Hiperborea - nowy świat

DeletedUser5

Guest
Odp: Hiperborea - nowy świat

Ciekawa koncepcja, tylko czy ludzie zechcą wydawać swoje ciężko zarobione pieniądze na skracanie budowli ? Wątpię, a teraz ciężko będzie się inno z tego wykręcić. :(

Inno dobrze wie, co robi :) Świat bez podboju, Hyperborea, istnieje w wersji niemieckiej od 2010 roku, w angielskiej od czerwca tego roku. Obecnie takie serwery pojawiają się także w innych wersjach językowych i ta decyzja na pewno została podjęta poprzeanalizowaniu wszystkich plusów i minusów :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - nowy świat

Inno dobrze wie, co robi :) Świat bez podboju, Hyperborea, istnieje w wersji niemieckiej od 2010 roku, w angielskiej od czerwca tego roku. Obecnie takie serwery pojawiają się także w innych wersjach językowych i ta decyzja na pewno została podjęta poprzeanalizowaniu wszystkich plusów i minusów :)
Pozwolę sobie z tym nie zgodzić, nie do końca, bynajmniej. Gdyby Inno było takie fajne, jak w legendach, pomyśleliby o innych rzeczach, które aktualnie są przez graczy pożądane, np. speedworld'y. Czy ktoś prosił o świat bez podboju? :rolleyes: Jeśli tak, stawiam piwo, jeśli nie, poproszę o dożywotniego admina na forum. :(
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Hiperborea - nowy świat

Pozwolę sobie z tym nie zgodzić, nie do końca, bynajmniej. Gdyby Inno było takie fajne, jak w legendach, pomyśleliby o innych rzeczach, które aktualnie są przez graczy pożądane, np. speedworld'y. Czy ktoś prosił o świat bez podboju? :rolleyes: Jeśli tak, stawiam piwo, jeśli nie, poproszę o dożywotniego admina na forum. :(

Zapraszam na spotkanie z graczami podczas wakacyjnego zlotu, zgłoszę się po piwo :D O szybkie Grepo też prosiłam, jeśli je wprowadzą, to będzie już sześciopak :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - nowy świat

Hm... stawiasz piwo mówisz? Czy można wziąć graczy z innych wersji językowych? :D
Akurat tylko z innych wersji językowych, bo tylko na innych wersjach językowych speedworld'y istniały :(


Zapraszam na spotkanie z graczami podczas wakacyjnego zlotu, zgłoszę się po piwo :D O szybkie Grepo też prosiłam, jeśli je wprowadzą, to będzie już sześciopak :eek:

Jasne, tylko trzeba pierwsze udowodnić, że piwo się należy. :rolleyes:
Poza tym, boję się jechać na taki zlot - nikt nie chce udostępnić zdjęć z tegorocznego, więc nie wiem, czego można się po takim evencie spodziewać. :eek: Skąd mam wiedzieć, czy na taki zlot nie przyjeżdżają sami skini, czy Antoni Macierewicz nie wykorzystuje go w celu robienia swoich wykładów, czy może jest tam pełno nimfomanek, niepotrafiących utrzymać rąk przy sobie? Za dużo pytań, zero odpowiedzi w postaci jakichś zdjęć, opisu, sprawozdania, relacji. :eek:

edit

Jeśli wprowadzą sw i dowiedziesz, że to Twoja zasługa, myślę, że wielu graczy uraczy Cię czymś więcej, niż tylko sześciopakiem.

edit2

Mam na myśli większą ilość piw...

//Żeby nie offtopicować, prosiłabym o przeniesienie się z rozmową do Karczmy :) - Shannqa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry