Myonia party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24377

Guest
pewnie jakiś znak przychodzi teraz wyżalić się jak klapsy dostali zaledwie na lindosie bo walką tego nazwać nie można
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser24377

Guest
tutaj pełno ekip mówiło tak ;) Pisali mi nawet żeby iść z kaczątkami bo będzie mega ekipa, mega rada nieustraszona i serwer wygrany przed startem..
smiley_emoticons_hust.gif
miałem nie grać tam ale skoro tak mega miało być to zakotwiczyłem na dłużej, ale nuda nic po za tym
smiley_emoticons_candle.gif
 

DeletedUser

Guest
Skoro nie zamierzasz grać to po co tutaj piszesz? :). Na kalidonie chyba byłeś, grać razem nie gralismy bo z tak zadartym nosem byś mi oczy wydłubał.:)
Żadne multi nie zaglądam na forum prawie wcale ale jak widzę takie wypociny to można skomentować.
 

DeletedUser24377

Guest
Skoro nie zamierzasz grać to po co tutaj piszesz? :). Na kalidonie chyba byłeś, grać razem nie gralismy bo z tak zadartym nosem byś mi oczy wydłubał.:)
Żadne multi nie zaglądam na forum prawie wcale ale jak widzę takie wypociny to można skomentować.
nowe konto noname założyłeś i nicku nie potrafisz swojego dać tylko wymyślasz nowy. skoro o kalidonie piszesz to wiem po której stronie byłeś
smiley_emoticons_lol.gif
po co mnie tu wywołujesz? pisać mogę gdzie mi się podoba bo od tego forum jest
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser21146

Guest
Skoro nie zamierzasz grać to po co tutaj piszesz? :). Na kalidonie chyba byłeś, grać razem nie gralismy bo z tak zadartym nosem byś mi oczy wydłubał.:)
Żadne multi nie zaglądam na forum prawie wcale ale jak widzę takie wypociny to można skomentować.
Skoro razem nigdzie nie graliście to wybacz, ale nie nam zielonego pojęcia skąd wiesz jak Patryk wysoko nosa zadziera
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Plotki, pozory a może by tak przekonać się na własnej skórze?
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
Yyy, po co
smiley_emoticons_confusednew.gif
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser24255

Guest
idzie na ten świat jakaś zgrana grupa która wbija po kilku dniach? czy wszyscy na hura w pierwszy dzień? :D
 

DeletedUser26408

Guest
Z tego co tutaj czytam to na ten świat wybierają się tylko handlarze i Azirki :D
 

DeletedUser

Guest
Tez sie zastanawiam czy jezeli najdzie mnie chec do gry to na innym niku nie zagrać i zadawać dziwne pytania.
 
Do góry