Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

A coś na temat, nie ad personam?
Rozumiem, że cię interesuje moje życie i się nie dziwię, skoro tak twoje cię nudzi, ale zapewne nikogo innego już nie.
Oczywiście,że mnie interesuję,w twojej pisowni wyczuwam,że jesteś typowym przykładem takiego "nawiedzonego" który coś sobie mruczy pod nosem.Współczuję ci bo być taką mumią to musi być cierpienie.
 
W swój pustawy czerep sobie strzel i przy okazji temu colo, ban powinien za to być.
uważam, że w ten sposób psuję grę tej osobie w takim samym stopniu, jak ona mi. na pewno byłabyś bardzo szczęśliwa i nadal darzyłabyś szacunkiem osobę, która przechodzi do wroga, oddając od razu komuś lepszemu miasto na całej niebieskiej (dla niego już czerwonej) wyspie. i nie mów mi że to są jakieś "taktyki", bo równie dobrze mogę nazwać błyskawicę taktyką. po co byłaby w grze, skoro używanie jej groziłoby banem?
 

DeletedUser30582

Guest
uważam, że w ten sposób psuję grę tej osobie w takim samym stopniu, jak ona mi. na pewno byłabyś bardzo szczęśliwa i nadal darzyłabyś szacunkiem osobę, która przechodzi do wroga, oddając od razu komuś lepszemu miasto na całej niebieskiej (dla niego już czerwonej) wyspie. i nie mów mi że to są jakieś "taktyki", bo równie dobrze mogę nazwać błyskawicę taktyką. po co byłaby w grze, skoro używanie jej groziłoby banem?
Słowo klucz "psuję", ty tu grasz czy innym robisz na złość? Takich historii to tu było setki, raczej próbuje się miasto odebrać a nie rozmyślac nad szczęściem.
 
tak. jednak różnica jest taka, że nie przeszedłem do wroga tylko do paktowicza i to dopiero po rozpadzie tego sojuszu xd no ale nazywaj sobie to jak chcesz, może to być dla Ciebie zdrada i niezbyt mnie to obchodzi tbh
Nie no nie nazwałabym tego zdrada ani przejście do Kroniki Przejściem do paktowicza. Nie wiem czy zauważyłeś ale ten twój " obecny sojusz " już 2 sojek z którym paktował pożarł xddd
 
Nie no nie nazwałabym tego zdrada ani przejście do Kroniki Przejściem do paktowicza. Nie wiem czy zauważyłeś ale ten twój " obecny sojusz " już 2 sojek z którym paktował pożarł xddd
a to źle? świnki się rozpadły, bo mnóstwo osób skończyło grę. kronika nie do końca nas wchłonęła, bo tylko kilka osób tu przeszło. gracze z zachodniej części świnek (zdecydowana większość) przeszli do magnatów. zresztą uważam to za obopólną korzyść - my nie byliśmy skazani na granie w kilka(naście?) osób w sojuszu przeciwko koalicji, a kronika i magnaci zasilili swoje sojusze nowymi graczami
 

DeletedUser32386

Guest
I to jest jakiś argument?Widziałeś ile wstawiliśmy wczoraj okupacji gdzie stało po 20k birem?Conajmniej trzy.
Nastawiliśmy się na deffa i co inteligentniejszy zrozumie, że nie będziemy odbijać bunkrów chociaż raz się zdarzyło.
Taktyka chyba nie zawiodła skoro w miesiąc ze stosunku traconych 1:2 jesteśmy na 2:1.
Ale kroniczka dalej słaba bez kitu, że wam się chce xd
Zestawienie uwzględnia cały dzień wczorajszy + dzisiejszy
Futerka - 3 stracone na rzecz kroniki
vvv - 0 straconych
przyjaciele - 2 stracone (zaraz się skończą te dwie okupacje ale już wliczyłem)
fobia - 1 stracone
ośla - 0 straconych
Kronika I - 12 straconych na rzecz fobi, vvv itd
Kronika II - 4 miasta (z tego 5 miast nie uwzględnionych co bedorf oddawał)
Suma straconych miast kroniki z ostatnich dwóch dni 16
Suma straconych miast reszty sojuszy na rzecz kroniki 6

No powiem ci OsZczepCS że mocni jesteście stosunek 16 straconych miast do 6 to naprawdę nie dużo w ciągu tych dwóch dni
usmiech3.gif

Żeby wam czasem ze stosunku 2:1 jak to określiłeś, nie zrobiło się czasem 1:3 xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zestawienie uwzględnia cały dzień wczorajszy + dzisiejszy
Futerka - 3 stracone na rzecz kroniki
vvv - 0 straconych
przyjaciele - 2 stracone (zaraz się skończą te dwie okupacje ale już wliczyłem)
fobia - 1 stracone
ośla - 0 straconych
Kronika I - 12 straconych na rzecz fobi, vvv itd
Kronika II - 4 miasta (z tego 5 miast nie uwzględnionych co bedorf oddawał)
Suma straconych miast kroniki z ostatnich dwóch dni 16
Suma straconych miast reszty sojuszy na rzecz kroniki 6

No powiem ci OsZczepCS że mocni jesteście stosunek 16 straconych miast do 6 to naprawdę nie dużo w ciągu tych dwóch dni
usmiech3.gif

Żeby wam czasem ze stosunku 2:1 jak to określiłeś, nie zrobiło się czasem 1:3 xD
hahahaha no to się wykazał matematyką wyższą...
 

DeletedUser32386

Guest
hahahaha no to się wykazał matematyką wyższą...
badam tylko sytuacje, mogę wam nawet wysłać moją propozycje jak się przetasujecie w sojku do dominacji, plus ile skałek macie w sumie, kto nie będzie od was brany do dominacji. Jak chce ktoś coś wiedzieć to dajcie znać na priv.
Caha jak to napisałaś dziś "wpadnij na kawkę" ja cię też zapraszam :)
 
Do góry