Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

U nas Arbuzowo w każdym razie: wtorki, soboty i niedziele, wirtualne poniedziałki , a środa czwartek i piątek to dzień bez mazura, bo nas zmusza, aby nie lajkować największych spamerów na FO:rolleyes:
 
Halo chłopaki, w pustego palika fejkami lecieliście z 300 atakami przez cały dzień, miasta po rolkach i ja się pytam gdzie moje pw?

co to za złomy

Screenshot 2022-11-08 at 19-45-47 GrepoData - Grepolis Statistics.png
 
Ostatnia edycja:
ubek i z czego ty się cieszysz że wstawiliście 5k szybkich na murek 26 już do tego przywykliśmy. Zadeffowaliście całą linę frontu z nami i klepiecie na nim pw. Ja się tylko cieszę że nasi gracze mają jeszcze chęci i chociaż próbują się bawić, ale niestety czym dalej w laś tym zabawa robi się nudna i bez sensu.

wykończycie pierw chłopaków a potem nas żadna to sensacja od początku serwera taki przecież jest scenariusz :)
 

DeletedUser35635

Guest
ubek i z czego ty się cieszysz że wstawiliście 5k szybkich na murek 26 już do tego przywykliśmy. Zadeffowaliście całą linę frontu z nami i klepiecie na nim pw. Ja się tylko cieszę że nasi gracze mają jeszcze chęci i chociaż próbują się bawić, ale niestety czym dalej w laś tym zabawa robi się nudna i bez sensu.

wykończycie pierw chłopaków a potem nas żadna to sensacja od początku serwera taki przecież jest scenariusz :)
Rolki be
Szybkie transy be
To co mamy po prostu oddawac miasta czy udawać że nie umiemy bronić
 
Do góry