Kalidon Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: Kalidon Party

Przynajmniej 20% graczy jest na tym swiecie po to,aby zarobic zloto na targu i to juz sie zmieni tak bedzie na kazdym swiecie zegraczy bedzie kolosalna ilosc(przez miesiac) i surki na targu.
O ile mowisz otym ze za duzo wystawiaja surke za zloto.

Mnie bardziej zastanawia kto tak cały czas tą surkę kupuje? no i po co jej tyle :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Kalidon Party

Ale fakt, faktem, że ten kurs jest okropny. Na poprzednich światach w peirwszym dniu znacznie mniej surki chodziło za 10 golda.
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Kalidon Party

Mnie bardziej zastanawia kto tak cały czas tą surkę kupuje? no i po co jej tyle :)

po to że ktoś chce dziś miec już 2 miasta i cwaniaczyć jak niejeden na nowym swiecie a za 2 miechy walnie szaraka a nawet wcześniej...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalidon Party

Ciekawe jak Inno wyjdzie na tym za jakiś czas
niegdyś etatowi klienci ( złotnicy ) dziś nie wydają ani złotówki lub wydają znacznie mniej
kto teraz kupuje złoto ? chyba ktoś kto nie przejmuje się kosztami lub jakiś niedoświadczony gracz który nie wie że można tak złoto dostać
także korzystajcie póki można bo w moim odczuciu ten handel dla inno to strzał w stopę

a co do wysokich to jak ktoś chce zarobić to przebija stawkę inaczej się nie zarobi za dużo jest osób które chcą skorzystać ze startu świata także jutro już pewnie 3k będą chodzić z resztą ja już takie oferty daje bo inaczej ciężko tu coś zarobić
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Kalidon Party

no własnie, ja nigdy nie oszczedzałem na grze. Teraz nie mam potrzeby kupowac bo golda handluje i mam go za free. Ale to nie mój interes tyllko inno.

Ja tam jestem po prostu pod wrażeniem ile ludzi kupuje surkę - nigdy bym nie pomyślał że to są takie ilości
 
Odp: Kalidon Party

skoro jest handel to ktoś to złoto musi kupować skoro interesy cały czas się kręcą , a inno na tym ma niezły zysk :)
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Kalidon Party

Mnie bardziej zastanawia kto tak cały czas tą surkę kupuje? no i po co jej tyle :)

Teraz surka za zloto,czas budowy za zloto i osobiscie jesli bym chcial to na nowym swiecie postawie miasto na max w jeden dzien.
Ale jak pisze Gravi-NT ze beda szybko mista kolejne a po czasie i tak beda szaraki.
Chyba 8 poziom senatu budowal mi sie jakos 50min czy jakos tam.
Mam 11 zlota wystawilem 1k srebra za 15 golda,zeby miec na jedno skrocenie,ale nikt niechce:(
20 pozycja jest bez zadnego zlota i do tego 3h mnie bylo:)
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Kalidon Party

Inno chociaż raz poszło w dobrym kierunku wg. mnie bo kiedyś tej opcji nie było, więc wygrywali zlotnicy którzy mieli full hajsu, niby fakt ze surki można za złoto kupować ale są 2 strony tego medalu. Bo ktoś kto nie może sobie pozwolić na kupno złota chociażby na premke, teraz ma ta możliwość. Pomysł jak najbardziej trafiony, ale ceny powinny być w jakimś stopniu unormowane, czyli załóżmy że 500 surki to minimum 10 złota, 1000 surki minimum 20 złota etc. Bo póki co to Ci którzy mają złoto, wykorzystując chwile dają swoje ceny, zanizajac ceny rynku, a przez to przeciętny Kowalski, musi się dostosować do ceny rynku, nie mając przez to praktycznie żadnego zysku (porównując do kosztów skracania przy 10 poziomie senatu). Teraz jest tak, że zanizyli masakrycznie ceny na rynku, gdzie to dopiero początek świata. A na początku nie powinno czegoś takiego być, bo ktoś kto kupi 40k złota, może w ciągu 7 godzin rozbudować miasto do około 2,300 pkt (tak jak top1 tego świata).
Robin / Asia - jeśli to czytacie, to możecie uznać to za propozycje. Bo to co tutaj się wyprawia to serio, nie idzie tego uznać za grę fair p(l)ay ;) Ciesze się ze taka opcje wprowadziliscie ale to chyba nie tak miało być ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Kalidon Party

Inno chociaż raz poszło w dobrym kierunku wg. mnie bo kiedyś tej opcji nie było, więc wygrywali zlotnicy którzy mieli full hajsu, niby fakt ze surki można za złoto kupować ale są 2 strony tego medalu. Bo ktoś kto nie może sobie pozwolić na kupno złota chociażby na premke, teraz ma ta możliwość. Pomysł jak najbardziej trafiony, ale ceny powinny być w jakimś stopniu unormowane, czyli załóżmy że 500 surki to minimum 10 złota, 1000 surki minimum 20 złota etc. Bo póki co to Ci którzy mają złoto, wykorzystując chwile dają swoje ceny, zanizajac ceny rynku, a przez to przeciętny Kowalski, musi się dostosować do ceny rynku, nie mając przez to praktycznie żadnego zysku (porównując do kosztów skracania przy 10 poziomie senatu). Teraz jest tak, że zanizyli masakrycznie ceny na rynku, gdzie to dopiero początek świata. A na początku nie powinno czegoś takiego być, bo ktoś kto kupi 40k złota, może w ciągu 7 godzin rozbudować miasto do około 2,300 pkt (tak jak top1 tego świata).
Robin / Asia - jeśli to czytacie, to możecie uznać to za propozycje. Bo to co tutaj się wyprawia to serio, nie idzie tego uznać za grę fair p(l)ay ;) Ciesze się ze taka opcje wprowadziliscie ale to chyba nie tak miało być ;)

Ja się z Tobą nie zgodzę. To co jest teraz to istna głupota. Nie dośc że możesz sobie kupic surkę to możesz od razu za nia kupic co chcesz i od razu ją miec - wyobrażasz sobie to??

chcesz miec pare ogni - masz
chcesz miec pake birem - masz
chcesz rozbudowac od razu całe miasto - masz

wystarczy by chetni byli co chcą zarobic trochę godla

tak naprawdę brakuje tylko opcji - kupowania wygranej - pewnie INNO nie wie za jaką sume wystawic taką opcje :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a robin i asia to sorki ale nic tu nie może - jedynie co może to wysłać nas na urlop.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalidon Party

Inno chociaż raz poszło w dobrym kierunku wg. mnie bo kiedyś tej opcji nie było, więc wygrywali zlotnicy którzy mieli full hajsu, niby fakt ze surki można za złoto kupować ale są 2 strony tego medalu. Bo ktoś kto nie może sobie pozwolić na kupno złota chociażby na premke, teraz ma ta możliwość. Pomysł jak najbardziej trafiony, ale ceny powinny być w jakimś stopniu unormowane, czyli załóżmy że 500 surki to minimum 10 złota, 1000 surki minimum 20 złota etc. Bo póki co to Ci którzy mają złoto, wykorzystując chwile dają swoje ceny, zanizajac ceny rynku, a przez to przeciętny Kowalski, musi się dostosować do ceny rynku, nie mając przez to praktycznie żadnego zysku (porównując do kosztów skracania przy 10 poziomie senatu). Teraz jest tak, że zanizyli masakrycznie ceny na rynku, gdzie to dopiero początek świata. A na początku nie powinno czegoś takiego być, bo ktoś kto kupi 40k złota, może w ciągu 7 godzin rozbudować miasto do około 2,300 pkt (tak jak top1 tego świata).
Robin / Asia - jeśli to czytacie, to możecie uznać to za propozycje. Bo to co tutaj się wyprawia to serio, nie idzie tego uznać za grę fair p(l)ay ;) Ciesze się ze taka opcje wprowadziliscie ale to chyba nie tak miało być ;)


nie wyrzym na pewno nie chcieli takiej sytuacji jaka jest teraz , wprowadzili handel surką bo liczyli że złotnicy będą kupować jej więcej na następnych światach by rozwijać się jeszcze szybciej no a mając surkę nieograniczoną można już wszystko
lecz nie przewidzieli chyba tego że ci złotnicy którzy ich utrzymywali sami korzystają z handlu i już złota nie kupują
także tak dla gracza który nie kupował złota np. mnie to świetna okazja by je dostać i to jeszcze za darmo a dla Inno fatalny interes
no ale będą mieć nauczkę i może wprowadzą coś lepszego na pocieszenie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalidon Party

Dokładnie ja na Barissie w dwa dni ponad 100 golda zarobiłem. Teraz mam "premke" chociaz nigdy na grepo złotówki nie wydałem. I jaki teraz dla tego Kowalskiego jest sens płacic co miesiąc 50zł jak może 2h posiedzieć dłużej i ma tego golda ile chce. Inno wyładowuje sobie cały magazynek w stopę. I tera targ się całkowicie rozpadł. Bo poco bogacz ma płacic za 10k drewna 10k kamienia jak moze 20 golda?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Kalidon Party

Siemka, gra tu jeszcze ktoś ze starych graczy czy juz emeryturki ?:-D Jest troszke czasu wiec można pograć
 

DeletedUser

Guest
Odp: Kalidon Party

zależy o kogo pytasz :) Mojżeszku Bobry :>?
 

DeletedUser25020

Guest
Odp: Kalidon Party

Ten świat to będzie miazga :D Jak widzę te ekipy z innych światów huhu ^^ nie mogę się doczekać końca ochrony :)
 
Do góry