Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

Miło się grało szkoda ze tak szybko nie które sojusze odpadły ale cóż wiadomo serwer wakacyjny cudów się nie spodziewajmy:) u nas ogrody są:) a jak tam u was Latania 6-7 rano ? :) wiadomo ktoś wygra ktoś przegra ale koronki brak będzie
 
Myślałem ze dobrze liczę może nie umiem :) :) ale na moje 16 h to 57600 s skrót kosztuje 550 s fakt 104 skróty słaby z matmy jestem:(
 
Ale skąd 16h xd
Ehh masz Ciebie o takie coś bym nie podejrzewałem jak skąd liczysz czasy czy tylko slesz sure w ciemno i skracałeś?Xd tak podejrzewam na gotowca wszystko miałeś:) odpowiadając Ci na pytanie..skąd to 16 h jest to czas różnicy między wami a nami jak postawiliście latarnie na 9 lvl :) tyle mieliśmy starty na starcie do was
 
Ehh masz Ciebie o takie coś bym nie podejrzewałem jak skąd liczysz czasy czy tylko slesz sure w ciemno i skracałeś?Xd tak podejrzewam na gotowca wszystko miałeś:) odpowiadając Ci na pytanie..skąd to 16 h jest to czas różnicy między wami a nami jak postawiliście latarnie na 9 lvl :) tyle mieliśmy starty na starcie do was
Latarnia nasza - sobota wieczór
Latarnia wasza - poniedziałek wczesne popołudnie
no nijak mi 16h nie wychodzi :)
 
Do góry