Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ja to słyszałem, że kronika zawsze wygrywa, ale nie wiem ile w tym prawdy.
Bo każdy świat gdzie kronika weszła wygrała. Najwięcej na razie problemów było na Oroposie też ( wierząc w Turka opowieści, bo mnie w kronice, ani w koalicyjnych sojkach nie ma to nie wiem , jak teraz ) przegrywała i to ostro . Dostawali lanie ludzie zaczynali kończyć, tam było dużo fajnych ekip, których dziś już nie ma , bo są emerytami. Już 1 miesiąc do cudaków i było słabo , ale się skonsolidowali , spięli zadki. I zaczęli odrabiać straty i wygrali.
Także ja wierzę, że tutaj będzie podobnie. Jeżeli to co pisze Turek to prawda. Bo potusek pokazuje, że Lania nie dostaje.
 

DeletedUser34522

Guest
Aktualnie to ciężej ustać kolonem u ruszofych świnek niż u kroniki xd
wsadzić w sumie też ciężej bo morale ich chronią w większości :D
nie no śmieszki, chłopaki dobrze tam grają ale sytuacja mają tragiczną i odbijają im się poprzednie światy
 

DeletedUser11447

Guest
Ciekawe czy to kolejne sprzedanie infa na FO czerwonym czy Kronice zabrakło handlarzy co im wojo rozbijają i szuka pw ?

Nooo Kroniko, muszę przyznać, że ciekawe i mega "uczciwe" granie w tę śmieszną gierczynę. Dla głupich pw tak nisko upadać, tak cwaniakować i tak kkombinować. Wstyd wiecy grajkowie tego serwera, po prostu wstyd...
 
Wydaje mi się, że ten świat będzie schyłkiem Kroniki. Każdy topowy sojusz kiedyś upada i to chyba czas na Kronikę. Pewnie jakieś tam grono graczy będzie dalej razem grać ale to będzie koniec sojuszu złożonego z wielu różnych graczy z wielu innych dobrych sojuszy.

Na słabszych światach gdzie inne dobre sojusze walczyły ze sobą a Kronika miała dużo wasali nie miała zagrożenia ale tu dyplomacja nie pykła.


Ale nadzieja umiera ostatnia przecież można jeszcze wyciagnac graczy z wrogich sojuszy lub czekac az Turek skonczy gre i Fobia się rozpadnie bo to już 41 dni więc do 2 miesięcy długo nie zostalo. I wcale nie zartuje oni serio sa tego pewni i nawet nasz sojusznik Futra tak uwazaja więc co dopiero wrog;p

Takze trzymajcie się jeszcze 19 dni i Fobia wam odpadnie.

P.s. Ciekawi mnie uczucie sojuszy, ktorzy beda mogli sobie wpisac w CV. Lalismy Kronike i jej sojusznikow i ich pokonalismy.

Nie znam historii Kroniki ale kto jeszcze ich zlal i na jakim swiecie?
View attachment 10708

Co Ty wiesz o honorze, nawet Twoi koalicjanci się z Ciebie nabijają. Najwięcej o honorze ma do powiedzenia gość co kalkulował gdzie wejść na świat, żeby bić kogoś po plecach.Myslałeś że jak zawsze będziemy bić się z Kroniką a Ty będziesz sobie zasługi dopisywał do tego.Twoi koalicjanci mają dużo większe jaja od Ciebie bo jak prawdziwe samce alfa wchodzili odrazu, zakładając swoją wyższość nad innymi, a tylko Ty jak szczur kalkulowałeś.

Katania -> Miturion
założyłem palika w centrum Waszego soja i nie potrafilście go podbić a chwile później wyskoczył Ci wyjazd o_O
 

DeletedUser34710

Guest
Co Ty wiesz o honorze, nawet Twoi koalicjanci się z Ciebie nabijają. Najwięcej o honorze ma do powiedzenia gość co kalkulował gdzie wejść na świat, żeby bić kogoś po plecach.Myslałeś że jak zawsze będziemy bić się z Kroniką a Ty będziesz sobie zasługi dopisywał do tego.Twoi koalicjanci mają dużo większe jaja od Ciebie bo jak prawdziwe samce alfa wchodzili odrazu, zakładając swoją wyższość nad innymi, a tylko Ty jak szczur kalkulowałeś.

Katania -> Miturion
założyłem palika w centrum Waszego soja i nie potrafilście go podbić a chwile później wyskoczył Ci wyjazd o_O
ałłł mocne słowa z tym kalkulowaniem ale nie powiem czy się z nimi zgadzam czy nie :D może po prostu nie ma wiary w siebie heh
 
Do góry