzęta? Naprawdę jakościowo wasi gracze to w większości małe średniaki oprócz kilku jednostek w tym hochola którego szanuję, fakt jesteście dobrze zorganizowanym sojuszem od początku wiedzącym co chce, ale nas też są gracze niezli którzy robią dobrą robotę,taka przewaga jest nie do przejścia ale //ciach// szanujcie przeciwników bo nie stchórzyli a przynajmniej stara husaria bo większość cosków dała //ciach//
Kilka serwerów wcześniej wygraliśmy świat kiedy nikt na sojusz nie stawiał i wcale nie był to serwer randomowy. Większość z Was ocenia jakoś sojuszu po "wielkich" nickach. A ja twierdzę że nicki nie grają choćby i były największe. Oczywiście są tacy gracze jak np. garudoo który kiedy nie wejdzie to i tak rozwałkę zrobi. Ja znam ogromną część ludzi z ZOO, SA, Słoni i jeszcze jakiegoś tam zwierzyńca. Miałem tą przyjemność z nimi grać. I te średniaki o których piszesz tylko dlatego że trzymają się jednej ekipy nie są odpowiednio szanowani. A ja Cię zapewniam, że lądując w innych sojuszach nagle staliby się "wielkimi nickami". To jest siła tego sojuszu. O soju decyduje drugi szereg, a w ZOO czy Lisach jest on na najwyższym poziomie. A dodatkowo wielu z nich na Himerze nie gra.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie umniejszam mocy ekipy zoo, bo są bezdyskusyjnie najmocniejszą ekipą, korzystając dosłownie z każdego aspektu gry, tych dozwolonych i tych niedozwolonych. śmieszy mnie natomiast ta pycha na FO, zachowujecie się jakbyście pokonali 5 razy mocniejszy sojusz od waszego, a wy natomiast rozjechaliście 5 razy mniejszy sojusz wydając przy tym kupe golda, złocąc po 5 i więcej offów z jednego miasta jednego dnia, a hochoł jak to hochoł, bije wszystkie rekordy, od rozwalenia walca w moim mieście, do kolejnego ataku full offem bez katapult z tego samego miasta, mineło jakieś 6-7 minut. Takiemu czemuś nie da się przeciwstawić, a trwanie w tym to już czysty masochizm dla obrońców. Jakiś czas temu alfa płakał, że nie mamy jaj by bronić... nie my po prostu nie mamy już czym bronić, bo atakujecie w przewadze 5 do 1.

Trochę więcej pokory, więcej uczciwości w grze (nie mowa tu o złocie, bo to jest dozwolone, klikacze i złomka w ochronce by zdobyć przewagę już nie) i miałbym zupełnie inne zdanie o was, tak jak zapewne większość sceny grepolisowej, która po prostu boi się cokolwiek napisać lub nie chce, a ma podobne zdanie jak ja.

I żeby nie było, nie wrzucam każdego z ZOO do jednego wora, bo spotkałem tam uczciwe jednostki, którym udało mi się wcisnąć gniew zeusa itp. ale niestety najwięcej za uszami mają Ci co tu tak się mądrzą i pysznią na forum.
Wspomnę jeszcze o tym iż 2 najmocniejsze sojusze tutaj czyli właśnie zoo i barbie ze sobą paktują, co jeszcze bardziej wypacza rozgrywkę, choć barbi miała godnego sobie przeciwnika w postaci karciarzy i do nich nie mam żadnych zarzutów.

Pozdrawiam wszystkich normalnych graczy tej pięknej gry, która została całkowicie zepsuta przez kilku-kilkunastu maniaków, którzy poza graniem, chyba nie mają nic ciekawego do roboty.
 
Serwer tutaj był wyrównany - Mazur i jego 28348248283 członów + Afera + i Wy
kontra Zoo i Barbie.
Nasza wina że gracze od Was zaczęli puszczać kiere?
 
Robson1989 masz rację, że Himera to nie jest najwyższe osiągnięcie ZOO/Lisów. Takim był na pewno Dion. Tam jeden sojusz pokonał 5x liczniejszego przeciwnika, który dysponował też większą ilością złotników. Organizacja i dyscyplina, to jest podstawa.
Po raz wtóry przywołane są dozwolone i niedozwolone sztuczki. A kto z nich nie korzysta. Skoro gra na to pozwala i każdy z Was w nią gra to godzicie się na to. Ja już wyleczyłem się z narzekania bo ktoś złoci, kradnie łaski, puszcza fejki w nocy. Pewnych rzeczy nie przeskoczymy.
A tak na koniec to kwestia chwalenia się i noszenia nosa wyżej niż czoło. Czytam forum i jeśli memy Diabła jest takim chwaleniem się to proszę o więcej. Jakaś dziwna łatka została przypisana ZOO/Lisom. Tych co to już mieli ten sojusz na każdym świecie rozwalić znam kilku. Kolorowali świat na zielono byle tylko to zrobić. Napięci byli jak struna a na forum szczyty ważności i frazesów o tym jacy to oni waleczni.
A na koniec każdego świata, bo ZOO złoci, bo ZOO atakuje, bo znowu wygrali, a to przecież na pewno dzięki oszukańczej grze.
 
Moim zdaniem po prostu dużo graczy z nowego systemu zostało z poziomem te x lat. Grepolis ewoluowało, każdy czaruje jest aktywny, złoci, robi synchro i kliny. Powstała ekonomia- pkt kultury>ilosć wojska i wiele wiele innych niuansów. Prawda jest taka, że trzeba albo zaakceptować zmiany i się przystosować, albo dalej pisać na forum, ze oszuści że nieuczciwi, że przewaga. Czas iść do przodu, albo wchodzić na letniaczki i tam zdobywać darmowe zwycięstwa co też stało się już normą.
Pozdrawiam
 
Prawda jest taka, że trzeba albo zaakceptować zmiany i się przystosować,
Bano, pełna zgoda. Mój przykład. Grałem u Oriona w Kohorcie. Fajni ludzie i takie pykanie. Najgorsze było że forum sojuszu było jedynym źródłem info. Kiedy stworzyliśmy własny soj zostałem zmuszony do Discorda XD
Dla mnie szok, trzeba było papę do mikrofonu otworzyć. Jak mnie odbiorą, co tu gadać? :D
Ale chyba poszło dobrze ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry