Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

badam tylko sytuacje, mogę wam nawet wysłać moją propozycje jak się przetasujecie w sojku do dominacji, plus ile skałek macie w sumie, kto nie będzie od was brany do dominacji. Jak chce ktoś coś wiedzieć to dajcie znać na priv.
Caha jak to napisałaś dziś "wpadnij na kawkę" ja cię też zapraszam :)
O nasze skałki się nie martw, jak szybko się pojawiły tak szybko znikną w swoim czasie
 
badam tylko sytuacje, mogę wam nawet wysłać moją propozycje jak się przetasujecie w sojku do dominacji, plus ile skałek macie w sumie, kto nie będzie od was brany do dominacji. Jak chce ktoś coś wiedzieć to dajcie znać na priv.
Caha jak to napisałaś dziś "wpadnij na kawkę" ja cię też zapraszam :)
o matko jakiś ty uczynny, myślę że wszyscy w naszych dwój sojkach będą wdzięczni za Twoją nieoceniona pomoc w przetasowaniach:) Bez tego nie dalibyśmy rady:) A na kawce juz byłam i jeszcze nie raz wpadnę, i Ciebie też zapraszam - nudno juz na tej wysepce było:)
 

DeletedUser32386

Guest
o matko jakiś ty uczynny, myślę że wszyscy w naszych dwój sojkach będą wdzięczni za Twoją nieoceniona pomoc w przetasowaniach:) Bez tego nie dalibyśmy rady:) A na kawce juz byłam i jeszcze nie raz wpadnę, i Ciebie też zapraszam - nudno juz na tej wysepce było:)
plan miałem ale to nie cudaki żeby mi miasto na skałce było potrzebne, twoje nie raz było puste i sama dobrze o tym wiesz. Nie martw się podbijać ci go nie zamierzam bo zbędne jest i to które tam już mam. Jak chcesz to wbijaj xd
 

DeletedUser28094

Guest
W sumie racja lisku bo będzie łączenie na dominacje więc raczej sojusz będzie pod inna nazwą. Po za tym gratulacje, to już 2 wiocha, w końcu coś podbijasz a nie tylko darmowe wiochy zgarniasz.
Nie druga ogółem, a druga na żywca, a to jest znacząca różnica. Widzę argument od swojego mentora Królika podłapałeś, gratuluję.
Kontakt mi do graczy od Was daj, to następnym razem będę dzwonił i się umawiał wcześniej, że tego i tego dnia o tej i o tej godzinie wyślę atak, żeby napewno byli.
 
no to dobrze jakby im pozabierał, jeden by odpadł z ich składu ale i tak na obecną chwilę i wg moich wyliczeń z tego co patrzyłem, ciężko by było się mu utrzymać na dominacje gdyby wystartowała dziś i miałby te 39 wioch.
jak ja miałem kilkanaście wolnych slotów i problem, żeby je zapełnić
ciekawe gdzie teraz ~50 free wioseczek znajdę ;x
 

DeletedUser32386

Guest
o matko jakiś ty uczynny, myślę że wszyscy w naszych dwój sojkach będą wdzięczni za Twoją nieoceniona pomoc w przetasowaniach:) Bez tego nie dalibyśmy rady:) A na kawce juz byłam i jeszcze nie raz wpadnę, i Ciebie też zapraszam - nudno juz na tej wysepce było:)
Nie druga ogółem, a druga na żywca, a to jest znacząca różnica. Widzę argument od swojego mentora Królika podłapałeś, gratuluję.
Kontakt mi do graczy od Was daj, to następnym razem będę dzwonił i się umawiał wcześniej, że tego i tego dnia o tej i o tej godzinie wyślę atak, żeby napewno byli.
kolejny foxx się znalazł który wszystkie rozumy zjadł.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32386

Guest
I mówi mi to gość, który dopiero porównywał podboje, gdzie połowa miast jest od kacperka, proszę Cię..
Poza tym nie pozjadał rozumy, tylko został wywołany do tablicy, to kulturalnie odpowiedział koledze, że jest w błędzie ;)

dobra, dobra ja tam swoje wiem. Liczą się staty mój drogi
 
Do góry