Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser30330

Guest
Nie gram z kroniką ale to pisanie o nich to tak jakbyś miał obsesje na ich punkcie lub zazdrościł ich wygranych światów i skilla co nie którym ich graczom. I takie pisanie jest wkurzające typa co nie gra na serwie. CośekMan nie wiem co bierzesz ale zmień lekarza bo ten cię okłamuje XD Zamiast tyle pisać byś przyszedł do nich na front myślę, że OsZczepCS jaki i The Foxx naleśniczek by Cię raz dwa wyjaśnili jak kiedyś oszczep z foxem mnie bo kozaczyłem i dostałem nauczkę, że do lepszych od siebie się nie pyskuje. Byś udowodnił czy ta kronika jest skończona czy nie bo mi osobiście nie chce się czytać twoich nudnych wpisów skoro nie grasz na tym świece. Rozumiem jakbyś grał i byś podbijał miasta kroniki. I z tego co znam paru chłopaków od nich to mają życie normalne jak każdy tutejszy gracz no chyba, że są jacyś co ich nie znam :rolleyes:

P.S Wnioskuje jednak, że to Ty nie masz życia w realu skoro tak bardzo pochłonięty jesteś pisaniem na fo ciągłym o kronice byś napisał coś o innych sojkach a nie tylko jednym i tym samym :)
Co ty możesz o mnie wiedzieć xddd

Jakbyś znał mnie w realu i jako gracz myślę że tego wpisu by nie było :D

Myślę że taki oszczep mógłby być wyjaśniony przeze mnie, uważam że mam znacznie większe umiejętności :)
A real mam pewnie lepszy niż 99% ludzi tutaj :D

Przypominasz trochę obecny rząd i ich wypowiedzi, "Uja wiedzą, a się wypowiadają"
 

DeletedUser30330

Guest
To wejdź i to pokaż.Dam Ci czas na rozbudowe do 20 wiosek.Nawet Cie nikt nie zaatakuje.Słowo.
Zrobisz sobie synchro 1 vs 1.
Jak ustoisz chociaż 10 sekund to Ci pogratuluje i się rozejdziemy każdy w swoją stronę, a jak nie to skończysz grać nie wiadomo kogo pozerze;)
Pewnie te 20 wiosek byłyby po tobie, myślę że do tej pory bym się zanudził wybijaniem kolonem do takiego szaraka.
 
Co ty możesz o mnie wiedzieć xddd

Jakbyś znał mnie w realu i jako gracz myślę że tego wpisu by nie było :D

Myślę że taki oszczep mógłby być wyjaśniony przeze mnie, uważam że mam znacznie większe umiejętności :)
A real mam pewnie lepszy niż 99% ludzi tutaj :D

Przypominasz trochę obecny rząd i ich wypowiedzi, "Uja wiedzą, a się wypowiadają"
XD te dwa znaki wystarczą na tą wypowiedź
 

DeletedUser30330

Guest
Polskie grepo to patologia.
Aby tutaj coś przeczytać i zrozumieć, dwie godziny wcześniej nastawiam głowę aby zejśc do tego poziomu, drugie dwie aby coś napisać, no i tak powstaje dyskusja sprowokowanych owieczek, potem na drugi dzień czytam i się śmieje, tak można to podciągnąć pod fetysz, ale ja to nazywam profesjonalną prowokacją ludzi, którzy nie mają dystansu do gry xd
 
Do góry