Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

16058743812218.jpg
 

DeletedUser15554

Guest
przepraszam czy to ten świat, na którym wszyscy są przeciw jednemu smutnemu sojuszowi i się jeszcze z tego cieszą?

pytam jako osoba bezstronna :D
 

DeletedUser29153

Guest
ale z top 10 sojuszy te 3 po drugiej stronie to 2 z czego jeden to druga część tego pierwszego?
Jak mnie to bawi, przedstawiam twarde fakty, że nie gramy CAŁY ŚWIAT vs 1 sojusz, to wymyślasz coś innego. Odniosłem się do tego co napisałaś i musi Ci wystarczyć. Oczywiście że jak kronika i jej sojusze z paktu czy tam ile jeszcze fuzji sobie zrobią przegrają, to będzie że 40 vs 1 XDDDDD
 

DeletedUser34522

Guest
przepraszam czy to ten świat, na którym wszyscy są przeciw jednemu smutnemu sojuszowi i się jeszcze z tego cieszą?

pytam jako osoba bezstronna :D
No własnie nie. Z tego co widzimy po ruchomych, to kronika pomaga wam, świnkom a wy im. Do tego dochodzą oszuści, którzy też im pomagają :)
Więc to nie do końca tak, że wszyscy biją samotną kroniczkę :)
 

DeletedUser15554

Guest
No własnie nie. Z tego co widzimy po ruchomych, to kronika pomaga wam, świnkom a wy im. Do tego dochodzą oszuści, którzy też im pomagają :)
Więc to nie do końca tak, że wszyscy biją samotną kroniczkę :)

nie wiem, nie znam się - na wczoraj godzina 22:47 (rozpoczęcie urlopu) między nami a kroniką nie było jakiegokolwiek paktu i nigdzie nie widziałem współpracy ... widziałem w swoich raportach kilka zatopionych im kolonów
 
Do góry