Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31082

Guest
Co Ty wiesz o honorze, nawet Twoi koalicjanci się z Ciebie nabijają. Najwięcej o honorze ma do powiedzenia gość co kalkulował gdzie wejść na świat, żeby bić kogoś po plecach.Myslałeś że jak zawsze będziemy bić się z Kroniką a Ty będziesz sobie zasługi dopisywał do tego.Twoi koalicjanci mają dużo większe jaja od Ciebie bo jak prawdziwe samce alfa wchodzili odrazu, zakładając swoją wyższość nad innymi, a tylko Ty jak szczur kalkulowałeś.

Katania -> Miturion
założyłem palika w centrum Waszego soja i nie potrafilście go podbić a chwile później wyskoczył Ci wyjazd o_O

Może najpierw marsz do słownika dowiedzieć się co to honor a potem się osmieszac na FO? mylic honor ze strategia? Wiekszosc sojuszy czeka ze startem by nie byc w srodku tylko na czyis plecach wiec nie osmieszaj się bo tu tez wiekszosc sojuszy zaczekala aby nie wejsc pierwszego dnia.
Czlowieku ja nie wiem kim ty nonamie jestes a ty mi piszesz o jakims paliku w centrum xd? jak chcesz walczyc to idziesz na front a nie palikiemw centrum.

Idz sie doucz co to honor bo ja o honorze i zasadach fairplay a ty o strategii i kierunku wyboru swiata xD
 
Co Ty wiesz o honorze, nawet Twoi koalicjanci się z Ciebie nabijają. Najwięcej o honorze ma do powiedzenia gość co kalkulował gdzie wejść na świat, żeby bić kogoś po plecach.Myslałeś że jak zawsze będziemy bić się z Kroniką a Ty będziesz sobie zasługi dopisywał do tego.Twoi koalicjanci mają dużo większe jaja od Ciebie bo jak prawdziwe samce alfa wchodzili odrazu, zakładając swoją wyższość nad innymi, a tylko Ty jak szczur kalkulowałeś.

Katania -> Miturion
założyłem palika w centrum Waszego soja i nie potrafilście go podbić a chwile później wyskoczył Ci wyjazd o_O
A Ty co wiesz o honorze ? Od kiedy na grepo niehonorowe jest rozeznanie gdzie jaki sojusz wbił i wybranie odpowiadającej dla siebie lokalizacji. Myślałam, że takie coś nazywa się strategią ;)
 
Do góry