[Muzyka] Jaką muzykę lubicie?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Z disco polo najlepsze jest to, że każdy mówi, że nie lubi, a jednak prawie wszyscy znają słowa :D Nie jestem fanką tego gatunku, raczej nie słucham go w wolnym czasie, ale na wesela się nadaje ;)

A ja się podzielę tym:

[video=youtube;I6cdPeYJh0s]https://www.youtube.com/watch?v=I6cdPeYJh0s[/video]
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Nutka zarąbista! Trafi na moją listę!
Shani, fakt sporo ludzi zna słowa mimo, że tego nie trawią, ja przyznam, że także je znam ale tylko właśnie ze względu na to, żę non stop u mnie w domu jakiś tego typu badziew leci, od którego neistety się uciec nie da i trzeba słuchać, ale jak mówię to disco polo jest okropne i dla mnie ono nawet mało pod muzykę podchodzi:D

Pienta, tak jest, atakuję CIę non stop, tylko o tym myślę od rana do nocy i to jest moim celem. Tak, wmawiaj sobie, że masz rację, ja już przestaję zaprzeczać bo to nie ma najmniejszego sensu.
Mam tylko małe pytanko - może przestaniesz w końcu zachowywać się jak gimbaza o której wspominałeś? Ciągły płacz, że Cię atakuję jest już naprawdę śmieszny:))
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Mam tylko małe pytanko - może przestaniesz w końcu zachowywać się jak gimbaza o której wspominałeś? Ciągły płacz, że Cię atakuję jest już naprawdę śmieszny)

Nie wspomniałem w żadnym swym poście o żadnej gimbazie !
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Eh...i mi wbiliście fazę na "erę disco" i od wczoraj katuję:)

A tak przy okazji przypomniał mi się jeden z moich ulubionych utworów:
[video=youtube;KXewIR7Y7cc]http://www.youtube.com/watch?v=KXewIR7Y7cc[/video]

Oczywiście tylko i wyłącznie w tej wersji!
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Don, dlaczego tylko ta wersja?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

A tak szczerze, to tę wersję pamiętam od dziecka. A jak widzę One Direction, to mnie coś strzela...zupełnie nie trawię ich:) Innych wersji są tysiące, ale jak dla mnie oryginał zapadł najlepiej w pamięć.


PS: Choć, w sumie, to jeszcze wykonanie Kristen Bell do mnie trafiło swego czasu...a może to sam Kristen tak na mnie działała
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Y.M.C.A to jest utwór, którego większość osób nie jest w stanie strawić...ot, taka już jego przypadłość. Jednak, jak ktoś puści na jakiejś imprezie/weselu, to od razu jest wielki hałas i wszyscy "tańczą" wykonując te charakterystyczne ruchy:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Y.M.C.A to jest utwór, którego większość osób nie jest w stanie strawić...ot, taka już jego przypadłość. Jednak, jak ktoś puści na jakiejś imprezie/weselu, to od razu jest wielki hałas i wszyscy "tańczą" wykonując te charakterystyczne ruchy:)

a mi się akurat podoba:D Nie jest takie złe, rytm ma dobry i dlatego ma to coś w sobie, że się nie wyłącza po chwili:D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

A takie narzekania były z Twojej strony narzekania na disco
smiley_emoticons_biggrin.gif


PS: Tak wiem, że czepiam się słówek, ale nie lubię, gdy ktoś myśląc o DP skraca sobie do samego D i po nim jedzie, jak po łysej kobyle.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

No dobra, mój błąd mały. ogólnie nieznoszę Disco Polo, za zagranicznymi też nie do końća przepadam ale nie są takim dnem jak nasze "hity"
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Hehe...problem jest tylko taki, że Disco Polo, to jest gatunek muzyczny powstały w Polsce w latach 80', a największe triumfy święcił chyba jakoś w połowie lat 90' Tak mi się podstawówka przypomina...wtedy tego było wszędzie pełno :) Sama nazwa też to sugeruje w sumie...także za granicą raczej nie spotka się takiej muzyki. Za granicą, to jedynie Disco Italiano i Euro-Disco...jakby nie patrzeć wywodzi się to wszystko w jakiś sposób z muzyki Disco, ale tworzy osobny gatunek muzyki.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Mnie tam w sumie historia mało jara:D słucham co lubię i mam jakieś określone zdanie na temat określonych rodzajów muzyki;D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Hehe...ja się swego czasu, jakoś pod koniec gimnazjum, początek liceum zacząłem interesować się muzyką trochę szerzej. Chciałem się dowiedzieć, co się z czego wywodzi i jak powstało. W sumie minęła mi szybko taka fascynacja, bo tych gatunków muzyki jest tyle, że bardzo ciężko wszystko ogarnąć. A ja w tamtych czasach byłem raczej skupiony na grze w piłkę i nauce
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

hehe mnie jedynie ciekawi dlatego jest tyle Babilonu w reggae, jeszcze nikt nie odpowiedział m na to pytanie a jak szukałam n necie to jedynie teksty, że babilon upadłe miasto itd.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Ooo...a tego, to niestety nie wiem. Nawet sobie z tego sprawy nie zdawałem, bo reggae to w ogóle nie moje klimaty, choć poznałem osobiście kilku wykonawców swego czasu jak kumpela ze studiów słuchała i umawiała się z jednym takim przez jakiś czas, a mnie zaprosili na pierwszą w życiu, pewnie ostatnią, imprezę w tych klimatach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Kiedyś słuchałam, do dziś zdarza się, że włączę jakiś fajny kawałek.
Od pewnego czasu zdecydowanie wolę rmf classic :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

hahaha rmf wszechstronna muza:d

Skoro słuchałaś tego, to powiedz skąd tyle Babilonu?:D
Don niestety nie zna odpowedzi, to może od CIebie się dowiemy?:d
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Wujek google daje dobry wynik wyszukiwania hasła: Babilon w reggae.

Może tutaj zawarta informacji Ci wystarczy?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Jaką muzykę lubicie?

Noooo tyle mi wystarczy, dziękuję serdeczeni za podanie mi tego. Kiedyś jak przeszukiwłam neta to nie trafiłam na tą stronkę niestety.
 
Do góry