Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

Wy też pisaliście o podbijaniu ponętnych miesiąc temu gdzie też mało osób grało, bo woleli złom robić :rolleyes:
Nie wiem czy my, ale na pewno nie ja.
W każdym bądź razie nie wiem czy podbiliście jakieś miasto od gracza który aktywnie grał czy tylko szarki albo Ci co puścili kiere? Wiem że takie są najłatwiejsze. Po prostu pytam z ciekawości.
Ja się nie podniecam np, słabo to wyszło dkay ceramiki, myśleliśmy że dotrwają do końca ale coś w ,, środku,, chyba zawiodło
No tak, zawiodło. Każdy to był "polecany" gracz albo kogoś znajomy. Potem tak z 30-40% sojuszu grała tylko pod siebie, kolejne 30% budowało domki i nic więcej, a reszta coś grała wspólnie więc ciężko było żeby to się nie posypało. Tym bardziej że jedne z aktywniejszych skończył, drugi walnął szare, psycha siadła, aktywniejsi po odpalali urlopy i tak w sumie sobie wegetujemy od 2-3 tygodni
 
Nie wiem czy my, ale na pewno nie ja.
W każdym bądź razie nie wiem czy podbiliście jakieś miasto od gracza który aktywnie grał czy tylko szarki albo Ci co puścili kiere? Wiem że takie są najłatwiejsze. Po prostu pytam z ciekawości.

No tak, zawiodło. Każdy to był "polecany" gracz albo kogoś znajomy. Potem tak z 30-40% sojuszu grała tylko pod siebie, kolejne 30% budowało domki i nic więcej, a reszta coś grała wspólnie więc ciężko było żeby to się nie posypało. Tym bardziej że jedne z aktywniejszych skończył, drugi walnął szare, psycha siadła, aktywniejsi po odpalali urlopy i tak w sumie sobie wegetujemy od 2-3 tygodni




Chłopaki zrobili akcje na gracza top1.Ten widząc bunty w połowie miast walnął szare po czym ty wchodzisz na FO i piszesz, ze goście nie podbili nikomu aktywnemu miasta tylko szaraki xd
 
No jak chcesz być szczegółowy to policz połowę z tego
1659179943951.png
Nadal nie jest źle, My z rozbiórek graczy którzy przeszli do Was, Wy z rozbiórek graczy, którzy puścili kiere. Nie widzę dużej różnicy.
 
No jak chcesz być szczegółowy to policz połowę z tego
View attachment 14718
Nadal nie jest źle, My z rozbiórek graczy którzy przeszli do Was, Wy z rozbiórek graczy, którzy puścili kiere. Nie widzę dużej różnicy.
No ja widzę, bo czym innym jest wysyłanie kolonów na puste miasta, a czym innym wbicie buntów w 50 miastach obstawionych deffem co doprowadziło do wczorajszych szarych między innymi.
 
No ale nikt nie mówi, że to nie nasi gracze puścili kiere czy szare walneli. Dyskusja jest o statystykach to mówie, że i tak nie wygląda to najgorzej
No staty nadal dla was słabo wyglądają. Poza miastami osób które oddały wam miasta (zmieniały sojusz, a nie odpuszczały "bo za daleko żeby bronić") to nie będzie więcej niż z 10 przejętych (lub bardzo zbliżona ilość).

Statystyki dodatkowo wykazały, że po pierwszej rozpisanej akcji na ceramikę dahrek strzelił szare, a fooli tez ładnie darmóweczki zaczą rozdawać xd
Screenshot_20220730-131739_Chrome.jpg
 
Do góry