Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

a lec sobie, tylko pamietaj jutro szkółka :)

Musisz się wyspać, już nie będziesz atakować o 3 :D

Zawsze możesz postarać się kolona wbić, chociaż chyba za dużo wymagam hehe :) Graduj dalej, to nie u nas szare lecą :p
 
No gracze nowego pokolenia gradowanie i siedzenie tylko za murkiem i nie widza w tym nic złego.Ja mam inne spojżenie na gre grad i błyski sa dla mnie mało honorowe. Plus inne akcje z okłamywaniem graczy. Zapamietaja was gracze nie jako top graczy tylko za murarzy którzy sie wybili na słabych terenach i jak kolega dał zaproszenie na swoje tereny i je przyjelismy to co zrobił postawił murki he he.
Zeby nie było mozna grac na murkach jest taka opcja ale ta cała otoczka która robicie wkoło siebie ta arogancja to mnie śmieszy. Tylko murek was ratuje bo cofki po 5 minut nie wycofywanie wojska.Ale jesli waszemu sojuszowi pasuje ze maja takich graczy to co mam powiedziec. Myslałem ze nauczycie młodszych graczy ładnej gry ale sie myliłem powodzenia na dominacji
 
Poza
XD dziwne czasy nadeszły, ze ludzie ktorzy są 130 na swiecie i nic swoją obecnoscią nie wnosza sie odzywaja
w kazdej twojej wypowiedzi czy to na grze czy tu pokazujesz ze nie masz szacunku do innych graczy, Akurat temu graczowi chciałes podbic miasto i jakos nie pykło. Miej troche pokory i szacunku do innych. Chcesz gradowac graduj fejkuj to nie nasz poziom .Były fajne ustalenia kazdemu pasowały. Dlaczego mam gradowac kogos innego od was bo ty latasz- nie nie bedziemy tacy.
 
No gracze nowego pokolenia gradowanie i siedzenie tylko za murkiem i nie widza w tym nic złego.Ja mam inne spojżenie na gre grad i błyski sa dla mnie mało honorowe. Plus inne akcje z okłamywaniem graczy. Zapamietaja was gracze nie jako top graczy tylko za murarzy którzy sie wybili na słabych terenach i jak kolega dał zaproszenie na swoje tereny i je przyjelismy to co zrobił postawił murki he he.
Zeby nie było mozna grac na murkach jest taka opcja ale ta cała otoczka która robicie wkoło siebie ta arogancja to mnie śmieszy. Tylko murek was ratuje bo cofki po 5 minut nie wycofywanie wojska.Ale jesli waszemu sojuszowi pasuje ze maja takich graczy to co mam powiedziec. Myslałem ze nauczycie młodszych graczy ładnej gry ale sie myliłem powodzenia na dominacji
ty naprawde jestes kompletnie odklejony xD ja i błyski? poważnie? wy mi rzuciliscie na tym swiecie tego 100x więcej niż ja wam i jakbym chial to moglbym poszukac rapków, ja wole wam wioski burzyc xD błyski to są dla słabych ludzi waszego pokroju ktorzy nie potrafią nawet zgradowac i cos tam się pultają nieustanie. Masz typie 26 miast XDDD 26 MIAST XDDDD i ty cos sie odzywasz do mnie czy kogokolwiek innego chcesz uczyć jak grac xD potrenuj, sprobuj mnie dosięgnąc a jak juz ci sie uda wbic top no juz powiedzmy nawet 30 to może pogadamy xD
 
Tylko smietniki lataja z gradem i fejkami ha tfuu takim ścierką :D
no fejkami tak, gradem nie lol xD jak ktos nie potrafi sie obronic przed gradowaniem no to nie może być to nikt wartosciowy xd jak komus psycha siądzie od gradowania jak juz nie jednemu z atałaszów no to co? mam sie smucic? jakis desant na 45 zrobili a potem "ustalenia", że gradować nie można no kto to slyszał xD surą daleko to grad działa 10x lepiej na to xd było na 45 nie przyłazic bt nie było gradu xd
 
po pierwsze ustalenia mielismy wczesnie przed desantem- po drugie ani razu mnie nie trafiłes za to ja ciebie wiele razy.Nie ilosc miast swiadczy o poziomie gry to raz . Dodajesz rapek z gruzowanania palika plus masz cały czas właczony bot od klikania zaklec wejde na gre to moge dodac rapki jaki jestes mocny i tracisz pełne paki offa dodaj taki choc 1 ze mna. Jesli juz chcesz sie bawic w rapki, Nie uwazam sie za topke bo duzo czasu na grze trace na inne rzeczy jak ogarnianie sojuszu. Zreszta nie bede sie tu z toba bawił w dyskusje bo szkoda mojego czasu. Szanuj graczy nie wazne czy to zieloni czy czerwoni
 
po pierwsze ustalenia mielismy wczesnie przed desantem- po drugie ani razu mnie nie trafiłes za to ja ciebie wiele razy.Nie ilosc miast swiadczy o poziomie gry to raz . Dodajesz rapek z gruzowanania palika plus masz cały czas właczony bot od klikania zaklec wejde na gre to moge dodac rapki jaki jestes mocny i tracisz pełne paki offa dodaj taki choc 1 ze mna. Jesli juz chcesz sie bawic w rapki, Nie uwazam sie za topke bo duzo czasu na grze trace na inne rzeczy jak ogarnianie sojuszu. Zreszta nie bede sie tu z toba bawił w dyskusje bo szkoda mojego czasu. Szanuj graczy nie wazne czy to zieloni czy czerwoni
no daj rapek jak mnie trafiles
 
to nie jest moje wojsko ja nigdy tam tirem nie robiłem -ale rapek jest wiec trzeba przyjac ze moje/ z kiedy to jest to znajde i pokaze ze nie moje wojo- ktos mi wstawił i nic nie powiedział. Mój tylko bohater
 
Do góry