League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

W jakich grach się gustujesz?


  • W sumie głosujących
    60
Status
Zamknięty.

DeletedUser7800

Guest
Odp: ranked

Ja w łatwych grach zawsze wbijam się na koniec na platformę przeciwnika (najłatwiej Fizzem)...
 

DeletedUser

Guest
Odp: ranked

Ej, chcialbys obejrzec filmik z Nasusem? :)

A co do tematu: 93 procenty graczy uwaza, ze jest PRO. W takich przypadkach system Riot wymierza im mocniejszych :cool: + Tacie brakuje juz do 30 lvla 500 pkt doswiadczenia, a ja nie moge zalozyc nowego konta, bo sie zniszczyl laptop ;(
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: ranked

Kiedy twój tata wbije 30 lv nastaną mroczne czasy:D

Ale szczerze, za przegraną przed 30lv powinni odejmować pkt doświadczeniaXD
Bo niektórzy mają z 600 porażek i 30 lv;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: ranked

Wedlug Ciebie to dlaczego?

Ja znam takiego nooba co ma 30 lvl i nigdy zadnej gry nie wygral :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: ranked

A moj tata o drugiej w nocy zamula w lola do tej pory, wygral dzisiaj 3 rankedy :D To dla niego wielki sukces :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Moj tata pisze do mnie dzisiaj Report Lux? :D i takie pytanko: czy ty tez piszesz skroty, noob, ks, annie retard?
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Moj tata pisze do mnie dzisiaj Report Lux? :D i takie pytanko: czy ty tez piszesz skroty, noob, ks, annie retard?

W każdej grze w której jest osoba, przez którą mój team przegrał (przez to, że ten ktoś jest debilem) taki typ się paru ciekawych faktów o sobie:d Jak by każdy tak robił może nooby skasowały by lola;_;
 

DeletedUser

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Kto to retarder?

Gdybym mogl dzisiaj wcale zagrac, to bym jeszcze pogral wraz z Dravenem. A jesli o to, to: look at my stats, moj nick to miss forytune.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Retard? najprościej powiedzieć, że to... [ciach] ktoś opuźniony.

//Proszę zważać na slowa, jest to forum publiczne//Elastynka

dobshe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Mozesz to napisac mi na gg lub mnie zaprosic i napisac, bo ktos Cie zacenzurowal. Dzisiaj jeszcze zagram i na tym koniec ;)
 

DeletedUser21771

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Gra jest ogółem fajna, aż do czasu kiedy się nafeeduje statami 1/10 i mówisz, że to twojego temu wina.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

nawet z nafeedowanymi da się wygrać :)
Często jak gramy mamy o wiele więcej dedów niż przeciwnik ale daje się radę:D Kiedyś było po stronie naszej(mojej i znajomych) ponad 100 dedów a killi z 70 i wygraliśmy. wtedy jest najlepsza zabawa,
 

DeletedUser

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Nom, a jak sie nafeeduje to trzeba mowic: Dam rade, nie zdenerwuje mnie zaden noob team, zawsze jak moglem to sobie pisalem, a taki jeden gracz mi odpisal:
Ropi (to moj skrot) :D - Nie wazna jest wygrana, wazna jest fajna zabawa i idealna ;)

Jak mialem jeden team - ladnie to zaplanowali, wszyscy feedowali Nasusa, a on na mnie nie zwracal uwagi to specjalnie walilem sie o wieze dravkiem, a jak przychodzily minionki to z nich sie leczylem :) tak wygralem walke z innymi

ps: ta walka byla z 10 lvl'ami to spoko.
 

DeletedUser

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Ostatnio zaczalem znowu grac, fajnie sie gra, 23 lvl zara bedą rankedy:D Moje miny to Leblanc i Hecarim:D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Nasus lepszy :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

Nasus cisnie z Q, Jinx z W, natomiast Shen na Ultra Rapid Fire z E, a Diana z R.

To sa 4 mocne osoby na URE.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

tylko nasus by cisnął potrzebuje się nastakować :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

A ile miałaś tej mocy od Nasusa? Ja 1003 :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry