Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser29747

Guest
I obrali lepsza taktykę, bo zajęli całe morze m45 i część m35 coś tam mają na m44. Walka w dominacji się nie liczy, zajęcie jak najszybciej terytorium, która jest w taktyce rady. Z resztą wcześniej też to przyniosło wygrana
Gdzie jest taktyka w podbijaniu po prostu tego , co się da prawie bez żadnego wysiłku? Naturalna kolej rzeczy, a nie jakaś taktyka. Nie dopisujcie sobie nie wiadomo czego.
 

DeletedUser32386

Guest
Mowimy o 70 miastach przejetych jakies dwa tygodnie temu? XD
Biorac pod uwage, ze dalej mamy sloty to jakie one mialy znaczenie? Jaka stagnacja jak Osla od poczatku serwera sie ani wyspe w nasza strone nie ruszyła tylko blokuje front stalkami. Sami o tym pisali, że maja taka taktyke i walka nie jest ich celem xD
w sensie takim że gdyby nie wy to by część graczy od nich nie pokończyła i grali by dalej przez co mniej miast by było z dominacyjnych wysp. A tak to pokończyli a gracze z czołówki mogli wykorzystać sloty przejmując wiochy od tych graczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31082

Guest
Trzeba przyznać, że jak na sojusz który od początku świata walczył sam z całym światem bez koalicji i sojuszników to i tak im dobrze szło, że dotrwali do dominacji.*

Przegrali z klasą przynajmniej jeżeli chodzi o walkę bo wiadomo, że strategia Oszczepa okazała się klapą i przyczyną przegranej.

*dla mniej kumatych kronika od początku miała sojuszników a potem sporą koalicję ale tylko ich wykorzystywała i byli po kolei rozbierani a na koniec kronika ocalala ale bez sojusznikow.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Uzu to Vilkord jednak dobrze liczył chyba potrzeba się przyznać do błędu
Vilkord policzył dobrze, czas przyznać się do błędu,
Szkoda tylko, że niektórzy nie kumają internetowego trendu.
Nie wszystko, co ląduje w internetach jest na serio,
Liczy się fejm, lajki, wtedy panny pucują berło.
W internatach bzdur cała masa,
W życiu liczy się jedno - #kasakasakasa.
Gratki szczere za wygranie serwera,
Wbrew pozorom żaden ból mnie nie zżera.
A teraz kończę to słabe rymowanie,
Mam lepsze rzeczy do roboty - #discordowewyzywanie.
 
Vilkord policzył dobrze, czas przyznać się do błędu,
Szkoda tylko, że niektórzy nie kumają internetowego trendu.
Nie wszystko, co ląduje w internetach jest na serio,
Liczy się fejm, lajki, wtedy panny pucują berło.
W internatach bzdur cała masa,
W życiu liczy się jedno - #kasakasakasa.
Gratki szczere za wygranie serwera,
Wbrew pozorom żaden ból mnie nie zżera.
A teraz kończę to słabe rymowanie,
Mam lepsze rzeczy do roboty - #discordowewyzywanie.
To już wyszło całkiem całkiem.
Ostatnie tylko beznadziejne było xd
 

DeletedUser31082

Guest
W polowie swiata przyszedl jakis noname pepe wbil na tyly wroga gdzie bylo pelno malo aktywnych nastepnie byl co chwile zlomowany i za zloto sie szybko rozwinal po czym zaczal "walczyc" podbijajac nieaktywnych i walczac na tylach xD

Oczywiscie pare miast dobrych graczy bylo ale daleko od supportu a wiekszosc to mniej aktywni, ktorzy co noc jakies miasta tracili i tak z m gdy w kilu nazbierali duzo miast po nieaktywnych plus reszta kroniki popalikowala sie w okolicy dla lepszego supportu ci zorbili kilka akcji i chyba cos tam podobijaliu w duzej przewadze w tamtym rejonie.

Po czym wpada jakis no name koles na fo i pisze o zenujacym poziomie wroga gdy nawet go nie bylo na froncie xD mowie o normalnych frontach a nie jakims zapleczu łatanym na szybko kilkoma miastami przez najlepszych graczy po nieaktywnych.

Koles wez kiedys przyjdz na jakis prawdziwy front powalcz w trudnym rejonie gdzie sa walki a nie lecisz na zaplecza pobawic sie pod koniec swiata.

Ja mialem okazje widziec te wasze walki bo mialem kilka miast gdzie wiekszosc waszych. Nie wiem tamz 3 akcje zrobiliscie potopilem ischowaliscie sie pod kamien.


Nie bede ukrywac, ze nie robicie slabych akcji i synchro jest ok aledo scislej topki to wam troche brakuje wiec serio idz gzies pograj od poczatku i pokaz co potrafisz walczac z topka.


Podsumowujac jestes dalekow tyle za topka i nic nie pokazales na tym swiecie a piszesz tu o wybitnie slabym poziomie. No VVV to samo moze napisac o kronice bo tez ich bili tam na innym froncie jak dzieci.

Po prostu rusz czasem glowa i popatrz gdzie walczysz i z kim. To, ze walczyles z nieaktywnymi czy sredniakami glownie nie oznacza, ze w koalicji nie bylo dobrego poziomu. Wszystko zalezy gdzie i kto. Zarowno w kronice jak i w innych sojuszach. Akurat ty pepe jestes sredniakiemw kronice i dobre miejsce wybrales by nie stala ci sie krzywda.


P.s na tym swiecie pierwszy raz o tobie uslyszalem wiecchyba od niedawna grasz albo byles kozakiem na slabych swiatach.
 
Do góry