Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

Po prostu jak takie chorągiewki jak ty z grepo znikną stworzy się lepsza społeczność :)
Co raz zrobiłeś na tej grze będzie się ciągnąć za tobą na wszystkich światach :)
Nie chciał bym takiego gracza mieć w sojuszu kto wie może zmieni barwy i zacznie lać kolegów ?
Ogólnie to jeszcze gratuluje odpisywania sobie samemu 2biegunówka się odpaliła ?
 
Po prostu jak takie chorągiewki jak ty z grepo znikną stworzy się lepsza społeczność :)
Co raz zrobiłeś na tej grze będzie się ciągnąć za tobą na wszystkich światach :)
Nie chciał bym takiego gracza mieć w sojuszu kto wie może zmieni barwy i zacznie lać kolegów ?
Ogólnie to jeszcze gratuluje odpisywania sobie samemu 2biegunówka się odpaliła ?
Chorągiewki? Chłopie co ty o mnie wiesz?W zasadzie nic ,i ty się o mnie wypowiadasz, raz graliśmy raz zrobiłem błąd,fakt nie raz już się do tego przyznałem, Xd
 
Chorągiewki? Chłopie co ty o mnie wiesz?W zasadzie nic ,i ty się o mnie wypowiadasz, raz graliśmy raz zrobiłem błąd,fakt nie raz już się do tego przyznałem, Xd
Hmm no spoko i co teraz?
To jak kogoś sprzedasz raz to jest git ?
Albo się sprzedałeś albo nie nie ma przepraszam i wszystko załatwia :p
Wiem o tobie tyle że ręki bym nie podał a na ciebie napluł i kończ tą dyskusję nie masz nic na usprawiedliwienie.
 
Hmm no spoko i co teraz?
To jak kogoś sprzedasz raz to jest git ?
Albo się sprzedałeś albo nie nie ma przepraszam i wszystko załatwia :p
Wiem o tobie tyle że ręki bym nie podał a na ciebie napluł i kończ tą dyskusję nie masz nic na usprawiedliwienie.
O mnie,? Dzieciaku skończ sam co zacząłeś chyba że od tego patrzenia ciągle w monitorek jakaś żyłka ci poszła, ja sprzedałem? gdyby to było w realu... to byś inaczej gadał,z resztą kto że mną grał to u tak wie że zawsze gram do końca, choćby nie wiem co, właśnie po akcji na dimale, więc ...........................
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry