Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ogłoszenia parafialne:

Złoty plecak do wynajęcia na Rodos.
CV
Doświadczenie: Brak
Umiejętności: Brak
Posiadane certyfikaty: Paszport Polsatu
Zainteresowania: Fizyka kwantowa, kwadratura koła, wyzywanie się na discordzie, memy, ciśnięcie beki z kolonów na śpiocha

Oczekiwania:
Młody, dynamiczny zespół, karta multisport, chill room, owocowe czwartki lub/i słodkie poniedziałki.
 

DeletedUser32386

Guest
Ja powiem tylko tyle że kronika podjęła złą decyzje postanawiając przejąć kilka miast na pograniczu morza 35/45 i próbując zrobić front oślej. Pisałem nawet na grupie na mesku że dla koalicji jest to lepsze rozwiązanie bo kilka wioch z oślej stracą na rzecz siepaczy kroniki bo to jest logiczne, ale spowoduje, że kilku graczy po prostu zakończy grę i będzie można im miasta pozabierać.
No i też tak właśnie się stało. Gdyby kronika nie przejęła tych miast na pograniczu z oślą obawiam się że byłaby stagnacja oślej nic by się tam nie działo i graczom z topki tego sojuszu ciężko by było wykorzystać sloty na wyspach dominacyjnych
 

DeletedUser32386

Guest
Ja cisne po nim dla sportu, bo napisał, ze nie będzie ze mna rozmawial po czym cytuje moje posty co dwa dni. Takze to pytanie do przedmówców :)
Mam nadzieje, ze obliczenia ida mu lepiej niz planowanie. Ostatnim razem tak sobie rozmieszczenie miast rozplanowal, ze po jednej straconej wiosce oddal jeszcze z osiem, bo "i tak mu tam nie byly potrzebne".

OsZczepCS a były potrzebne xD??? Z jednej strony nie mój rejon bo ciężko tam bylo coś zrobić mając 7-8 miast (palików), z drugiej i takby zostały nie dominacyjne
[island]69848[/island]
[island]69836[/island]
 
Do góry