Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

Status
Zamknięty.
Dawno tutaj nie byłam ale dużo nie straciłam ,widzę :) Po części popieram wypowiedź Robsona ale i Banoklesa. Gra jest jaka jest ,są bardziej albo mniej zorganizowane sojusze. Tylko słodzenie jednemu sojuszowi to już nie dla mnie i robienie z niego nie wiadomo jakiego cudu :)
Faktem jest ,że tutaj nie mają przeciwnika ale bez przesady. W jednym składzie spotkały się mocne nicki i tyle ,na innym świecie jakiś inny będzie górą .Śmieszą mnie tylko te koalicje jeszcze przed startem ,albo jak jeszcze ochronki nie spadły . Ja nie patrzę kategoriami kto uczciwy albo nie każde chwyty dozwolone legalne albo nie ;) I chyba przestanę tu zaglądać jednak ,bo nic ciekawego się nie dzieje.
Spokojnej niedzieli Wszystkim życzę :)
 
Moim zdaniem po prostu dużo graczy z nowego systemu zostało z poziomem te x lat. Grepolis ewoluowało, każdy czaruje jest aktywny, złoci, robi synchro i kliny. Powstała ekonomia- pkt kultury>ilosć wojska i wiele wiele innych niuansów. Prawda jest taka, że trzeba albo zaakceptować zmiany i się przystosować, albo dalej pisać na forum, ze oszuści że nieuczciwi, że przewaga. Czas iść do przodu, albo wchodzić na letniaczki i tam zdobywać darmowe zwycięstwa co też stało się już normą.
Pozdrawiam
Dokładnie nie można wiecznie żyć legendą. Jesteś tak dobry, jak Twój ostatni serwer.
 
. Ja już wyleczyłem się z narzekania bo ktoś złoci, kradnie łaski, puszcza fejki w nocy.
Tylko że to są rzeczy dozwolone XD. Co prawda fejki w nocy to rzecz moralnie niska natomiast jest dozwolona. Co innego przytoczone wyżej clickery czy boty. To jest rzecz niedozwolona i o to płacz jest moim zdaniem uzasadniony, bo psuje to grę i nie daje szans np. na zbicie gniewem katapult. Jednak czy tak było, że gracze ZOO latają na clikerach? Na to znają odpowiedź oni jak i ci atakowani :)
 
Nie umniejszam mocy ekipy zoo, bo są bezdyskusyjnie najmocniejszą ekipą, korzystając dosłownie z każdego aspektu gry, tych dozwolonych i tych niedozwolonych. śmieszy mnie natomiast ta pycha na FO, zachowujecie się jakbyście pokonali 5 razy mocniejszy sojusz od waszego, a wy natomiast rozjechaliście 5 razy mniejszy sojusz wydając przy tym kupe golda, złocąc po 5 i więcej offów z jednego miasta jednego dnia, a hochoł jak to hochoł, bije wszystkie rekordy, od rozwalenia walca w moim mieście, do kolejnego ataku full offem bez katapult z tego samego miasta, mineło jakieś 6-7 minut. Takiemu czemuś nie da się przeciwstawić, a trwanie w tym to już czysty masochizm dla obrońców. Jakiś czas temu alfa płakał, że nie mamy jaj by bronić... nie my po prostu nie mamy już czym bronić, bo atakujecie w przewadze 5 do 1.

Trochę więcej pokory, więcej uczciwości w grze (nie mowa tu o złocie, bo to jest dozwolone, klikacze i złomka w ochronce by zdobyć przewagę już nie) i miałbym zupełnie inne zdanie o was, tak jak zapewne większość sceny grepolisowej, która po prostu boi się cokolwiek napisać lub nie chce, a ma podobne zdanie jak ja.

I żeby nie było, nie wrzucam każdego z ZOO do jednego wora, bo spotkałem tam uczciwe jednostki, którym udało mi się wcisnąć gniew zeusa itp. ale niestety najwięcej za uszami mają Ci co tu tak się mądrzą i pysznią na forum.
Wspomnę jeszcze o tym iż 2 najmocniejsze sojusze tutaj czyli właśnie zoo i barbie ze sobą paktują, co jeszcze bardziej wypacza rozgrywkę, choć barbi miała godnego sobie przeciwnika w postaci karciarzy i do nich nie mam żadnych zarzutów.

Pozdrawiam wszystkich normalnych graczy tej pięknej gry, która została całkowicie zepsuta przez kilku-kilkunastu maniaków, którzy poza graniem, chyba nie mają nic ciekawego do roboty.

Napisz po prostu, że nie dojechaliście na serwer, tak jak większość tych niby ekip i tyle. Po co te bezpodstawne oskarżenia i insynuacje. Niby nie ma sensu bić mniejszego ale w sumie Wam to nie przeszkadzało na Dion grając w przewadze. Tam Ponury miał radochę, kiedy mógł męczyć Lisy fejkami 24h i nawet twierdził, że tak trzeba. My tutaj tych taktyk nie stosowaliśmy, zostaliście potraktowani bardzo łagodnie. Hocho jak to hocho. Marka i tyle. Jak wrzuciliście nam Arise na desant, to Wam złocenie nie przeszkadzało. Szkoda, że zniknął po jednej akcji.

Nadmuchany balonik ten świat i szybko pękł. Miały być świetne ekipy, Aferka na plecach. Wyszła lipka. Pretensje miejcie do siebie i do tych, co zapowiadali wielkie wejścia. My tu for fun, eksperymentalnym składem.
 
Nie umniejszam mocy ekipy zoo, bo są bezdyskusyjnie najmocniejszą ekipą, korzystając dosłownie z każdego aspektu gry, tych dozwolonych i tych niedozwolonych. śmieszy mnie natomiast ta pycha na FO, zachowujecie się jakbyście pokonali 5 razy mocniejszy sojusz od waszego, a wy natomiast rozjechaliście 5 razy mniejszy sojusz wydając przy tym kupe golda, złocąc po 5 i więcej offów z jednego miasta jednego dnia, a hochoł jak to hochoł, bije wszystkie rekordy, od rozwalenia walca w moim mieście, do kolejnego ataku full offem bez katapult z tego samego miasta, mineło jakieś 6-7 minut. Takiemu czemuś nie da się przeciwstawić, a trwanie w tym to już czysty masochizm dla obrońców. Jakiś czas temu alfa płakał, że nie mamy jaj by bronić... nie my po prostu nie mamy już czym bronić, bo atakujecie w przewadze 5 do 1.

Trochę więcej pokory, więcej uczciwości w grze (nie mowa tu o złocie, bo to jest dozwolone, klikacze i złomka w ochronce by zdobyć przewagę już nie) i miałbym zupełnie inne zdanie o was, tak jak zapewne większość sceny grepolisowej, która po prostu boi się cokolwiek napisać lub nie chce, a ma podobne zdanie jak ja.

I żeby nie było, nie wrzucam każdego z ZOO do jednego wora, bo spotkałem tam uczciwe jednostki, którym udało mi się wcisnąć gniew zeusa itp. ale niestety najwięcej za uszami mają Ci co tu tak się mądrzą i pysznią na forum.
Wspomnę jeszcze o tym iż 2 najmocniejsze sojusze tutaj czyli właśnie zoo i barbie ze sobą paktują, co jeszcze bardziej wypacza rozgrywkę, choć barbi miała godnego sobie przeciwnika w postaci karciarzy i do nich nie mam żadnych zarzutów.

Pozdrawiam wszystkich normalnych graczy tej pięknej gry, która została całkowicie zepsuta przez kilku-kilkunastu maniaków, którzy poza graniem, chyba nie mają nic ciekawego do roboty.
Z jednym się zgodzę.
Clickery powinno się z tej gry jak najszybciej wywalić.
Jednak ich wywalenie nie zmieniłoby wcale waszej sytuacji.
Obserwując świat trochę z boku to na przestrzeni serwera walczyliście z:
-top 1 - zoo

a pakty mieliście z:
- trzema(?) sojuszami karciarzy
- aferą
- pon z Barbie/Just Ken
Czyli na 10 sojuszy z top10 walczyliście z jednym. 40 osób. jaka tutaj jest przewaga liczebności? jakie 5:1?

W takiej sytuacji wstyd byłoby mi przyjść na forum i szukać jakichkolwiek wymówek.
Jednak forum przyzwyczaiło do pewnych zachowań i wcale tymi postami nie jestem zdziwiony.
 
Brawo Buby, respekt dls Was , i dla Waszej decyzji.
Nazwa R.I.P. pokazuje dokladnie w jakim kierunku zmierza grepo, dzieki takim graczom jak hohol czy alfa.
 
Nie umniejszam mocy ekipy zoo, bo są bezdyskusyjnie najmocniejszą ekipą, korzystając dosłownie z każdego aspektu gry, tych dozwolonych i tych niedozwolonych. śmieszy mnie natomiast ta pycha na FO, zachowujecie się jakbyście pokonali 5 razy mocniejszy sojusz od waszego, a wy natomiast rozjechaliście 5 razy mniejszy sojusz wydając przy tym kupe golda, złocąc po 5 i więcej offów z jednego miasta jednego dnia, a hochoł jak to hochoł, bije wszystkie rekordy, od rozwalenia walca w moim mieście, do kolejnego ataku full offem bez katapult z tego samego miasta, mineło jakieś 6-7 minut. Takiemu czemuś nie da się przeciwstawić, a trwanie w tym to już czysty masochizm dla obrońców. Jakiś czas temu alfa płakał, że nie mamy jaj by bronić... nie my po prostu nie mamy już czym bronić, bo atakujecie w przewadze 5 do 1.

Trochę więcej pokory, więcej uczciwości w grze (nie mowa tu o złocie, bo to jest dozwolone, klikacze i złomka w ochronce by zdobyć przewagę już nie) i miałbym zupełnie inne zdanie o was, tak jak zapewne większość sceny grepolisowej, która po prostu boi się cokolwiek napisać lub nie chce, a ma podobne zdanie jak ja.

I żeby nie było, nie wrzucam każdego z ZOO do jednego wora, bo spotkałem tam uczciwe jednostki, którym udało mi się wcisnąć gniew zeusa itp. ale niestety najwięcej za uszami mają Ci co tu tak się mądrzą i pysznią na forum.
Wspomnę jeszcze o tym iż 2 najmocniejsze sojusze tutaj czyli właśnie zoo i barbie ze sobą paktują, co jeszcze bardziej wypacza rozgrywkę, choć barbi miała godnego sobie przeciwnika w postaci karciarzy i do nich nie mam żadnych zarzutów.

Pozdrawiam wszystkich normalnych graczy tej pięknej gry, która została całkowicie zepsuta przez kilku-kilkunastu maniaków, którzy poza graniem, chyba nie mają nic ciekawego do roboty.

Zgadzam sie z Toba w 100%.
 
Z jednym się zgodzę.
Clickery powinno się z tej gry jak najszybciej wywalić.
Jednak ich wywalenie nie zmieniłoby wcale waszej sytuacji.
Obserwując świat trochę z boku to na przestrzeni serwera walczyliście z:
-top 1 - zoo

a pakty mieliście z:
- trzema(?) sojuszami karciarzy
- aferą
- pon z Barbie/Just Ken
Czyli na 10 sojuszy z top10 walczyliście z jednym. 40 osób. jaka tutaj jest przewaga liczebności? jakie 5:1?

W takiej sytuacji wstyd byłoby mi przyjść na forum i szukać jakichkolwiek wymówek.
Jednak forum przyzwyczaiło do pewnych zachowań i wcale tymi postami nie jestem zdziwiony.
Zgadzam sie z Toba w 100%.

Brawo Buby, respekt dls Was , i dla Waszej decyzji.
Nazwa R.I.P. pokazuje dokladnie w jakim kierunku zmierza grepo, dzieki takim graczom jak hohol czy alfa.
Brawo Buby i brawo Wy ....Mało na grepo prawdziwych graczy honorowych z zasadami :) ale na szczęście ''jeszcze'' są .A nadęte złoto ? no cóż jaki pan taki kram :)
 
Widzę ze tu się nic nie zmienia ciągle przepychani i parę samochwał. Jak dla mnie kto ma grać niech gra ps pozdrawiam władcę grzmotów z białego fajansu.
 
Brawo Buby, respekt dls Was , i dla Waszej decyzji.
Nazwa R.I.P. pokazuje dokladnie w jakim kierunku zmierza grepo, dzieki takim graczom jak hohol czy alfa.
Grepo zmierza w takim kierunku dlatego, że większość graczy zatrzymała się w 2014 roku, skoro przerasta was zrobienie planera i szybkie klikanie myszka.
Wiejskie życie nadal modne, może tam odpoczniecie, a inno w końcu zrobi fuzje z serwerami zagranicznymi, żeby jakoś ten poziom podnieść.
 
Grepo zmierza w takim kierunku dlatego, że większość graczy zatrzymała się w 2014 roku, skoro przerasta was zrobienie planera i szybkie klikanie myszka.
Wiejskie życie nadal modne, może tam odpoczniecie, a inno w końcu zrobi fuzje z serwerami zagranicznymi, żeby jakoś ten poziom podnieść.
prędzej czy później powstanie taki serwer/albo na stałe, fajnie jakby zorganizowali jakieś "mistrzostwa Europy" - Świata raczej nie, bo duża różnica w strefach czasowych
 
Z jednym się zgodzę.
Clickery powinno się z tej gry jak najszybciej wywalić.
Jednak ich wywalenie nie zmieniłoby wcale waszej sytuacji.
Obserwując świat trochę z boku to na przestrzeni serwera walczyliście z:
-top 1 - zoo

a pakty mieliście z:
- trzema(?) sojuszami karciarzy
- aferą
- pon z Barbie/Just Ken
Czyli na 10 sojuszy z top10 walczyliście z jednym. 40 osób. jaka tutaj jest przewaga liczebności? jakie 5:1?

W takiej sytuacji wstyd byłoby mi przyjść na forum i szukać jakichkolwiek wymówek.
Jednak forum przyzwyczaiło do pewnych zachowań i wcale tymi postami nie jestem zdziwiony.
nie problem samemu klikać cały czas czar i wtedy też będzie płacz że clicker? :D
 
prędzej czy później powstanie taki serwer/albo na stałe, fajnie jakby zorganizowali jakieś "mistrzostwa Europy" - Świata raczej nie, bo duża różnica w strefach czasowych

Polska, Czechy, Węgry, Słowacja

Strefa czasowa ta sama, na każdym aktywność zbliżona, więc jedynym przeciwwskazaniem jest język angielski, który tak namiętnie jest eliminowany z Forum Ogólnego i gry xd
 
Status
Zamknięty.
Do góry