Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser11447

Guest
No ja przy ostatnich moich cudach na Idalium jak atakowaliśmy, to 5 minut czekałam na rapki. I niby wiedziałam, że musiałam wleźć klocem bo nagle pojawiło się kilkaset ataków (nowy podbój), ale nic ponadto nie wiedziałam :) dziwne uczucie
 
Owszem, wszystko się zgadza. Nie zapomnij jednak, że w tym samym czasie inni puszczali multum ataków na miasta w innych regionach, a czasami szło po kilka kolonów w ostępie max kilku semund. Nie zapomnij, że jakimś cudem w sekundzie kolona mieściło się Wam i po 15 a nawet więcej wsparć. Więc moja cofka czy klin niewiele dawały. Już pomijam fakt, że lagował mi się nawet komputer i całe grepo bo za dużo do przetrawienia. Kompa mam nie byle jakiego, ale działanie serwera bywa nie za ciekawe. Zdarzało się, że po minucie dopiero miałam rapek. Wprawdzie nie tak jak na dawniejszych cudakach, gdzie rapki dostawało sie po 5 minutach i dłużej, ale też dobrze nie było.
I tez przy jednym mieście miałam bardzo dziwną sprawę, bo ustawiłam porządnego klina, który na konwerterze wchodził przed kolonem. W tym czasie atakowaliście inne miasto, więc uznałam, że skoro tu klin i wiedziałam jaki leci kolon to luz, skupiłam się na innym mieście. Moje zdziwienie było niezmierne, gdy okazało się, że klin jakimś cudem znalazł się nie przed kolonem, a za kolonem. To było mega złe doświadczenie.
Puściłaś kierownice?

ale to się ślizga
 
Owszem, wszystko się zgadza. Nie zapomnij jednak, że w tym samym czasie inni puszczali multum ataków na miasta w innych regionach, a czasami szło po kilka kolonów w ostępie max kilku semund. Nie zapomnij, że jakimś cudem w sekundzie kolona mieściło się Wam i po 15 a nawet więcej wsparć. Więc moja cofka czy klin niewiele dawały. Już pomijam fakt, że lagował mi się nawet komputer i całe grepo bo za dużo do przetrawienia. Kompa mam nie byle jakiego, ale działanie serwera bywa nie za ciekawe. Zdarzało się, że po minucie dopiero miałam rapek. Wprawdzie nie tak jak na dawniejszych cudakach, gdzie rapki dostawało sie po 5 minutach i dłużej, ale też dobrze nie było.
I tez przy jednym mieście miałam bardzo dziwną sprawę, bo ustawiłam porządnego klina, który na konwerterze wchodził przed kolonem. W tym czasie atakowaliście inne miasto, więc uznałam, że skoro tu klin i wiedziałam jaki leci kolon to luz, skupiłam się na innym mieście. Moje zdziwienie było niezmierne, gdy okazało się, że klin jakimś cudem znalazł się nie przed kolonem, a za kolonem. To było mega złe doświadczenie.
Jak ktoś na 1 zdanie odpowiada referatem to widać, że nie ma nic do powiedzenia i został zaorany.
Ty to dużo mówisz (piszesz ) marta, ale nic nie umiesz powiedzieć.
 

DeletedUser11447

Guest
A co Wy sobą reprezentujecie? Co konkretnie pokazujecie swoimi działaniami? Bo nie bardzo Was widać w porządnej grze. Tylko fejm i nic ponadto.
 

DeletedUser11447

Guest
Co rozumiesz przez "normalną grę"?
Że będziemy Cię atakować kiedy Tobie to odpowiada, czy najlepiej jak nie będziemy w ogóle atakować? :>
Ale ja nie o Tobie Kacper piszę, bo co by nie mówić Ty grajek jesteś na fest. Nawet mimo korzystania z tego czy tamtego, to do jakość Twojej gry jest na bardzo dobrym poziomie. Ja mam na myśli tych fejmów, którzy wchodzą kilka razy na dobę, chowają się po egzotycznych terenach i włażą tylko po to, aby wybranym osobom strzelić z pioruna. To jest jakieś poplątanie z popapraniem. Nie pojmuję zupelnie czemu to ma słuzyć i mam wątpliwości, czy to coś w ogóle można nazwac grą, bo normalna grą to na pewno nie można nazwać. Jest to dla mnie głupie, dziecinne i nic nie znaczące. Bo sorry, czy na tym etapie gry przy dobrze rowiniętych miastach, bo ja takie lubię ze względu na szybką odbudowę, można mieć kłopoty z kliknięciem gospodarstwa? Noooo, chyba raczej nie powinno być kłopotu i nie ma oczywiście. Wiec w pewnym sensie jest to głupiego robota. I takie ich dokonania.
 
Do góry