Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

fun fact - Oszczep podpisał więcej paktów niż podbił wrogów xD


Jak na razie 1 pakt i 1 wróg.Także to oczywiste kłamstwo!
Z czego wrogiego sojuszu już nie ma na serwerze to może jednak 1:0 w paktach.
Chciałem tylko zaznaczyć, że ja wyznaje zasadę nie ważne jak zaczynasz, a ważne jak kończysz i mam nadzieję mój futrzasty przyjacielu, że za parę miesięcy z taką samą ochotą będziemy porównywać swoje osiągnięcia;)
Czy może raczej osiągnięcia naszych sojuszy, bo jak już kolega Cosiek aka nie mam nic do powiedzenia, ale pieprzę dla atencji napisał - jestem mocno przereklamowany.
 

DeletedUser34594

Guest
Chłopaki, fajnie że postanowiliście nam pomóc w domykaniu wysp i rozbudujecie te mikrusy co bierzecie. Jak coś to mogę dać listę jakie badania potrzebuje w akademii. Pozdrawiam 4:0 a niedługo lepiej
 

DeletedUser27401

Guest
Jak na razie 1 pakt i 1 wróg.Także to oczywiste kłamstwo!
Z czego wrogiego sojuszu już nie ma na serwerze to może jednak 1:0 w paktach.
Chciałem tylko zaznaczyć, że ja wyznaje zasadę nie ważne jak zaczynasz, a ważne jak kończysz i mam nadzieję mój futrzasty przyjacielu, że za parę miesięcy z taką samą ochotą będziemy porównywać swoje osiągnięcia;)
Czy może raczej osiągnięcia naszych sojuszy, bo jak już kolega Cosiek aka nie mam nic do powiedzenia, ale pieprzę dla atencji napisał - jestem mocno przereklamowany.
Oszczep stawiam na ciebie 200k Złota ktoś przyjmuje zakład że więcej niż 5 wioch oszczep nie straci ,chyba że moja skromna osoba by je mu zabrała ale to by się nie liczyło :p
 
Potrafię z domu wyjść i nie mam wirtualnych znajomych jak ty w Simsach, widzisz? Da się. Cieszę się że mogę być twoją inspiracją do lepszego życia.

Największe osiągnięcie Cośka powtarzane tu już po raz drugi - wychodzi z domu.
Gratuluje - dyplom do odebrania na poczcie.Kurierem byłoby szybciej, ale wiedząc, że wychodzisz z domu to awizo bezpieczniejsze.
 

DeletedUser30330

Guest
no nie wiem ale jak to on ma zabrać to chyba bym na oszczepa stawiał jednak :)

Wyczytałes to z gwiazd rozumiem?
Bo oszczep dla mnie jest na jedną akcję, 20k deffa i 2k biremek w sekundę Kolona to norma u nas w ekipie, a taki oszczep to myszki na oczy nie widział.
Największe osiągnięcie Cośka powtarzane tu już po raz drugi - wychodzi z domu.
Gratuluje - dyplom do odebrania na poczcie.Kurierem byłoby szybciej, ale wiedząc, że wychodzisz z domu to awizo bezpieczniejsze.
Aha
 
Nie gram z kroniką ale to pisanie o nich to tak jakbyś miał obsesje na ich punkcie lub zazdrościł ich wygranych światów i skilla co nie którym ich graczom. I takie pisanie jest wkurzające typa co nie gra na serwie. CośekMan nie wiem co bierzesz ale zmień lekarza bo ten cię okłamuje XD Zamiast tyle pisać byś przyszedł do nich na front myślę, że OsZczepCS jaki i The Foxx naleśniczek by Cię raz dwa wyjaśnili jak kiedyś oszczep z foxem mnie bo kozaczyłem i dostałem nauczkę, że do lepszych od siebie się nie pyskuje. Byś udowodnił czy ta kronika jest skończona czy nie bo mi osobiście nie chce się czytać twoich nudnych wpisów skoro nie grasz na tym świece. Rozumiem jakbyś grał i byś podbijał miasta kroniki. I z tego co znam paru chłopaków od nich to mają życie normalne jak każdy tutejszy gracz no chyba, że są jacyś co ich nie znam :rolleyes:

P.S Wnioskuje jednak, że to Ty nie masz życia w realu skoro tak bardzo pochłonięty jesteś pisaniem na fo ciągłym o kronice byś napisał coś o innych sojkach a nie tylko jednym i tym samym :)
 
Wyczytałes to z gwiazd rozumiem?
Bo oszczep dla mnie jest na jedną akcję, 20k deffa i 2k biremek w sekundę Kolona to norma u nas w ekipie, a taki oszczep to myszki na oczy nie widział.

Aha

To wejdź i to pokaż.Dam Ci czas na rozbudowe do 20 wiosek.Nawet Cie nikt nie zaatakuje.Słowo.
Zrobisz sobie synchro 1 vs 1.
Jak ustoisz chociaż 10 sekund to Ci pogratuluje i się rozejdziemy każdy w swoją stronę, a jak nie to skończysz grać nie wiadomo kogo pozerze;)
 
Do góry