League of Legends (LoL) - Temat zbiorczy.

W jakich grach się gustujesz?


  • W sumie głosujących
    60
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp+: ranked

ja zawsze gram rankedy masterem yi, w przypadku trynda, podacie mi swoje nicki?
 

DeletedUser

Guest
Odp: ranked

@suchar25

Dlatego jak przeczytasz mojego posta jeszcze raz, to zobaczysz, że piszę tylko o wygranej bota (rozumianego jako adc + sup vs adc + sup na jednej z trzech linii)

A większy elohell jest obecnie w platynie, przynajmniej słuchając moich zaufanych ludków.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: ranked

Ok, wyskoczyłem do przodu:p

A jak wam się podoba nowy champion: Yasuo?
 

DeletedUser

Guest
Odp: ranked

Całkiem ciekawy. Mocny w dobrych rękach... jak większość postaci. Na pewno viable.
[video=youtube;nWnXTVYGTkI]http://www.youtube.com/watch?v=nWnXTVYGTkI[/video]
Ale nie grywam nim. Od kilku miesięcy generalnie mało w to gram.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: ranked

Yasuo jak każda nowa postać, na początku mało kto umie nią grać i obrywa porządnie, po jakimś czasie okazuje się, że ta postać jest tak OP, że jest banowana na każdym rankedzie, i po jakimś czasie, ją popsują tak, że każdy o niej zapomina i nie jest grana.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: ranked

...a potem znowu dostaje buffa i jest już normalna:)

Mój kolega nim gra... delikatnie mówiąc mu nie idzie:) No, ale dam mu trochę czasu szczególnie, że sam nie gram takimi champion,ami :p
A sam niedawno kupiłem Heimerdinger,a haha znalazłem kolejnego bohatera, baaardzo w moim guście^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: ranked

Tak! Mam jinx! :3 Szczesliwa ta 14, hehe :D Nic zlego jeszcze w zyciu sie nie wydarzylo, odkad mam najlepsza Jinx, ktora kocham.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: ranked

no nie powiem, Jinx jest dobra, no ale nie przesadzajmy :D nie jest nie do pokonania :D
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: ranked

W odpowiednich rękach wszystko jest nie do pokonania:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: ranked

ja gram tak, zeby bylo zawsze 2-1-2 musialem kiedys wziac Annie pod topa, bo oni mi kazali :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: ranked

Koreańczycy powoli masterują Yasuo...
[video=youtube;QKs99BVHJaQ]http://www.youtube.com/watch?v=QKs99BVHJaQ[/video]
 

DeletedUser

Guest
Odp: ranked

Yasuo jest najgorszy :) Bardzo mi sie nie podoba i jego czary sa do niczego :D. I tak teraz zamierzam kupic lee :) Super jest :D
 

DeletedUser77

Guest
Odp: ranked

No to pewnie przy następnym patchu Yasuo będzie znerfiony skoro Koreańczycy już go tak opanowali :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: ranked

Mam zabawe. Zwyciezca zagra ze mna rankeda :D

Podaj chociaz 3 bohaterow ktorych wg Cb moga znerfic. :)

Strzelam, ze:
Yasuo
Tristana
Caitlyn
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: ranked

Ja tam czekam na Ao Shin,a:) Ciekawi mnie o co chodzi z tym uniwersalnym kształtem itp. Albo co będzie robić jego ulti, bo kolejnej trąby powietrznej robiącej to co inne nie potrzebujemy...
ao_shin_by_kyriadori-d6lrk05.png

ASAS_PL.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: ranked

Podzielilem konto z bratem w tej grze ... niech chłopak sie cieszy.

Niech nie oslabiaja Yi'ego, bo juz go przerobili na babsztyl, osobiscie tylko lepsze Q
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: ranked

Jak tam idzie kariera lolowcą :D ?

Ja mam zamiar wejść do silvera bo ferie mi się zaczęły^^ (kpina 8/10 rankedów i brąz II)...
Znalazłem nowego ciekawego bohatera---> Fizza niestety na 2/4 rankedów ma bana a na 1/4 ktoś mi go zabierze co sprawie, że mam ochotę rzucić laptopem o ścianę....... lub w ludzi, którzy mi uniemożliwiają nim grać ;D
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: ranked

Rozumiem Cie:c dzisiaj miałem największego retarda w tym sezonie;_; Nasus, który nie był trollem tylko niezwykle nieutalentowanym noobem
Miał 0:13 pod koniec gry. Nigdy nie zszedł z topa. 10 razy zabił go jax. 3 razy padł na gankach.

Za taką grę powinna być kara finansowaXD
 

DeletedUser

Guest
Odp: ranked

A skoro mowa o Nasusie, to moj tata grajac w League of Legends to jak przegrali, a Nasus byl w druzynie taty to on tanczyl :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry