[Ulepszenie] Możliwość anulowania misji

  • Rozpoczynający wątek = ARES =
  • Data rozpoczęcia

Jak oceniasz zapotrzebowanie na takie usprawnienie?

  • Bardzo dobry pomysł.

    Głosy: 14 70,0%
  • Pomysł dobry ale nie każdemu się przyda.

    Głosy: 2 10,0%
  • Obojętne mi to.

    Głosy: 2 10,0%
  • Pomysł do bani.

    Głosy: 2 10,0%

  • W sumie głosujących
    20

DeletedUser

Guest
Witam,

Kolejne usprawnienie dotyczy misji wyspowych.

Obecnie:

1. Na wyspie pojawia się misja.
2. Jako gracz mogę uaktywnić misję wybierając sposób jej wykonania (i wybrać nagrodę).
3. Jako gracz mogę zmienić sposób wykonania misji (i deklarowaną nagrodę) za pomocą złota.
4. Jako gracz mogę wykonać misję tylko z wyspy na której znajduje się misja.
5. Jako gracz mogę wykorzystać nagrodę od razu lub schować ją do ekwipunku.
6. Jako gracz nie mogę anulować misji - muszę czekać aż sama wygaśnie.

Po zmianie:

1. Na wyspie pojawia się misja.
2. Jako gracz mogę uaktywnić misję wybierając sposób jej wykonania (i wybrać nagrodę).
3. Jako gracz mogę zmienić sposób wykonania misji (i deklarowaną nagrodę) za pomocą złota.
4. Jako gracz mogę wykonać misję tylko z wyspy na której znajduje się misja.
5. Jako gracz mogę wykorzystać nagrodę od razu lub schować ją do ekwipunku.
6. Jako gracz mogę też anulować misję - taka misja przepada.

Uzasadnienie:

Przy większej ilości miast na różnych wyspach może okazać się, że zablokuje sobie dostępne sloty misji o statusie "In Progress" (aktualny limit 4). Czasami mogę nie być w stanie wykonać misji (np. całe wojsko za granicą, całe wojsko wybite, nagła potrzeba wysłania surowców sojusznikowi etc.). Jako gracz chcę mieć w takiej sytuacji na anulowanie misji żeby odblokować sobie slot i móc wykonać inną misję na innej wyspie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość anulowania misji

Masz rację ale często zdarza mi się, że mam 3 misje "aktywne" ale zakończone. Nie mam ich gdzie schować ale nie chce też od razu zużywać. 4 slot blokuje mi misja, której nie mogę wykonać bo wojska/surowce mam zajęte a na nagrodzie średnio mi zależy (np. lojalność). W tym samym czasie mam misję na innej wyspie gdzie nagrodą jest chociażby prędkość wojsk, której na gwałt potrzebuje. Skoro i tak nie mogę wykonać misji w danym czasie to po co mam czekać aż wygaśnie jak sam mógłbym ją wygasić i skorzystać z misji, która da mi coś co potrzebuje w danej chwili.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Możliwość anulowania misji

Myślę że funkcja jak najbardziej przydatna, lecz myślę że inno jej nie wprowadzi ponieważ dali możliwość wymiany misji za 50 szt złota.
Głos za.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Możliwość anulowania misji

Bez wątpienia przydatne ,nieraz ,gdy masz rozrzucone miasta po całym morzu ,okaże się ,że jedna z misji wymagających np. ataku lądowego wyleci ci na wyspie z 2 miastami ogniowymi i 1 biremowym i ani rusz:(
Głos na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Możliwość anulowania misji

Myślę że funkcja jak najbardziej przydatna, lecz myślę że inno jej nie wprowadzi ponieważ dali możliwość wymiany misji za 50 szt złota.
Głos za.

Obawiam się, że możesz mieć rację ale wymiana nie zawsze równa się anulowanie. Wybór masz między dwiema nagrodami, gdzie żadna może nie być przydatna w danym miejscu (o wykonalności nie wspomnę co zauważył Bezimienny) :)
 
Do góry