[Naprawiony] Misje wyspowe

  • Rozpoczynający wątek Aaray
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Od rana do ok. 14 była jedna teraz 0. To jakiś błąd?

Pkt mam poniżej 10k, 0 uruchomionych lub nieodebranych nagród.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wyspowe

Proponuję opisać ci dokładnie takowy błąd bo ja nie wiem o co chodzi:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wyspowe

Wczoraj ok godziny 14/15 miałam zero misji wyspowych (tzn. żadna mi się nie wyświetlała).
Dzisiaj (jest ok.5:30) dalej mam zero misji. Nie mam żadnej włączonej tzn. w trakcie wykonywania lub ukończonej z nieodebrana nagrodą.
Punktowo jestem poniżej 10k więc powinny mi się misje pojawiać co 2h(tak jest na wiki) a nawet gdybym była powyżej 50k to i tak 4h dawno(i to kilkakrotnie minęły) a na wyspach dalej NIC.
 
Odp: Misje wyspowe

Akurat postanowiłam sprawdzić, czy naprawdę nie masz żadnej misji i... obecnie akurat masz jedną - poszukaj jeszcze raz :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wyspowe

Musiała się pojawić po 6-tej bo od ok. 14/15 do ok. 5:30(czyli ok. 13h) nie było ŻADNEJ.

EDIT(~12:30): Już chyba jest dobrze pojawiła mi się kolejna...

EDIT2(~15:30): Minęły 3h i 0 nowych misji...

EDIT3(~18:30): 0 misji, a podobno powinny mi się co 3h(od około godziny jestem powyżej 10k) pojawiać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Misje wyspowe

Problem już został zgłoszony do techników i obecnie pozostaje jedynie czekać, aż błąd ten zostanie naprawiony.
 

DeletedUser18925

Guest
Odp: Misje wyspowe

Mam ten sam problem mój świat to ITAKA Zrobiłem wczoraj dwie misje i żadnych nowych dziś to samo:(
LOL tak szybko to się nie spodziewałem już wszystko git:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wyspowe

U mnie 3 misje na samym poczatku ich pojawienia sie i od 3 dni nic. Znajomy po 5 dziennie. Co powoduje, ze zaczynam byc w tyle niby minimalnie ale zawsze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wyspowe

Chyba powinni wyłączyć je aż do naprawienia :(
 

DeletedUser12863

Guest
Odp: Misje wyspowe

sekunda

w tym momencie mam to samo mam 50 miast i 0 misji,natomiast kolega 4 miasta i na 4 wyspach po 2 misje - ????
ale nie o to kaman
skoro trzoszkę się Wam potegowało,czemu jedni mają coś , a inni nie ?
chodzi o misje,w sumie mało mnie obchodziły,ale posłałem właśnie kilkanaście ataków a mam tylko 1 czar do wykorzystania - 30% silniejsze ataki...spoko jak bym miał misje miał bym na wszystkie ataki
gdzie tu jest sprawiedliwość ? w dodatku np wróg ma obronnych czarów +30% na wszystkie moje ataki - i co ?

masakra - nie że niesprawiedliwe bo nie bądźmy dziećmi
tyle tylko że INNOGAMES PL to nie jakaś gra planszowa za 5 zeta
chyba jak na taką markę powinniście nie tyle tylko co informować graczy odnośnikiem - "problem został zgłoszony do techników" co najzwyklej albo wstrzymać - albo naprawić,nie róbmy jaj z graczy

- - - Automatycznie połączono posty - - -
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wyspowe

Od dwóch dni tez nie mam misji i z tego co wiem to kilka osób w mojej okolicy równiez maja ten sam problem. Świat ITAKA.
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Misje wyspowe

one mi też zniknęły po dostaniu odznaczenia za 10 zrobionych i nie tylko mi
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Misje wyspowe

Spróbujcie zalogować się do gry przez Google Chrome, jeśli nadal nie otrzymacie misji, wylogujcie się i zalogujcie ponownie. Sprawdziłam konta osób, które pisały wczoraj i dziś i wszystkie powinny mieć w tym momencie aktywne misje - jeśli tak się nie stało, dajcie proszę znać, podając swój nick i świat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wyspowe

Naprawione:d Tylko nie wiem czy pomoglo napisanie tutaj czy zalogowanie sie do gry na innym komputerze:d. Ale dzialaja juz misje na kazdym kompie:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wyspowe

Zrobiłam relog, od zawsze jestem na chromie... misji 0.

Heraklion, nick taki sam

EDIT (~13;20): Zresetowałam łącze i się jedna pojawiła.
EDIT2 (~16:55): Chyba jest już dobrze... mam kolejną ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18917

Guest
Odp: Misje wyspowe

ja tam po napisaniu tutaj dostałem misję relogi były bo na innym necie czasem siedzę
 

DeletedUser12863

Guest
Odp: Misje wyspowe

Problem już został zgłoszony do techników i obecnie pozostaje jedynie czekać, aż błąd ten zostanie naprawiony.

by był sprawiedliwie gracze którzy nie mają w tej chwili(od kilku dni) misji - powinni dostawać przez "xxx" czas podwojoną,lub potrojoną liczbę misji,lub przez dłuższy czas,niż inni,którzy mają misje, :p
to było by chyba najsprawiedliwsze rozwiązanie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Misje wyspowe

A nie lepiej dostać nagrodę pocieszenia? ^^ J a mam 2 wyspy i wolne 0 w ekwipunku... a jeszcze 2 nagrody nie odebrane... przydadzą sie ale jeszcze nie teraz...
 

DeletedUser12863

Guest
Odp: Misje wyspowe

A nie lepiej dostać nagrodę pocieszenia? ^^ J a mam 2 wyspy i wolne 0 w ekwipunku... a jeszcze 2 nagrody nie odebrane... przydadzą sie ale jeszcze nie teraz...

kolega ma misję za misją
czemu jedni mają coś mieć a inni nie ? ok można i tak,tylko musi być jakiś powód - ok,błąd tech. spoko,więc czy zostanie nam to wynagrodzone w jakiś sposób ?
czy od tak "olane" ? :/
 

DeletedUser18948

Guest
Odp: Misje wyspowe

Ja też mam taki problem pierwszego dnia miałem pare misji od tego momentu nie mam ani jednej
świat Delfy i Gythium
 
Do góry