Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser7014

Guest
Typowy pussyboy wstaw kolona i spróbuj obronić przed mitykami koleguf z sojuszu.

Czyli jedyne co tego typa chroni to event xD po evencie bedzie placz czemu nie odbijaja mu miasta.

Teraz juz wiem, ze to jakis nowosystemowiec wiec cofek nie potrafi nawet robic.

Swoja droga moze dla przykladu ktos wstawi mu kolona tak tylko na chwile by pokazac raporty z jego obrony czy 10 sekund czy 20 po kolonie cofnie? albow ogole skupi sie na atakowaniu z innych miasto to latwiejsze.
Kocurek ja jeszcze nigdy cofki nie robilem xD dopiero zaczynam nauke wiec dam znac jak pojdzie jak juz bedzie okazja ;D
 
Jak widzę ruchomy Siepaczy kroniki okupującej 2 miasta Oślej od 22 i defujac na rano to mam ochotę wysłać SMS o treści pomagam xD

Naszego okupuje jakieś germańskie plemię i defują prawie w podobnej liczbie xD
No osla od tygodnia nie potrafi wioski podbic to dostaje takie wiadomosci :(((
 

Załączniki

  • xddd.jpg
    xddd.jpg
    11,6 KB · Wyświetlenia: 50
  • gradowanie.jpg
    gradowanie.jpg
    9,9 KB · Wyświetlenia: 53

DeletedUser15394

Guest
Na helike sezony wygrały nie jeden a jak robią akcje to często sobie klinują kolona albo jak na jedno moje miasto lecieli na 3 kolony to normalne paczki deffa wsadzali pomiędzy i mity zamiast np fejkowe 1 trans i zbijali sobie :eek: więc nie wiem co to za zdziwienie samemu mi się kiedyś wpadło na własny deff albo paczka birem wysłana jako atak na okupacje sojusznika :D
 
Na helike sezony wygrały nie jeden a jak robią akcje to często sobie klinują kolona albo jak na jedno moje miasto lecieli na 3 kolony to normalne paczki deffa wsadzali pomiędzy i mity zamiast np fejkowe 1 trans i zbijali sobie :eek: więc nie wiem co to za zdziwienie samemu mi się kiedyś wpadło na własny deff albo paczka birem wysłana jako atak na okupacje sojusznika :D
Wiesz dla ciebie zadne zdziwienie bo jestes na tym samym poziomie co koledzy z laczki, 10 lat i sie wyrobisz byczq
 
Do góry